Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. w sobotę odbywała się w Łodzi Krajowa Wystawa Dobermanów, przy okazji pałętałam się tam z moimi dwoma "przebierańcami" czyli dobermanami w szeleczkach z napisem MafiaDog i Gangster. czy ktoś może upolował nas aparatem? bo widziałam, że moje zwierzaki wzbudzały zainteresowanie ;) bardzo mi zależy!!!
  2. nie bardzo, ja nie mogę "łaczyć" pewnych spraw zbyt mocno, będę próbowała dalej się dodzwonić.
  3. kiepsko... mam za ciasny umysł żeby to zrozumieć :(
  4. a ja się nie umiem dodzwonić w sprawie suczydła, ludziska nie odbierają telefonu :(
  5. wczoraj z ul. Plebiscytowej w Katowicach (dom dziecka) zsotał zabrany do schroniska psiak, jamnikowaty, czarny, podobno miał na sobie obróżkę. jesli uda się komuś zrobić fotki to zrobię mu ogłoszenia i rozwiesimy w okolicy, może ktoś go szuka???
  6. a dlaczego tu żadnych nowości!!! toż to skandal ;)
  7. jestem zauroczona :) i wdzięczna za to co dla niego robisz!!! bardzo dziękuję! czy jest coś co w schronie mu się przyda a moglibyśmy jako ND mu dać?
  8. z radością informujmy, że już jutro w Łodzi odbędzie się I Krajowa Wystawa Dobermanów "Doberman Star" podczas, której będzie mozliwość wesprzeć naszych podopiecznych!!! strona wystawy: [url]http://www.dobermannstar.pl/[/url] będziemy zbierać: koce, legowiska, zabawki, smycze, obroże, karmę, fanty, które można wystawić na bazarku a pieniążki ze sprzedaży przekazać na nasze potrzeby (bizuteria, psie gadżety, coś z ciuszków...) po terenie wystawy będzie też wędrowała uratowana przez Nadzieję Dobermana suczka MOZA, wraz z ochroniarzem, która będzie zbierała datki na kolejne psie bidy, z racji tego, że bilon ciąży i brzęczy mile widziane banknoty ;) szukajcie nas od rana!!! do zobaczenia!!!
  9. Nadzieja Dobermana zaprasza, polubcie nas! http://www.facebook.com/pages/Nadzie...21013834640377
  10. maciaszku, pwnie, że pomożemy! a tymczasem Nadzieja Dobermana zaprasza, polubcie nas! [url]http://www.facebook.com/pages/Nadzie...21013834640377[/url]
  11. słuchajcie, bardzo potrzebuje pomocy osoby z Tczewa lub okolic, która w sobotę będzie na wystawie. potrzebne jest przewiezienie kilku plakatów Nadziei Dobermana, które potem zaiwesze na terenie wystawy... poczta do mnie nie dojdą do piatku :( prosze pomóżcie!!!
  12. basia34 po co hopsasz psiaka, który dawno jest juz bezpieczny?
  13. dotarłam i ja... śliczna jest, chyba jednak to niebieska maść...
  14. [quote name='Fundacja Medor']PŁEĆ: [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/images/female.png[/IMG] WIELKOŚĆ: średnia MAŚĆ: czarna SIERŚĆ: krótka W OKOLICY: Dąbrowa DATA ZGŁOSZENIA: 2011-05-02 KONTAKT: 517597155 [CENTER]w okolicy Dąbrowskiego błąka się suczka rasy Doberman w kagańcu i obroży .Jest w trakcie cieczki.[/CENTER][/QUOTE] jakie to miasto? Nadzieja Dobermana zaprasza, polubcie nas! [url]http://www.facebook.com/pages/Nadzieja-Dobermana/121013834640377[/url] :multi:
  15. 10 złotych chyba P. Artur ... sprawdzę jeszcze w mailach starych
  16. a słyszeliście, ze znowu jakis psiak przyplacił za głupote swojego właściciela? siedział zamknięty w aucie i chyba nie przeżył ale pewności nie mam, wolałabym sie mylić...
  17. durne pytanie - ringi sa w hali czy na powietrzu??? bo nie wiem w co się ubrać!!!
  18. bardzo się cieszę, ze kartka się spodobała, to moje "dzieło" ;) troche mi ta smycz nie pasuje ale nie miałam juz siły na zabawę w PS... dobki bardzo często polują na to co w ruchu, bawiąc się z nim zabawką jeszcze to wzmacniamy, ale też łatwiej jest przekierować uwage potem na siebie i na zabawkę co może pomóc w szkoleniu! dobcie często robia takie głupiutkie miny jak mniejszy pies na nie wyszczerzy zębole hihi. sadzawka - fajna rzecz... mój dziadunio by nie chciał wyleźć wcale :)
  19. SABINKA dostała pierwszą wpłatę!!! dziękujemy :)
  20. bo dobermany są bezsprzecznie wyjątkowe a wręcz wybitne... ;)
  21. zozolonko przepraszam, mam teraz urwanie parapetu w pracy a w domu znowu kłopoty z netem, odezwę się teraz w czasie weekendu, dobrze? caly czas pamiętam o Twojej propozycji!
  22. kompletnie nic o niej nie wiem... tam w domu nie mam małych dzieci, jest 16 latek. podejrzewam, że jako młoda rozbrykana ONka może miec pomysły typu podszczypywanie, zganianie, zabieranie zabawek, skakanie, wszystkiego pewnie trzeba ją nauczyć. z jakiegoś powodu ktos ją pewnie wywalił :( jesli masz ochotę wpaść do mnie to zapraszam, ja tez mogę wpaśc do Ciebie, chętnie pogadam i moze uda nam się coś dobreg dla suczyska zdziałać! poznanie suczyska to trudna sprawa, wątpię żeby "ludzie" łyknęli wizyte ot tak zeby ja poznac, oni sa trudni :(
  23. jestem , jestem. zozolinko z nieba spadasz chyba ;) przyznam, że próbowałam zrobić trochę wywiadu o Tobie bo jeszcze nie miałyśmy przyjemności współpracować ale kurczę nikt o Tobie nic nie wie! współpracujesz jako DT z jakąś fundacją moze? (jesli z naszą to wybacz głuptasowi...) a tak na poważnie to powiedz na jak długo możesz tej małej dac DT? sa jakieś ograniczenia? czasowe? nie wiem jak ona się będzie zachowywać więc wolę się upewnić, że jak cosik zniszczy to przełkniesz ;) no i jeszcze kwestia do uzgodnienia - koszty. jedzenie + pewnie cos związne z weterynarzem bo jak znam życie to ludzie, którzy ja mają nie zrobili nic... wybacz takie zasadnicze stawianie sprawy ale życie nauczyło mnie, że lepiej unikać niedomówień, bo zasadzki i tak wychodzą "w praniu".
  24. przywróciłam KORE na ND do adopcji, jest w promowanych.
×
×
  • Create New...