Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. zaglądam i staram się ogarnąć przybywające nam wciąż nowe dobeczki :(
  2. [quote name='soboz4']Wczoraj dostałam bardzo przykry telefon, wnuk mojej Besi, syn Arnusi od dwóch dni jest w agonii. Był w podeszłym wieku, ale świetnie się trzymał. Niestety zjadł coś na trawniku zanim zdołali zareagować. Nie wiedzą czy to była kiełbasa, czy kawałek mięsa ale w Klinice na Brynowie stwierdzili, że to coś było naładowane trutką na szczury, jeszcze wczoraj się trzymał życia, ale wyniki ma gorzej niż złe i szans wet. mu nie dał. Nie wiem jak nazwać takie postępowanie, komuś przeszkadzały pewnie kupy na trawnikach i porozrzucał niespodzianki, uważajcie z psami![/QUOTE] w jakim rejonie Katowic?
  3. BIS - owczarek francuski briard II - ... nie pamiętam a nie chcę wprowadzić w błąd III - samoyed IV - cavalier Escape Złodziejska Zgraja wyborem BISa byłam nieco zaskoczona (czyt. rozczarowana) i pewnie dlatego jakoś mi umknęło
  4. ciężko powiedzieć, to chyba pytanie do weta... ale pewnie umiar wskazany. a czy opiekunowie są uczuleni zeby jej nie dawać innego jedzonka wogóle?
  5. no to jestem! pozostałe cioteczki też pewnie nadejdą. jakiej karmy Maxowi trzeba?
  6. strasznie bym chciała żeby one sobie mogły grzać tyłeczki tak jak moja parka... dooopka w dooopkę na jednym tapczanie!
  7. kurczę, niepokoję się czy przechwyt karmy sie udał!!!
  8. błagam skontaktuj się ze mną jak najszybciej, worki moga byc dzisiaj ok.20 w Starachowicach tylko potrzeba nam adresu i zeby ktoś kompetentny je tam odebrał!!!! Dobra dusza dzisiaj będzie wracała z Warszawy i podjedzie do Starachowic, ma je w autku!!!
  9. jest karma, czy znajoma będzie jechała przez Zawiercie? tam będzie do odbioru! niestety dobra dusza nie ma jak podrzucić jej do Katowic :(
  10. [quote name='winter7']Witam, przybiegam tu z fb. Czy może kontaktowaliście się z fundacją "Nadzieja dobermana"? http://nadzieja-dobermana.pl/ Może jakoś wspomogą. cały czas tu czuwamy ;)
  11. troche nie w temacie ale potrzebna pomoc, zapraszam na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/204261-Katowice-lub-Zawiercie-do-Bud-Brodzkich-(świętokrzyskie)-transport-dla-dwóch-worków?p=16509908#post16509908[/url] no i do zobaczenia w Spodku :)
  12. tak, jesli wszystko pójdzie po naszej myśli dwa wory będą dla Sabinki, odezwe się kiedy będzie trzeba kupowac kolejne! każda pomoc sie przyda :)
  13. będzie potrzebny transport dla worka lub dwóch hepatica dla Sabinki z Zawiercia lub z Katowic, szkujacie! jak sie uda to juz w ten weekend albo z początkiem tygodnia!
  14. no od czasu do czasu tam jeżdżę, będę się starała miec na nia oko!
  15. no i niestety... chcą ja sobie zostawić... nie mam podstaw żeby ją zabrać :(
  16. Hepatica najtaniej znalazłam w Krakvecie, 226,00 za 12 kg...
  17. no i Kelementynkaa przybyła do Klementynki :)
  18. oto konto na wpłaty dla SABINKI: Fundacja S.O.S. dla Zwierząt Chorzów Maciejkowice, ul. Antoniów 1 41-503 NIP: 629-237-46-72 Numer konta: 39 1560 0013 2367 0569 2079 0003 Getinbank z dopiskiem: SABINKA
  19. słuchajcie, bo ja jakas zagubiona w czasoprzestrzeni jestem, czy one maja ogłoszonko na ND?
  20. czy SABINKA jest wrzucona na adopcyjną dobermanów? jak nie to wrzucę do promowanych adopcji
  21. o rany, 16 kg... te pchliska... no nie wytrzymam :( jakie leczenie? czego Wam trzeba? jakies kocyki, zabawki dla niej? kasa? kombinujemy!
  22. ha! a czemu nie zgodził się na chip? może pamięta swoje dzierganie i nie chce zeby psa bolało??? a tak na poważnie to trudna sytuacja... ale może gośc nie jest taki zły skoro wogóle chciało mu sie szukac psiaka? a jak dobcia zareagowała? bo to na pewno wiele mówi o ich relacji!
×
×
  • Create New...