Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. a wiesz zozolinko, ze o Tobie bardzo intensywnie myslałam??? zarcie jej możemy zapewnić, coś wykombinujemy!
  2. gdzie jest teraz suka? w jakim jest stanie? i pytanie kluczowe - jak długo może pozostać tam gdzie jest? "jako takie" warunki w schronisku to dla dobermana i tak zabójstwo. jesli będzie gdzieś na tymczasie to jako ND wesprzemy ją jedzeniowo i weterynaryjnie, będziemy szukać domu tylko niech ma dach nad głową! myślę, że warto ogłosić bo wygląda na zadbaną, dobki lubią zwiewać więc może jednak ktoś jej szuka! jest szansa na zdjęcie w stójce i pychol od przodu? zrobię wtedy ogłoszenia.
  3. zaciskam kciuki, tymczasów jak na lekarstwo niestety w ND :( hotelik taki za który ręczę głową to koszt 400 zł miesięcznie + jedzonko... tyle, że tam jestem pewna opieki na 200%
  4. a tu: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.140932299315197.36092.121013834640377[/url] zdjęcia ŁOCHA, bo tak go ochrzciłam roboczo :)
  5. jest nadzieja, że w ten weekend spróbujemy złapać psiaka ale pomoc nadal bardzo potrzebna!
  6. jest na forum dobermanów, jest na Nadziei Dobermana na FB, jest tu... długi weekend i cisza w eterze :(
  7. psiak błąka się dalej, pomóżcie tam w okolicy!
  8. 22 czerwca dostaliśmy info, że w okolicy Łochowa (to jest ok 20 km od Wyszkowa woj. mazowieckie) błaka się od około 2 tygodni doberman. czarny pies, w całości naturalny. jest dokarmiany przez miejscowych ale to za mało! pani, która dzwoniła jeździ tam na weekendy, teraz jest tam do niedzieli i zaoferowała pomoc w odłowieniu psiaka, mam do niej namiar. czy ktos z okolicy mógłby zaoferować tymczas? wczesniej czy później tego psiaka spotka jakies nieszczęście :-( czy ktos może pomóc?
  9. strasznie to wszystko trudne i smutne, szacun dla Was dziewczyny, że Jesteście tam przy nich... czekamy na wieści, najgorsze dla nas mogą okazać się najlepszymi dla SABINKI... :(
  10. może czas przeprowadzić ją za TM ... :(
  11. no to zaciskamy kciuki!!!
  12. [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.140346159373811.35808.121013834640377&saved[/url] album na koncie ND :) notka o niej też jest!
  13. dołaczam do klubu zakochanych w LALUNI!!! więksi bracia dobermani przygarną ją na swoją stronę adopcyjną! a czy mała ma swój slad na FB?
  14. już przeniesiona ;)
  15. 11 czerwca BAKER udał się w podróż i jest już w nowym domku w niemczech :) czekamy na wieści i zdjęcia!
  16. mamy też taką dobermanią parkę... ona śliczna dobermaneczka, on dobkopodobny. szukamy i szukamy wspólnego domku i kiepsko :( wiem, że to mało racjonalne ale psy też się potrafią polubić i przezywac rozstanie. kiedys w to nie do końca wierzyłam ale od czasu jak obserwuję relacje moich osobistych dwóch potworów to czasem łza się w oku kręci ze wzruszenia! porozsyłałam je do znajomych i wiem, że oni podeslą dalej, trzymamy kciuki.
  17. widzę, że mój post zjadło :/ sprawdziłyśmy i nie ma żadnej nowej wpłaty dla Sabinki. jesli chodzi o jedzenie to pytanie - czy znów Hepatic czy coś innego jednak?
  18. nieśmiało podpowiem, że nieco strachliwy pies bardziej nadaje się do stróżowania niz odważny ;) nie nalezy tylko mylić stróżowania z ochroną terenu i takimi tam różnościami... ja tez trzymam cichutko kciuki za małą a gdyby ten pan chciał dobermana i był sensowny to mamy w Katowicach dobka dorosłego, brążowego, który całe zycie spędził na łańcuchu, czyli ogród, kojec i buda + kontakt z człowiekiem byłby dla niego suuuper!
  19. jestem :) o HADARKU wiem, cały czas o nim pamiętam.
  20. [quote name='agumka'] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/250888_113662005387742_100002318284968_133285_4190092_n.jpg[/IMG] 28.05 br w Katowicach w Panewnikach zaginął mały biały piesek, rasy Pudelek Toy. Wabi się i reaguje na imię Antoś. Na znalazce czeka nagroda - 1000zł.[/QUOTE] Antoś jest psiakiem mojej Koleżanki, był widziany w Katowicach, okolice Stargańca, Ośrodka Gostar, przy torach kolejowych. jak będzie kolejny sygnał o obecności warto ruszyć w las... [URL="http://www.rekinicha.pl/rozno/owsik.doc"]TUTAJ[/URL] jest do pobrania ogłoszenie o Antosiu, proszę o pomoc w rozwieszaniu!
  21. Karola napisz konkretnie jaka karma ma byc i poproszę Paulinę o sprawdzenie mozliwości i mojego psiego cateringa.
×
×
  • Create New...