Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. aaa a którego osiedla??? :diabloti:
  2. wybaczcie, że się wtrące ale nasunęły mi się trzy rzeczy: - zazdrość jest uczuciem ludzkim i przypisywanie jej psu w takiej sytuacji jest nadinterpretacją prowadzącą do nieporozumień - klatka metalowa, chociaż tańsza i wygodniejsza (zawsze mozna złożyć, przewieźć, schować itd) jest mniej praktyczna, srednio silny pies jest w stanie rozgiąć druty i wyjść, myślę że kennel będzie bezpieczniejszy - pies, który ma za sobą dowiadczenie schroniska powinien przejść sumiennie przeprowadzony trening pozostawania samotnie w domu, począwszy od zostawania na minutę... ale tu jestem przekonana, że p. Gałuszka wszystko wytłumaczy trzymam kciuki za psiaka!!! no i za pana, za jego wytrwałość!
  3. widzicie problem w tym, że oni nie pytaja o radę... oni natychmiast reaguja w taki sposób :( taka sytuacja zdarza sie już trzeci raz, conajmniej, mieli wsparcie, pozyczyłam im na kilka miesięcy kennel, oddali mówiąc że problemy zniknęły, zapraszałam ich na zajęcia z psiego przedszkola (bezpłatnie), odmówili... byli w stałym kontakcie telefonicznym z Anetą, cały czas twierdząc, że jest ok :( przyznam, że wciąż nie umiem sie zebrać żeby tam zadzwonić... boję się, że zażądają natychmiastowego zabrania FIZI albo juz zaiweźli ja do schronu a ja po prostu nie mam fizycznie jej gdzie wsadzic i za co utrzymywać! u mnie miejsce zajęte... jest Mozunia.
  4. [B]no więc długo nie trzeba było czekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] [COLOR="Red"]wczoraj amikat dostała sms-a, że państwo odwożą FIZIE do schroniska, potem pan juz nie odbierał od Anety telefonu.... nie wiemy na czym stanęło. ja jak zbiorę się w sobie i uspokoję to zadzwonię do tego pana ale nie ręczę za siebie...[/COLOR] tymczasem powstaje pytanie - gdzie dać FIZIE? schron ją zabije :shake:
  5. nie wilk :-( zdesperowany i wytęskniony ciepla domowego dobeczek!
  6. [quote name='klementynkaa'][center] [img]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/6.jpg[/img][/center][/quote] [b][font="comic sans ms"][size="5"][color="sienna"][center]właśnie tak wołam o dom!!! Ja - KOPI, brązowy dobuś![/center][/color][/size][/font][/b]
  7. [CENTER][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/6.jpg[/IMG][/CENTER]
  8. [CENTER][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi14.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi15.jpg[/IMG][/CENTER]
  9. jakie losy psiaka? bo nie wiem czy sciągnąć go z tamtego forum czy nie!
  10. mam swieże zdjątka przystojniaka wariata... ale musze je obrobić i wstawić. powiem Wam, że to szalony pies, ma świra na punkcie piłeczki, normalnie 100% dobermana :loveu:
  11. niestety brak dalszego zainteresowania :( myślę, że się rozmyślili.
  12. głowe dam sobie uciąć, że wsczoraj wstawiłam dwie fotki KOPIEGO... do licha tylko gdzie? zwariowałam juz chyba... [CENTER][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi11.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi12.jpg[/IMG][/CENTER]
  13. rany... za miesiąc minie rok jak ta psina trafiła do mnie!
  14. Państwo podenerwowali Anetkę, podenerwowali mnie... po czym zadzwonili, że FIZIA zostaje... z jednej strony się cieszę ale z drugiej to brak mi słow :roll:
  15. zrobiłam na szybko bannerek zeby pokazać watek... kiepski ale to tak na już [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/"][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/erka.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  16. brak słów, trzymam kciuki za Erkę i kombinuję :placz:
  17. dziękujemy za założenie wątku :loveu: a draniowi... :mad:
  18. [B]Karilko[/B] chcesz pomóc? to bardzo Cie proszę pozbieraj dobcie, których nie mamy na stronce, świeże i przygotuj mi tzw gotowce, takie jak dostaję czasem od dziewczyn czyli info o psie wg schematu stronkowego i fotki, wyslij na mojego maila [email][email protected][/email] bardzo mi to ułatwi bo nie mam kiedy ganiać po wątkach i wyłapywać nowe bidy, czasem nam po prostu cos umyka! ok?
  19. ooo jaka dobra wiadomość! będę niedyskretna jesli zapytam kto przeprowadził adopcję i spisał umowę? i czy planowana jest wizyta poadopcyjna?
  20. a ciotka karusiap dostanie po duuuupie :mad: za przyjazd do Mikołowa i niezameldowanie się! kiedy wizyta kontrolna? ja tez chce....... :cool3:
  21. hej Mutare! kopę lat :multi: Kastorek tez chodzi grzecznie spac i ani mysli zajmowac się intruzami, wszak Pańcię ma od tego :diabloti:
  22. jest domek, który zainteresował się KOPIM, to znajomi znajomej TZa... byłby tam jedynym zwierzakiem w domu, miałby do dyspozycji dom z ogrodem. zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie domek musi poznac i zaakceptować warunki adopcji, potem ja musze zaakceptowac domek :diabloti:
  23. nie Tobie jednej :( a biegnie w podskokach i merda kikutkiem!
  24. trudno powiedzieć jaki jest wobec obcych no bo osoby które zna czyli mojego TZa traktuje juz po kumplesku, mnie też radośnie przywitał chociaz nie zna mnie dobrze. ale u weta lepiej mu namordnik zakładac bo się stroszy gbur jeden ;)
  25. super maciaszku, dziękuje :loveu:
×
×
  • Create New...