Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. chyba poszukam nowego domu MOZIE... wiecie, ostatnio zjadła mi nowiuteńkie, skórzane czółeneczka za 170zł!!! toż to skandal! jak ci ludzie to robią, że szast prast i pozbyć się zwierza...
  2. raczej nikt nie był, młody by mi chyba powiedział gdyby ktoś sprawdzał :) boję się że Samson w końcu wróci do schroniska z większymi kłopotami niz z niego wyszedł :(
  3. OSKAR został dodany na FB Nadziei Dobermana, zapraszam!
  4. śldzą śledzą, tylko nic nie piszą :)
  5. zapraszam :) http://www.facebook.com/pages/Nadzieja-Dobermana/121013834640377#!/pages/Nadzieja-Dobermana/121013834640377?sk=wall żeby nie robic śmietnika i zamieszania to w miarę mozliwości prosimy o nie powielanie notatek, wydarzeń itp SABINKI a wpisaywanie swoich komentarzy i aktualizacji na naszym Nadziejowym koncie, rozsyłajcie, udostepniajcie, klikajcie "lubię to"!!!
  6. zaktualizowałam ogłoszenie OSKARA na Nadziei Dobermana, dałam namiar na Ciebie Leonardo :) pozbieram jeszcze zdjęcia nowe i podeślę do podmiany na stronie!
  7. Dada M nie ma potrzeby robić nowego ogłoszenia na Nadziei Dobermana, powielanie nie pomoże, stawrza jedynie większe zamieszanie na stronie. usunęłam Twoje dzisiejsze dwa ogłoszenia, CHOJRAK ma tam cały czas swój profilek. nowe zdjęcia prześlij proszę na adres: [email protected], podając numer ID 379 a jeśli masz nowe informacje użyj opcji "edytuj" w razie problemów pisz, będę tu zaglądać :)
  8. to nie sa ludzie, którzy jakoś przywiązują wage do zachowania psa, w sensie obserwacji. duża, silna, skacze na plecy (czyt. nie nauczyli jej niczego) powiedziałam, że będę szukała czegoś, żeby wstrzymali się z oddaniem ale na ile to podziała... nie wiem. zrobie jej ogłoszenie na FB może, nie wiem... myślę, może poprzez fundacyjne FB? żeby wiarygodne było? kto prowadzi profil fundacji?
  9. cóż... nagle zorientowali się, że to duzy i silny pies, że trzeba mu poświęcić czas, że kosztuje... a pani chora, pan znalazł pracę, syn woli spędzać czas z dziewczyną... a że jak się do bloku przeprowadzą to co zrobią... szkoda, że kiedy była opcja domu dla suki to te argumenty nie trafiały, jesooo jak ja nie znoszę czasem ludzi :(
  10. Biedronka39 czy on ma jakies imię? możesz o nim cos więcej powiedzieć? zrobić więcej zdjęć widocznych? ogłosimy go na ND, załozymy wątek i cos wykombinujemy!
  11. noo, ciekawe co z psiakiem
  12. no i zgodnie z moimi przewidywaniami sprawa sie rypła, suka jest do zabrania na już! albo ją dadza komuś albo zawiozą do schroniska... szlak by ich trafiła, a mówiłam, tłumaczyłam wrrrrrrrrr
  13. sprawdziłam po naszej rozmowie i niestety nie przyszła ani jedna wpłata na SABINKĘ :( może warto jakos zmienic tytuł wątku? aaa i czekam na obiecanego linka do FB ;)
  14. [quote name='maciaszek']Guffi pojechał gdzieś za Węgierską Górkę.[/QUOTE] aha, czyli inny kudłacz wylądował na Warszawskiej, jak poznam to będę wiedziała cos więcej. teraz w temacie SAMSONA, asta wyadoptowanego 4 miesiące temu, przeklejam to co napisałam na jego wątku: "dzisiaj widziałam SAMSONA, w ostatni weekend pogryzł się z psem, ma ranę za uchem i ogromnego gula, dzisiaj "łaskawie" został zabrany do weterynarza bynajmniej nie przez swojego opiekuna tylko przez jego młodszego brata, nie wiem na czym stanie w lecznicy bo chłopak nie ma kasy na leczenie obiecał po wizycie dac mi znać. a szanowny opiekun nie ma ani czasu ani ochoty na opieke nad psem, ważniejszy jest komputer." z dzisiaj aktualność jest taka, że nie mam nowych informacji po wizycie u weta :(
  15. ponawiam moje zapytanie o SAMSONA i wizytę poadopcyjną? dzisiaj widziałam SAMSONA, w ostatni weekend pogryzł się z psem, ma ranę za uchem i ogromnego gula, dzisiaj "łaskawie" został zabrany do weterynarza bynajmniej nie przez swojego opiekuna tylko przez jego młodszego brata, nie wiem na czym stanie w lecznicy bo chłopak nie ma kasy na leczenie :( obiecał po wizycie dac mi znać. a szanowny opiekun nie ma ani czasu ani ochoty na opieke nad psem, ważniejszy jest komputer.
  16. [quote name='maciaszek'] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/774/c0029974016c4260med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] czy Guffi poszedł w ostatni weekend do rodziny z Katowic z ul. Warszawskiej? nie wiem czy jest szansa to sprawdzić?
  17. normalnie dziób mi się śmieje jak widzę tego czekoladowego wielkopsa :) ta dziwna sierśc to właśnie efekt mieszkania w kojcu. a ruchliwością i energią nie bądźmy zdziwione, mój osobisty ponad dziewięcioletni dobuś bryka jak źrebam czasem! a potem śpi...
  18. takie częste sikanie może wróżyc rychła cieczkę... a uszyska trzeba zostawic w spokoju, z nich juz nie ma co dokrawac a doszyc tez nijak ;) będzie tak sobie szkaradkowata i już!
  19. te uszy to porażka, pewnie jakis rzeźnik domowym sposobem ciął :/ VERA będzie bezpieczna!
  20. jestem i ja, kurczę... okreś świateczny więc hoteliki tez zapchane...
  21. nie Maćku, nie miała. jest u ludzi, którzy ją znaleźli.
  22. rany! nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, że OSKAR będzie pod opieką leonardy!!! to dla niego ogromna szansa!
×
×
  • Create New...