Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. jestem, bardziej w sobotę niz w niedziele bo mam wtedy zajecia ale jak chcesz to mogę Cię na te zajęcia przygarnąć :)))
  2. ooo i wtedy zabrałabyś ode mnie parę rzeczy tych co czekają ;) kurczę, Karola, wsiadaj w auto i przyjeżdżaj :mad:
  3. a w jakim wieku jest ta pani? tak mniej więcej? mieszka sama? bo może faktycznie tak jak maciaszek napisała, potrzeba jej jakiejś pomocy a przynajmniej pewnej "edukacji"? ludzie często robią krzywdę swoim psom z nieświadomosci a nie złej woli!
  4. o rany... ciężka sprawa co teraz zrobić!
  5. dlaczego??? poddał się biedak, po prostu się poddał kochany :placz:
  6. [quote name='Asia_Klero']Alfusiu....Myszko nikt od dobermanow sie nia nie zainteresowal...jakis tymczas czy cos:-([/QUOTE] to nieprawda... ogłaszamy ja ale ciężko ida ostatnio adopcje, same palanty się zgłaszają! z tymczasem ciężko, wszyscy mamy swoje psy :( czasem więcej niż jednego a jak panna lubi podymic no to już całkiem źle :shake:
  7. oj smutne :-( a gdzie pojedzie się hotelować?
  8. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/fizia-po-kilku-miesiacach-zostala-przywiazana-do-bramy-schroniska-102422/"][IMG]http://www.kadeokirk.com/fizia_baner.jpg[/IMG][/URL] jest banerek, tylko musze napis zmienić bo mało widoczny :shake:
  9. hehe, nie dość, ze Kłopotek to jeszcze Szkaradek :eviltong: ale ja mam spaczony gust :diabloti:
  10. wciąż cisza w temacie FIZI... dogomaniacy przybywajcie i ratujcie!!!
  11. KOPI dostał dziś pokaźną wpłatę od kochanej duszyczki :loveu: ta 100 wystarczy na pokrycie ponad miesiąca utrzymania!!! dziękujemy i prosimy inne dobre duszyczki o wsparcie finansowe... a jeszcze bardziej o domek!
  12. [quote name='Gisic87']jak to bywa z moimi tymczasami na łóżku nauczyła się już spać[/QUOTE] :mad: oj to prawda, ileż ja się nawalczę z panną Mozą w tym temacie :loveu: a z tym spokojem i nadawaniem się dla straszych to ostrożnie, pamiętaj, ze ona jeszcze w szoku jest, zmęczona, osłabiona, stąd duże ilości snu a mała aktywność! to wszystko jeszcze może się baaardzo zmienić!
  13. o jesooo jaka śliczność!!! a mentalność ludzka (nie tylko wiejska) jest parszywa bez dwóch zdań :placz: czy gończaki mają jakąś swoja organizację adopcyjną?
  14. dzień dobry FIZIU w Nowym Roku! oby był dla Ciebie szczęśliwszy :evil_lol:
  15. nowe allegro FIZI, tym razem wyróżnione [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=518909378]FIZIA młoda suczka mix do adopcji - Śląsk (518909378) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  16. jasne :angryy: a do mnie sobowtór pisał :angryy: o KOPIEGO :angryy: durne, parszywe babsko, niech sobie pluszowego pieska kupi bo na nic innego nie zasługuje.
  17. allegro FIZI dobiega końca... wystawię nowe, nic innego nie mogę zrobić :-( i to mnie dobija.
  18. [quote name='Klementynkaa'] [IMG]http://www.gostar.home.pl/DSC00010.jpg[/IMG] [IMG]http://www.gostar.home.pl/DSC00011.jpg[/IMG] [/QUOTE] [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="5"]wczoraj minął rok od dnia kiedy FIZIA trafiła pod mój dach [/SIZE][/COLOR] :-(:-(:-( [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="5"]a dziś? schronisko...[/SIZE][/COLOR]
  19. no i wszystkie pytania o KOPIEGO ucichły :( nowy rok powita nadal jako bezdomny, samotny i niekochany pies...
  20. na stronie adopcyjnej dobrmanów też jest ale wciąż bez efektu :((( ostatnio nadałam temat jednemu panu z rzeszowa ale on uparcie chce suczkę a nie psa...
  21. no śliczny gapcio, może ktoś go zgubił i szuka? (wiem, wiem... naiwne pytanie :( ) jak podasz namiary to zrobie mu plakacik do drukowania i rozklejania
  22. ale numer... to pewno championka hodowlana!
  23. gotowe, ogłoszenie na ND [URL="http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/alfa.html"]TUTAJ[/URL].
  24. oki, Gaja juz na ND - [url=http://www.nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/gaja.html]Nadzieja Dobermana - Do Adopcji - Gościnnie - Gaja[/url]
  25. no i juz sobie znalazłam wątek. ogłoszę suczkę na adopcyjnej dobermanów, GAJA, tak? na kogo podać kontakt w jej sprawie?
×
×
  • Create New...