-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
Niespełna 2 letnia,brazaowa dobermanka-księżniczka ma dom:)
Klementynkaa replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
chyba poszukam nowego domu MOZIE... wiecie, ostatnio zjadła mi nowiuteńkie, skórzane czółeneczka za 170zł!!! toż to skandal! jak ci ludzie to robią, że szast prast i pozbyć się zwierza... -
Niespełna 2 letnia,brazaowa dobermanka-księżniczka ma dom:)
Klementynkaa replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
czyli wracamy do punktu wyjścia? -
śldzą śledzą, tylko nic nie piszą :)
-
zapraszam :) http://www.facebook.com/pages/Nadzieja-Dobermana/121013834640377#!/pages/Nadzieja-Dobermana/121013834640377?sk=wall żeby nie robic śmietnika i zamieszania to w miarę mozliwości prosimy o nie powielanie notatek, wydarzeń itp SABINKI a wpisaywanie swoich komentarzy i aktualizacji na naszym Nadziejowym koncie, rozsyłajcie, udostepniajcie, klikajcie "lubię to"!!!
-
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
Klementynkaa replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dada M nie ma potrzeby robić nowego ogłoszenia na Nadziei Dobermana, powielanie nie pomoże, stawrza jedynie większe zamieszanie na stronie. usunęłam Twoje dzisiejsze dwa ogłoszenia, CHOJRAK ma tam cały czas swój profilek. nowe zdjęcia prześlij proszę na adres: [email protected], podając numer ID 379 a jeśli masz nowe informacje użyj opcji "edytuj" w razie problemów pisz, będę tu zaglądać :) -
znaleziona ONka młoda w Katowicach/Chorzowie
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
to nie sa ludzie, którzy jakoś przywiązują wage do zachowania psa, w sensie obserwacji. duża, silna, skacze na plecy (czyt. nie nauczyli jej niczego) powiedziałam, że będę szukała czegoś, żeby wstrzymali się z oddaniem ale na ile to podziała... nie wiem. zrobie jej ogłoszenie na FB może, nie wiem... myślę, może poprzez fundacyjne FB? żeby wiarygodne było? kto prowadzi profil fundacji? -
znaleziona ONka młoda w Katowicach/Chorzowie
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
cóż... nagle zorientowali się, że to duzy i silny pies, że trzeba mu poświęcić czas, że kosztuje... a pani chora, pan znalazł pracę, syn woli spędzać czas z dziewczyną... a że jak się do bloku przeprowadzą to co zrobią... szkoda, że kiedy była opcja domu dla suki to te argumenty nie trafiały, jesooo jak ja nie znoszę czasem ludzi :( -
Biedronka39 czy on ma jakies imię? możesz o nim cos więcej powiedzieć? zrobić więcej zdjęć widocznych? ogłosimy go na ND, załozymy wątek i cos wykombinujemy!
-
[MLB] Piękny Bergo - za TM [*]
Klementynkaa replied to malibo57's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
noo, ciekawe co z psiakiem -
znaleziona ONka młoda w Katowicach/Chorzowie
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
no i zgodnie z moimi przewidywaniami sprawa sie rypła, suka jest do zabrania na już! albo ją dadza komuś albo zawiozą do schroniska... szlak by ich trafiła, a mówiłam, tłumaczyłam wrrrrrrrrr -
[quote name='maciaszek']Guffi pojechał gdzieś za Węgierską Górkę.[/QUOTE] aha, czyli inny kudłacz wylądował na Warszawskiej, jak poznam to będę wiedziała cos więcej. teraz w temacie SAMSONA, asta wyadoptowanego 4 miesiące temu, przeklejam to co napisałam na jego wątku: "dzisiaj widziałam SAMSONA, w ostatni weekend pogryzł się z psem, ma ranę za uchem i ogromnego gula, dzisiaj "łaskawie" został zabrany do weterynarza bynajmniej nie przez swojego opiekuna tylko przez jego młodszego brata, nie wiem na czym stanie w lecznicy bo chłopak nie ma kasy na leczenie obiecał po wizycie dac mi znać. a szanowny opiekun nie ma ani czasu ani ochoty na opieke nad psem, ważniejszy jest komputer." z dzisiaj aktualność jest taka, że nie mam nowych informacji po wizycie u weta :(
-
ponawiam moje zapytanie o SAMSONA i wizytę poadopcyjną? dzisiaj widziałam SAMSONA, w ostatni weekend pogryzł się z psem, ma ranę za uchem i ogromnego gula, dzisiaj "łaskawie" został zabrany do weterynarza bynajmniej nie przez swojego opiekuna tylko przez jego młodszego brata, nie wiem na czym stanie w lecznicy bo chłopak nie ma kasy na leczenie :( obiecał po wizycie dac mi znać. a szanowny opiekun nie ma ani czasu ani ochoty na opieke nad psem, ważniejszy jest komputer.
-
Szydłowiec- dobermanka Vera- Ma dom .. :)
Klementynkaa replied to kama210's topic in Już w nowym domu
takie częste sikanie może wróżyc rychła cieczkę... a uszyska trzeba zostawic w spokoju, z nich juz nie ma co dokrawac a doszyc tez nijak ;) będzie tak sobie szkaradkowata i już!- 102 replies
-
- do adopcji
- doberman
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Szydłowiec- dobermanka Vera- Ma dom .. :)
Klementynkaa replied to kama210's topic in Już w nowym domu
te uszy to porażka, pewnie jakis rzeźnik domowym sposobem ciął :/ VERA będzie bezpieczna!- 102 replies
-
- do adopcji
- doberman
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Szydłowiec- dobermanka Vera- Ma dom .. :)
Klementynkaa replied to kama210's topic in Już w nowym domu
jestem i ja, kurczę... okreś świateczny więc hoteliki tez zapchane...- 102 replies
-
- do adopcji
- doberman
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
znaleziona ONka młoda w Katowicach/Chorzowie
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
nie Maćku, nie miała. jest u ludzi, którzy ją znaleźli.