-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
młody psiak w typie ON w Katowicach już NIE szuka domu
Klementynkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
a w jakim wieku jest ta pani? tak mniej więcej? mieszka sama? bo może faktycznie tak jak maciaszek napisała, potrzeba jej jakiejś pomocy a przynajmniej pewnej "edukacji"? ludzie często robią krzywdę swoim psom z nieświadomosci a nie złej woli! -
młody psiak w typie ON w Katowicach już NIE szuka domu
Klementynkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
o rany... ciężka sprawa co teraz zrobić! -
dobermanka ALFA w Zabrzu - pojechała do domu po raz drugi :)
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Klero']Alfusiu....Myszko nikt od dobermanow sie nia nie zainteresowal...jakis tymczas czy cos:-([/QUOTE] to nieprawda... ogłaszamy ja ale ciężko ida ostatnio adopcje, same palanty się zgłaszają! z tymczasem ciężko, wszyscy mamy swoje psy :( czasem więcej niż jednego a jak panna lubi podymic no to już całkiem źle :shake: -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/fizia-po-kilku-miesiacach-zostala-przywiazana-do-bramy-schroniska-102422/"][IMG]http://www.kadeokirk.com/fizia_baner.jpg[/IMG][/URL] jest banerek, tylko musze napis zmienić bo mało widoczny :shake:
-
wciąż cisza w temacie FIZI... dogomaniacy przybywajcie i ratujcie!!!
-
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
KOPI dostał dziś pokaźną wpłatę od kochanej duszyczki :loveu: ta 100 wystarczy na pokrycie ponad miesiąca utrzymania!!! dziękujemy i prosimy inne dobre duszyczki o wsparcie finansowe... a jeszcze bardziej o domek! -
Sonia, obecnie Tania mix Gończego już w DT prawdopodobnie DS;)
Klementynkaa replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']jak to bywa z moimi tymczasami na łóżku nauczyła się już spać[/QUOTE] :mad: oj to prawda, ileż ja się nawalczę z panną Mozą w tym temacie :loveu: a z tym spokojem i nadawaniem się dla straszych to ostrożnie, pamiętaj, ze ona jeszcze w szoku jest, zmęczona, osłabiona, stąd duże ilości snu a mała aktywność! to wszystko jeszcze może się baaardzo zmienić! -
Sonia, obecnie Tania mix Gończego już w DT prawdopodobnie DS;)
Klementynkaa replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
o jesooo jaka śliczność!!! a mentalność ludzka (nie tylko wiejska) jest parszywa bez dwóch zdań :placz: czy gończaki mają jakąś swoja organizację adopcyjną? -
dzień dobry FIZIU w Nowym Roku! oby był dla Ciebie szczęśliwszy :evil_lol:
-
nowe allegro FIZI, tym razem wyróżnione [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=518909378]FIZIA młoda suczka mix do adopcji - Śląsk (518909378) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Klementynkaa replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
jasne :angryy: a do mnie sobowtór pisał :angryy: o KOPIEGO :angryy: durne, parszywe babsko, niech sobie pluszowego pieska kupi bo na nic innego nie zasługuje. -
allegro FIZI dobiega końca... wystawię nowe, nic innego nie mogę zrobić :-( i to mnie dobija.
-
[quote name='Klementynkaa'] [IMG]http://www.gostar.home.pl/DSC00010.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/DSC00011.jpg[/IMG] [/QUOTE] [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="5"]wczoraj minął rok od dnia kiedy FIZIA trafiła pod mój dach [/SIZE][/COLOR] :-(:-(:-( [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="5"]a dziś? schronisko...[/SIZE][/COLOR]
-
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
no i wszystkie pytania o KOPIEGO ucichły :( nowy rok powita nadal jako bezdomny, samotny i niekochany pies... -
młody psiak w typie ON w Katowicach już NIE szuka domu
Klementynkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
no śliczny gapcio, może ktoś go zgubił i szuka? (wiem, wiem... naiwne pytanie :( ) jak podasz namiary to zrobie mu plakacik do drukowania i rozklejania -
dobermanka ALFA w Zabrzu - pojechała do domu po raz drugi :)
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
gotowe, ogłoszenie na ND [URL="http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/alfa.html"]TUTAJ[/URL].