Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Cudowna Psinko do góry!!! Mam nadzieję, że w końcu nadejdzie Twój szczęśliwy dzień!!!
  2. Prosimy nieustannie o informacje o Luckym...:roll:
  3. Tak byłoby najlepiej. Czyli albo FCEF lub Animalia, ale to Cioteczki muszą się wypowiedzieć. ;)
  4. Wierzę, że Psiny znajdą swojego ukochanego człowieka...
  5. Niestety nie miałam kiedy, ale obiecuję, postaram się jak najszybciej zrobić te plakaty... Ciągle w biegu, mam dość...:-(
  6. Do góry Ślicznotko, niech się wreszcie Twój los odmieni!!!
  7. No to prosimy o info... Tyle czasu to trwa, tak długo cisza... Napiszcie coś proszę, bo to dziwnie wygląda...:roll:
  8. [quote name='*Gajowa*']U mnie był Lacky tylko przez 3 dni z powodu wyjazdu opiekunów tymczasowych .[/quote] I co dalej z Luckym???
  9. Nic nie rozumiem...:shake: To jak w końcu ze zdrowiem Psiny i z domkiem???
  10. Ja mogę pomóc, ale pod koniec tygodnia dopiero...:roll:
  11. Echhh, skąd ci ludzie sie biorą...??? :shake: Klonują ich, czy co???!!! :mad:
  12. La_pegaza, tak odnośnie zapytania, to...zapytanie z wczoraj...:roll: Dość szybko ta adopcja...:razz:
  13. Nie policja nie robi odstrzału, to oczywiste. Ponoć znów policja zaczęła się kręcić i zostało z nimi uzgodnione, że Psy wkrótce zostaną zabrane. Co do odstrzału, to inna sprawa, ale może Paulina więcej napisze. Ja przekazuję informacje już wcześniej przekazywane. ;)
  14. Z tego, co pamiętam i mi wiadomo, wszystko ma się rozegrać jutro. Policja też została poproszona o wstrzymanie się ze wszelkimi interwencjami do czasu wydobycia Psiaków.
  15. Bądź szczęśliwy kochany Psiaku przez całe swoje życie!!! :loveu: :laola:
  16. Słuchajcie, ja się poryczałam i na przemian we mnie wzruszenie i radość...:placz: :loveu: :placz: :loveu: :placz: :loveu: :placz: :loveu: Ale spójrzcie na posiadłość Baronową...:diabloti: To się Chłopak doczekał...:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/15/7ab0a79beb2c1d18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/15/03a28c264c3831fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/15/70f9343272fb9368.jpg[/IMG][/URL]
  17. No i wszystko podpisane, a teraz czas na pożegnania z Przyjaciółmi życząc im wszystkeigo, co najlepsze, tego co mnie spotkało...cudownego domku i cudownych, kochających ludzi...:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/15/7a40ba5af95bec39.jpg[/IMG][/URL] Pożegnanie z całym schroniskiem... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/b0d70f6d839b7887.jpg[/IMG][/URL] No i jadę Kochani, jadę do domku!!! :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/15/db9a37ad5efedf0f.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/a70de0894651d1fa.jpg[/IMG][/URL] Ach, ta biurokracja... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/15/eed0eb36f5b5767f.jpg[/IMG][/URL]
  19. No i teraz oczekiwanie, kiedy ja pojadę do tego domku w końcu... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/15/daf87df2e9b43341.jpg[/IMG][/URL] Co oni tyle czasu tam wypisują??? :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/69e06f024267faae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/c4e2f49041c29b01.jpg[/IMG][/URL]
  20. I wiem, że już zawsze będą przy mnie...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/284820cc43ffd8f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/8dae5a68c7ebf797.jpg[/IMG][/URL]
  21. Pokochałem ich od pierwszego wejrzenia...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/15/62025a3c9242a912.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/15/e94d825cf2993499.jpg[/IMG][/URL]
  22. No i moje powitanie z nowymi, ukochanymi, teraz już jedynymi...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/15/e2651d9b9e8a9b00.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/15/519c569cefc7d1cb.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/15/4e5ee00c89a448e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/15/002d017d4ba15274.jpg[/IMG][/URL]
  24. No to pierwsza sesja z dzisiejszego poranka w schronisku na "Pomoście Miłości" z Wolontariuszami i innymi Psiakami...:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/15/2f781eb02c04d03c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/15/e7852237d233414d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/15/f136ece6a38c5767.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...