Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. [quote name='fernari']PS. Nawet na Brynowie weterynarz się zastanawiał jak doszło do ciąży w tym schronisku i sam przyznał, że to nie wina remontu ... Ale i tak nie ma już co gdybać :)[/QUOTE] niby nie ale z drugiej strony może warto pogdybac bo to nie pierwszy taki przypadek :angryy: a chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że kolejne ciąże to kolejne szczylki i kolejne potencjalne bezdomniaczki w przyszłosci...
  2. eeech nie wiadomo czy smiać się czy płakać ;) czyli szukamy domków dla gwiazdeczek?
  3. no ok, gratulujemy gwiezdnej mamusi a teraz pytanie - którzy to weci są tak genialni, że nie rozpoznali końcówki ciązy??? bo nie wiem kogo jeszcze omijać (a lista tych do omijania co raz dłuzsza...)
  4. [quote name='Klementynkaa']zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212476-Transporter-Karlie-psie-akcesoria-karmy-smaczki-poj.na-karme-do-21.08-na-dobermany[/url][/QUOTE] nadal zapraszam na bazarek, zagladajcie cioteczki, podnieście chociaż czasem! a przy okazji - dzisiaj przemknął mi duży rudy pies, wielkosci i sylwetki ONka, cały rudziutki, biegał samotnie w okolicach dworca PKP w Ligocie, wyglądał na zagubionego/wyrzuconego? chciałam go łapnąć ale pognał w ul. Kolejową. jesli ktos mieszka w tamtych rejonach proszę o czujność!
  5. zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212476-Transporter-Karlie-psie-akcesoria-karmy-smaczki-poj.na-karme-do-21.08-na-dobermany[/url]
  6. Jaszo, zrobiłas to co trzeba i już. to właśnie przez swoją dobroć i wrażliwość tak cierpimy ale warto! pomozemy jakos malutkiej wspólnymi siłami!
  7. no jestem ale nie mam pomysłu jak pomóc, jedyne co mogę to napiszę do znajomych z Bielska. jeśli jest wydarzenie na FB to podajcie linka.
  8. ha! całe szczęście, że tak skutecznie zniechęciłam ludzi z łazisk :D może wreszcie zmiana tematu???
  9. [quote name='kak']Chętnie przygarnę suczkę rasy doberman łagodną jeśli ma ktoś jakieś info będe wdzięczna woj. śląskie[/QUOTE] [url]www.nadzieja-dobermana.pl[/url] zapraszam, tak sa wszystkie dobcie o jakich wiemy :)
  10. ludwa, ja pytam właśnie o ta dobeczkę nie o Nadię (tu wiem, że wciąz jej nie ma :( )
  11. pytam z racji Nadziei Dobermana, poza ogłoszeniem jej tez póki co niewiele możemy oferować ale jesli się pozbiera to może warto jużzacząć działać.
  12. cudnie! trzymam kciukole za resztę dobrego życia!
  13. [quote name='ludwa']Właśnie dzwonił do mnie hycel z Halinowa, że ma brązową dobermankę, wiezie ją do weta na ostatnim tchnieniu:( Niestety jest dobkiem bez ogona...a Nadia miała ogon...no i raczej wygląda na starszą sunię. I tak sobie myślę, że Nadia by nie była zasuszona jednak....Ale jak mi się wyświetlił, to aż podskoczyłam i tuptałam po biurze w podnieceniu[/QUOTE] a jakies wieści dotyczące tej dobermanki? :(
  14. komu na maila słać fotki do wstawienia?
  15. ciotki co z dobciem czarnym?/ ma wątek? przepraszam ale nie mam czasu śledzic całego wątku w poszukiwaniach :(
  16. czy został juz dodany na stronę adopcyjną ND? jeśli nie to na kogo kontakt?
  17. ja znam weta, który być może dałby się namówić na taki gest ale to o czym dziewczyny pisały to jedno a druga sprawa - suki po sterylce nie wypuścisz na ulicę, prawda? dlatego opcja negocjacji z ludźmi lub zgarnięcie psa przez odpowiednie służby i monitorowanie go w schronisku jest chyba jedynym wyjściem :(
  18. bo Kasia, która zajmuje sie kontaktami z niemcami była na urlopie i teraz odkopuje się z kilkuset maili ;) na pewno kiedy się odkopie to dopyta o jego zdjęcia.
  19. [quote name='Alicja']Kubusiu ...Oskar z Katowic dziś pojechał do domu ....on też już miał swoje latka , więc i na ciebie teraz kolej[/QUOTE] OSKAR wczoraj wrócił do schroniska :( ale nie z racji wieku...
  20. :( :( :( tego pana wcale mi nie żal, jakoś nie potrafię znaleźć w sobie zrozumienia, przykro mi. kolejnego dobermana z ND raczej nie dostanie.
  21. [quote name='maciaszek']Ten też sobie dodaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211080-%C5%9Bl%C4%85sk!!-Poszukujemy-ch%C4%99tnych-os%C3%B3b-do-stra%C5%BCy-dla-zwierz%C4%85t[/url]!![/QUOTE] już sobie dodałam maciaszku, nawet zadałam tam pytanko ale odpowiedzi BRAK, bo chcialam na wątku a nie na PW ;)
  22. [quote name='Biafra'] Jak przyjachaliśmy na miejsce Dolar trochę stał w pokoju jakby się zawiesił , albo był półprzytomny. Trochę się bałam, że Panie stwierdzą, że coś jest z nim nie tak ... Ale Panie były zachwycone, że on nie biega jak szalony i nie zmasakruje im nowego parkietu :lol:[/QUOTE] te zawiechy to takie typowo dobermanie są ;) ktoś kto widzi to pierwszy raz może być w szoku hihi a to są te króciutkie momenty gdy u dobka w głowie spotykają się dwie szare komóreczki no i z racji rzadkości tego zjawiska - nie wiadomo co z tym zrobić :D
  23. aż sobie dodam do subskrypcji :) jak w naszym parlamencie drogie panie i panowie!
×
×
  • Create New...