Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. no mnie też... wolałabym ją umieścic gdzieś... no ale nie mam podstaw żeby ją zabrac jesli sie uprą :(
  2. no i pojawił się problem :( Państwo nie mają pewności, ze chcą się pozbyć suki... jutro mają dac mi odpowiedź...
  3. super, to my jako Nadzieja Dobermana postaramy sie pomóc. zacznijmy od tego co jest najpilniejsze? diagnoza u weta? ewentualne leczenie? zakup jedzonka? niestety żadna z nas nie mieszka w okolicy żeby wesprzeć Cię osobiście :(
  4. mam nadzieję, że wszystko u niej ok i jutro się dowiemy!
  5. a czy oni byliby skłonni ja zatrzymać jesli dostaną wsparcie? w kwestii weta, pomoc przy kupnie jedzonka itp? bo jesli suczka ma tam w miarę dobrze... ona wygląda na starszą psinkę więc rozrabiaką chyba nie jest a i Państwu moze przyjemniej mieć zwierzaka w domu?
  6. niestety dzisiaj nie udało mi się dodzwonić do ludzi, którzy mają ją u siebie. jutro będę próbowała dalej...
  7. powoli pojawia się szansa na jakąś przyszłość dla suczki... trzymajcie kciuki!
  8. kurczę, ona ma siwiutki lekko pycholek... kolejna psia starsza pani :(
  9. zobaczcie, artykulik i filmik z dnia otwartego! [url]http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,9216084,Czekam_na_ciebie__przyjdz_po_mnie_wreszcie__WIDEO_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Katowice[/url]
  10. dzień dobry Sabciu popołudniową porą!
  11. hih, to tak jak Moza... ona tez uważa, że to pdełeczko kradnie duszę!
  12. suuuper :) a możemy nieśmiało prosić o zdjęcie szczęsliwych pycholi? :)
  13. [quote name='Anja2201']Wiesz co nie wiem czy to ulica czy dzielnica , jak poprosiłam , żeby pani podała bliższe okolice zamieszkania podała właśnie Brynów , orzeszek ( a i jeszcze mi się zdaje Mikołów ) .[/QUOTE] jesli Brynów to może być ulica Orzeszkowej a jesli Orzesze to jest zupełnie odrębna miejscowość za Mikołowem... trochę trudno sie deklarować nie wiedząc jaka jest dokładna lokazlizacja a Brynów i Orzesze dzieli ok. 30 km ;)
  14. jest u ludzi, rodziców chłopaka, który ją znalazł. może tam być teoretycznie do momentu kiedy coś się dla niej znajdzie... ale sama wiesz jak bywa :( ma co jeść, ma dach nad głową, podwórko gdzie ją wypuszczają.
  15. [quote name='giselle4']..te dwa potworry:) dzisija z jednej duzej kołdry zrobiły 150 malutkich kołderek.... pani kierownik miala co robic dzisiaj...ale nie jest zła ...one nie rozumieją pewnie ze kołdra to cieplo[/QUOTE] może im trzeba zabawkę jakąś dać? macie coś w zapasie? te sznury plecione duze świetnie się sprawdzaja u mej suki demolantki!
  16. jeśli o chirurgiczne, twarde sprawy chodzi to też proponuję dr Gierka
  17. no niestety z tym jest problem... ja tą suczkę poznałam w podobnych okolicznościach jak tego pieska o którym pisałyśmy saphiro18... stąd nijak na współpracę nie można liczyć. nie mam pomysłu na to gdzie ją umieścić i poobserwować, gdybym miała takie miejsce albo kase na hotelik...
  18. pomyslimy... tu musi byc sensowny hotelik albo DT. inaczej wyadoptowanie jej w ciemno będzie nieodpowiedzialne :(
  19. źle jej to wróży :((( kto się odważy wziąść psa z etykietką agresora?
  20. myślę, myśle i nic... a moze by ja do jakiejś agencji reklamowej zgłosić hihi z takim usmiechem ;)
  21. nie wiem maciaszku :( to są zawsze ciężkie decyzje...
  22. czego Rico potrzebuje? bo widze, ze ogłoszeń ma sporo :)
  23. jesooo ten jej uśmiech na zdjęciach powala z nóg! mogę jej zrobić banerek jeśli jeszcze nie ma? (sorki ale nie mam siły czytać całosci...)
×
×
  • Create New...