Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Echhh, ostatnio to jakaś cisza ogólnie na Dogo...:-( Już nie wspomne o tragicznym deficycie na domki...:placz: Pomimo wszystko, Ślicznotka biegnie na samą górę!!! Hop!!!
  2. To dziś tylko... :multi: [SIZE=6][COLOR=red][B]1[/B][/COLOR][/SIZE]
  3. Mam nadzieję, że uda się coś dla tych Psiaków zrobić...
  4. Na allegro jak na razie bez zmian niestety... Echhh, teraz taki problem z domkami...
  5. Na allegro bez zmian...:-( Taki kochany, śliczny Psiak... Teraz niestety deficyt na domki...:placz:
  6. Dlaczego to tak długo trwa...:placz: Tijusiu, gdzie to Twoje szczęście???
  7. Dlaczego Synuś musiał tyle przejść w swoim życiu...:-(
  8. I na dzień dobry biegniemy na samą górę!!! :multi:
  9. [quote name='kinga']Hakita - pisz do Gosi - samoglow - ona wystawia sporo aukcji allegro, ma pomysły co do tekstów - i sentyment do Kariny :lol: - więc z pewnościa pomoże a działać trzeba szybko, bo szczeniorów dużo i rosną jak głupie :crazyeye:[/quote] Ok, ale nie będę jej zamęczała. ;) Pewnie zajrzy tu na wątek, to pomoże. ;) A ja napewno najpóźniej do jutra wystawię tą aukcję, jeszcze raz przepraszam za opóźnienie...
  10. [quote name='justynavege']Hakita jak tylko zrobisz wklej link :):loveu:[/quote] Oczywiście Kochana, napewno wstawię, jak tylko zrobię!!! Lusia do góry Kochana!!!
  11. Mam usunąć z aukcji Twoją komórke??? :cool3:
  12. Tiger, trzymaj się...:glaszcze: :calus: wiem jak to jest...:-( Pomyśl, że uratowałaś tą Kluseczkę i chwała Ci za to!!! :loveu:
  13. Dobranoc Słonko kochane...:loveu: :loveu: :loveu: Nie poddamy się, obiecuję!!! :diabloti:
  14. Kochane Cioteczki moje, czy Wy możecie mnie wesprzeć z jakimś tekścikiem do allegro??? :cool3: Ja naprawde nie "zdanżam" z tym wszystkim, co wokół mnie...:placz: i pewnie Wy nie "zdanżacie" z tym wszystkim...ale gdybyście cokolwiek skleciły, ja troszku może, aczkolwiek niekoniecznie ;) bym podrasowała do płaczu i byłoby si Seniority...:razz:
  15. Nikt do Ciebie przez cały dzień nawet nie zajrzał...:placz: :placz: :placz:
  16. Monikusf, myślę że nikt nie będzie Ci miał za złe, że przekazałaś ten telefon. Przecież tu chodzi o dobro Psiaków...dlatego wielkie dzięki dla Ciebie za chęć pomocy...:loveu: Iczing dziś w drodze do Stoku Białego w sprawie adopcji kolejnych dwóch Bidulek. Dlatego podejrzewam, że dziś może być wyłączona. ;)
  17. Demi to kochana i silna Dziewczynka, a my trzymamy za nią mocno kciuki, więc musi szybko zdrowieć!!! Śliczne foteczki...:loveu: :loveu: :loveu:
  18. W obecnej - dramatycznej sytuacji i ja jestem zdania, że to dobry pomysł. ;) Tak, jak Dziewczyny napisały, to nie będzie zmarnowana inwestycja, kojec napewno się przyda. ;)
  19. Cudeńko cały czas czeka... [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3634/s5002478wf2.jpg[/IMG]
  20. Dzień dobry Słonko kochane...:loveu: :loveu: :loveu: No cóż miałam nadzieję, że domek się znajdzie, ale chyba w sobotę na spacerek pójdziemy...
  21. DOMEK DLA CUDOWNEGO SYNUSIA PILNIE POTRZEBNY, CHOCIAŻ DT!!! POMOCY!!!
  22. Zagląda, zagląda...;) Cały czas tak nieśmiało, może ktoś się odzywał??? Na allegro bez zmian na razie.
  23. No, a ja planuję być :multi: i mam nadzieję, że nic mi nie popsuje planów, bo...:mad: No i jak będę, to od Cioteczki wymiziam Psiaki...:loveu:
  24. Kochana Mordeczko do góry!!! Niech Cię ktoś wreszcie wypatrzy!!!
  25. Szkoda, że nie udało się zrobić fotek...:-( To co Cioteczko robimy z tymi fotkami??? :cool3:
×
×
  • Create New...