-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
aaa a którego osiedla??? :diabloti:
-
[Katowice] Omen MA DOMEK oby ten jedyny i na zawsze !!!
Klementynkaa replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
wybaczcie, że się wtrące ale nasunęły mi się trzy rzeczy: - zazdrość jest uczuciem ludzkim i przypisywanie jej psu w takiej sytuacji jest nadinterpretacją prowadzącą do nieporozumień - klatka metalowa, chociaż tańsza i wygodniejsza (zawsze mozna złożyć, przewieźć, schować itd) jest mniej praktyczna, srednio silny pies jest w stanie rozgiąć druty i wyjść, myślę że kennel będzie bezpieczniejszy - pies, który ma za sobą dowiadczenie schroniska powinien przejść sumiennie przeprowadzony trening pozostawania samotnie w domu, począwszy od zostawania na minutę... ale tu jestem przekonana, że p. Gałuszka wszystko wytłumaczy trzymam kciuki za psiaka!!! no i za pana, za jego wytrwałość! -
widzicie problem w tym, że oni nie pytaja o radę... oni natychmiast reaguja w taki sposób :( taka sytuacja zdarza sie już trzeci raz, conajmniej, mieli wsparcie, pozyczyłam im na kilka miesięcy kennel, oddali mówiąc że problemy zniknęły, zapraszałam ich na zajęcia z psiego przedszkola (bezpłatnie), odmówili... byli w stałym kontakcie telefonicznym z Anetą, cały czas twierdząc, że jest ok :( przyznam, że wciąż nie umiem sie zebrać żeby tam zadzwonić... boję się, że zażądają natychmiastowego zabrania FIZI albo juz zaiweźli ja do schronu a ja po prostu nie mam fizycznie jej gdzie wsadzic i za co utrzymywać! u mnie miejsce zajęte... jest Mozunia.
-
[B]no więc długo nie trzeba było czekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] [COLOR="Red"]wczoraj amikat dostała sms-a, że państwo odwożą FIZIE do schroniska, potem pan juz nie odbierał od Anety telefonu.... nie wiemy na czym stanęło. ja jak zbiorę się w sobie i uspokoję to zadzwonię do tego pana ale nie ręczę za siebie...[/COLOR] tymczasem powstaje pytanie - gdzie dać FIZIE? schron ją zabije :shake:
-
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
nie wilk :-( zdesperowany i wytęskniony ciepla domowego dobeczek! -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='klementynkaa'][center] [img]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/6.jpg[/img][/center][/quote] [b][font="comic sans ms"][size="5"][color="sienna"][center]właśnie tak wołam o dom!!! Ja - KOPI, brązowy dobuś![/center][/color][/size][/font][/b] -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/6.jpg[/IMG][/CENTER] -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi14.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi15.jpg[/IMG][/CENTER] -
Dąbrowa Górnicza, terierowatemu Nero grozi schronisko! ma dom
Klementynkaa replied to jotka's topic in Już w nowym domu
jakie losy psiaka? bo nie wiem czy sciągnąć go z tamtego forum czy nie! -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
mam swieże zdjątka przystojniaka wariata... ale musze je obrobić i wstawić. powiem Wam, że to szalony pies, ma świra na punkcie piłeczki, normalnie 100% dobermana :loveu: -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
niestety brak dalszego zainteresowania :( myślę, że się rozmyślili. -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
głowe dam sobie uciąć, że wsczoraj wstawiłam dwie fotki KOPIEGO... do licha tylko gdzie? zwariowałam juz chyba... [CENTER][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi11.jpg[/IMG] [IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/kopi/kopi12.jpg[/IMG][/CENTER] -
rany... za miesiąc minie rok jak ta psina trafiła do mnie!
-
Państwo podenerwowali Anetkę, podenerwowali mnie... po czym zadzwonili, że FIZIA zostaje... z jednej strony się cieszę ale z drugiej to brak mi słow :roll:
-
[B]Karilko[/B] chcesz pomóc? to bardzo Cie proszę pozbieraj dobcie, których nie mamy na stronce, świeże i przygotuj mi tzw gotowce, takie jak dostaję czasem od dziewczyn czyli info o psie wg schematu stronkowego i fotki, wyslij na mojego maila [email][email protected][/email] bardzo mi to ułatwi bo nie mam kiedy ganiać po wątkach i wyłapywać nowe bidy, czasem nam po prostu cos umyka! ok?
-
ooo jaka dobra wiadomość! będę niedyskretna jesli zapytam kto przeprowadził adopcję i spisał umowę? i czy planowana jest wizyta poadopcyjna?
-
hej Mutare! kopę lat :multi: Kastorek tez chodzi grzecznie spac i ani mysli zajmowac się intruzami, wszak Pańcię ma od tego :diabloti:
-
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
jest domek, który zainteresował się KOPIM, to znajomi znajomej TZa... byłby tam jedynym zwierzakiem w domu, miałby do dyspozycji dom z ogrodem. zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie domek musi poznac i zaakceptować warunki adopcji, potem ja musze zaakceptowac domek :diabloti: -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
nie Tobie jednej :( a biegnie w podskokach i merda kikutkiem! -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
trudno powiedzieć jaki jest wobec obcych no bo osoby które zna czyli mojego TZa traktuje juz po kumplesku, mnie też radośnie przywitał chociaz nie zna mnie dobrze. ale u weta lepiej mu namordnik zakładac bo się stroszy gbur jeden ;) -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
super maciaszku, dziękuje :loveu: