Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. na kogo mam dać namiar do kontaktu w sprawie suczki? wolałabym na konkretną osobę a nie na schronisko...
  2. [quote name='Asia_Klero']Kurcze a ona jest na jakims forum dobkow czy cos?bo jest sliczna...jak to mozliwe ze dalej w schronisku siedzi:shake:[/QUOTE] a wiesz, że teraz mi uświadomiłas, że ja jej watek załozyłam a zapomniałam ją na stronę adocpyjna dać??? oj ja durna :oops: zaraz to naprawię...
  3. KOPI dziekuje za życzenia i przypomina się!
  4. Ulka18, pan z Konstancina jest jeszcze przed sprawdzeniem, nie jest spisany na straty ale też pisze o kilka psów równocześnie. daj znac jak i co!
  5. [quote name='Ulka18']Dzwonil tez pan z Warszawy, mial przemyslec sprawe, ale sie ponownie nie odezwal. W razie czego doberk Zeus i mieszaniec Dmitris pojada na wiosne do Niemiec do Fundacji.[/QUOTE] pan z Konstancina?
  6. właśnie jestem po telefonie do pana od Fizi, normalnie mnie krew zalewa, ten drań nie ma ani kszty poczucia, że zrobił coś złego :mad::mad::mad: po świętach ma odesłac mi książeczkę zdrowia i pozostałe dokumenty, mam nadzieje, że odesle tez podpisana przez siebie umowę adopcyjną a wtedy pomyslimy jak go pognębic prawnie... nie daruję szmaciarzowi w imie bożonarodzeniowego miłosierdzia :shake:
  7. to fakt, że w święta może różnie być... jesli podasz mi maila to podeslę Ci tego gotowca a wystawisz jak uznasz za stosowne :) a ja własnie wystawiłam swoja pierwsza aukcję na allegro! [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=514281952]FIZIA suczka mix do adopcji - Śląsk (514281952) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  8. nie wiedziałam, że moją pierwszą aukcją na allegro będzie FIZIA :( [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=514281952]FIZIA suczka mix do adopcji - Śląsk (514281952) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  9. [quote name='aganela']hm Klemetynka,jeśli chodzi o ten szablon to może być,tylko wiesz ja nie wiem w ogóle jak on wygląda i jak się go wstawia do aukcji wogóle:shake: początkująca jestem dopiero..:oops::oops:[/QUOTE] wysle Ci wieczorem gotowca z instrukcją obsługi :)
  10. to ja Kasiu wogóle podam na Ciebie, lepiej zeby jedna osoba mimo wszystko była, ok?
  11. [quote name='aganela']Mogę zrobić mu allegro niewyróżnoone tylko dajcie gotowy tekst namiary i zdjęć by się przydało trochę więcej..[/QUOTE] czy możesz wstawić z szablonikiem ND? jesli tak to podeslę na maila :) aha dziewczyny czy jest ktos na kogo moge podac kontakt w jego sprawie? staramy sie nie podawać namiarów na schronisko zeby miec minimum kontroli nad adopcją!
  12. jeszcze jedno - czy ci dranie zostawili jej książeczkę zdrowia? podrzucili jakoś czy coś? bo jak nie to ja ich chętnie odiwedzę i odbiorę osobiście... a potem sama wyląduję za kratkami :-(
  13. maciaszku możesz dodaę informację, że opiekun FIZI może liczyć na bezpłatną pomoc w wychowaniu i szkoleniu na terenie Katowic, w ośrodku GOSTAR. pozostałe informacje są ok, bardzo Ci dziekuję i biorę się za kampanię reklamową rudej...
  14. wiecie od telefonu maciaszka z ta wiadomością jakos sie trzymałam ale teraz widze zdjęcia i po prostu siedze i beczę... nad podłością ludzi, nad swoją bezsilnością i nad ta bida, której w zasadzie nie lubię ale ona nie jest niczemu przeciez winna...
  15. FIZIA jest w katowickim schronisku... maciaszek była i wypatrzyła... :-(
  16. mini ulotka z namiarami na schroniska do pobrania TUTAJ.
  17. [quote name='Ulka18']Cioteczki, mamy chetnego na naszego 4-latka z Mielca. Czy moge ktorejs z Was doswiadczonej dobermaniaczce podeslac namiary na domek ze Slaska? Moze macie go na czarnej liscie, a moze na bialej. Chcialabym, zeby ten dom jednak sprawdzic, Pan chce przyjechac po psa po Nowym Roku. Mam nadzieje, ze doktor zdazy z kastracja. Dziekuje Wam za pomoc.[/QUOTE] poproszę namiary i zobaczymy co sie da zrobić, fajnie by było!
  18. ABC adopcji do pobrania TUTAJ chyba jest ok... :roll:
  19. odezwała się do mnie pani zainteresowana KOPIM, zaczynamy wzajemne poznawanie się :) a potem zobaczymy! tradycyjnie prosze trzymac kciukasy!
  20. [B]znikam,[/B] ja zajmuje sie KOPIM :loveu: mój numer: 603 581 603 a najlepiej kieruj ewentualnych ludzi na nasza stronę! może tam sobie któregos psa wynajda i wpadnie im w oko! dziekujemy za pomoc :loveu:
  21. Aga cos pokręciłas z szablonem, zobacz na dole uwaznie :)
  22. [quote name='Mysia_']OK. dzięki :loveu: Jak będzie wątek to wklej tutaj link ;)[/QUOTE] zrobione, oto [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dobermanka-alfa-w-zabrzu-marznie-czeka-na-swiateczny-prezent-od-losu-127196/#post11432882"]wątek[/URL] ALFY! zapraszam!
  23. ALFA to piękna dobermanka, przebywa w schronisku w Zabrzu. Sunia uwielbia długie spacery i kontakt z ludźmi, cieszy sie z każdej chwili spędzonej z człowiekiem. Jej minus jest taki, że nie toleruje innych psów. sterlizacja: tak szczepienie: tak odrobaczenie: tak [IMG]http://images32.fotosik.pl/418/d8e7ad410654a5c2.jpg[/IMG] prosimy o pomoc w ogłaszaniu suczki! oraz o wpłaty na konto: [CENTER][COLOR="Red"]Fundacja S.O.S. dla Zwierząt Chorzów Maciejkowice, ul. Antoniów 1 41-503 NIP: 629-237-46-72 Numer konta: 39 1560 0013 2367 0569 2079 0003 Getinbank[/COLOR][/CENTER] ALFA wróciła do schroniska - szukamy nowego domu!
  24. Ulotka "Gdy zginie pies" w formacie Word do pobrania TUTAJ. ulotka jest dwustronna, w formacie A5, przyznam, że trzeba ciut pokombinowac z drukowaniem żeby grało wszystko, zależni od drukarki :oops: w ustawieniach drukowania należy wcisnąć opcję "dwie strony na arkusz" a potem sprytnie odwrócić kartke i leciec z drugą stroną... sama przetestuję jutro w pracy.
  25. ok, ja wieczorem założę suczce osobny watek, ogłoszę ja u nas na stronie itd..., a jak będą nowe zdjątka to dołozymy!
×
×
  • Create New...