Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. myslę, ze z 10 kg puszek i batonów spokojnie, te puchy chyba własnie kilowki są.
  2. przesyłka wyszłaby masakrycznie drogo, puszki swoje ważą :(
  3. słuchajcie, na osiedlu Bema (Katowice Panewniki) zaginał psiak, pudel miniatura, biały, niestrzyżony znczy naturalnie kudłaty jest!!! to psiak mojej Koleżanki, rozglądajcie się proszę, to on: [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1731948259147&set=a.1384376410068.2052318.1251731187&type=1[/url]
  4. możemy jako ND wspomóc DOLARA puszkami mięsnymi i batonami mięsnymi oraz 5 kg karmy suchej, smycz, obroża jesli potrzebne też się znajdą. a o ile dobrze pamiętam mamy obiecana jakąś darowiznę w karmie, karusiap? aktualne to jest dalej? pozostaje transport z Katowic do Krakowa.
  5. rozumiem że szukacie behawiorysty znaczy kogo? bo jesli kogos kto ma trzy dyplomy korespondencyjnych kursów pt. psychologia psa domowego to faktycznie nie spełniam tych kryteriów ;) powodzenia.
  6. [quote name='pralinka94']Ja jestem z Murcek, co prawda nie jestem pełnoletnia, ale dużo osób kojarzę a mastalerza to obok mojej ulicy :) Jak chcesz to napisz [email][email protected][/email] albo gg 13249798[/QUOTE] dam namiar na Ciebie osobie u której psiak jest na DT i która prowadzi adopcję, ok? dziękuję :)
  7. poszukiwana jest osóbka do wizyty przedadopcyjnej w Murckach, ul. Mastalerza, czy ktoś ma tam blisko? sprawa dośc pilna a ja teraz przez weekend niestety nie mam możlwiości.
  8. eeech... w piątek mogę się z Państwem spotkać i porozmawiać, zobaczymy co i jak, wtedy można podjąć decyzję. jesli będą zainteresowani to podam numer tel na PW.
  9. suuuuper! braaawo! moje serce kynologicznego sportowca skacze z radości! czy mogę wykorzystać zdjecia i ta historię na stronę ND? żeby ludziska widzieli jak fajniście można spędzac czas z adoptowanym psem!!!
  10. dla BAKERA jest juz dom :) czeka go tylko długa podróż! niebawem szczegóły. czekamy aż aisak tu wpadnie!
  11. 150 zł to jest 10 dni... potrzeba jeszcze 300 miesięcznie no żarełko, weterynarz, nawet po kosztach na początek to jest niezła sumka :( ND chwilowo ma kosmiczne długi i nie możemy zaciągac kolejnych... no ale myslimy, myslimy, nie poddajemy się. czy Michał zaglada tu na dogo czy słać do Niego maila?
  12. oooo a jaka kwota sposnsoringu wchodzi w grę? no i na jak długo? mogę stanąć na uszach i załatwic hotel na 1000% zaufany, blisko, ale cena... 15 zł doba i trzeba załatwic jedzenie ale to da sie jakos połapać!
  13. zapraszam do kolejne dobermaniej bidy w naszej okolicy :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/207689-doberman-BAKER-wiek-9-lat-diagnoza-zużyty-Sosnowiec?p=16870316#post16870316[/url]
  14. oto BAKER, 9 letni doberman, który trafił do schroniska zimą br ponieważ jego byli właściciele nie mieli warunków na dalszą opieke nad nim. pies, jak to dobek warunki schroniskowe znosi fatalnie, chudnie, marnieje w oczach, gaśnie... jedyne chwile radości to spacery z wolontariuszem poza schron, ale to zbyt mało dla tego psiaka! jemu trzeba miękkiego posłania i pełnej michy a nade wszystko ludzkiego ciepła i czułości na starość. przecież on nie będzie żył wiecznie, czy musi umierac w betonowym boksie? mile widziany DT o DS nie wspominam :evil_lol: potrzebna pomoc w ogłaszaniu! ogłoszenia BAKERA: [url]www.nadzieja-dbermana.pl[/url] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TWvwBmVWuZI/AAAAAAAAAVc/FvpU2A0cYxs/63794.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TWvwBr7W9WI/AAAAAAAAAVY/QkGON_p9EC0/637942.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_orqX5aTl4PM/TcZ9991z6bI/AAAAAAAAEdU/tToaiwWwVMc/IMG_1428.JPG[/IMG]
  15. pzekopałam stronę schroniska i wątki założone przez ostatnie trzy tygodnie... NIC obyś miała rację saphira18...
  16. czy jamniczka czarna po wyjsciu z kwarantanny ma szanse stac się psem wolontariackim?
  17. [quote name='karusiap']Niestety Panstwo zrezygnowali....[/QUOTE] no zartujesz!!! co ich ostatecznie zniechęciło?
  18. karusiap pamiętasz o mojej propozycji/prosbie mailowej? jest nadal aktualna ;) tylko które psy mam ująć? KORA. DILER (póki co) kto jeszcze?
  19. wściekła jestem jak diabli :angryy: a nawet nie mogłam kobicie nawrzucać :mad: zaczne przeglądac ogłoszenia i nowe psy schroniskowe...
  20. q... dodzowniłam się :( jakies prawie trzy tygodnie temu, czyli ponaszej ostatniej rozmowie, suczka uciekła z podwórka. nie wiedza gdzie jest bo przecież po co szukac (o ile to prawda), oni zadowoleni bo problem z głowy... szkoda, że nie wpadli na pomysł poinformowania mnie. cholera jasna...
×
×
  • Create New...