Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Domku ukochany przybywaj!!! To prawda, jak nie będzie innego wyjścia, to myślę, że powinno się taką opcję rozważyć, ale to musi się Neris wypowiedzieć.
  2. Już za chwilkę zabieram się za allegro Boksiów...:loveu: :loveu: :loveu:
  3. Zdrowiej Psinko kochana, zdrowiej!!! :loveu:
  4. [quote name='asiakas']ale cisza... czyżby Kajanek miał już domek...???[/quote] No właśnie...:cool3:
  5. Do góry kochana Psinko!!! :multi:
  6. Halu, co z tym domem dla Astora??? To jakaś tajemnica, czy co???
  7. To niemożliwe...:placz: :placz: :placz: Rozmawiałam wczoraj z Panią Joanną z Fundacji, wspominała o jakimś schronisku, które jest umieralnią, że nie mogą tam trafić...:placz: :placz: :placz: Dziś miałam dalej kontatkować się z nią w tej sprawie... Tak, to jest... Na tym wątku nic się nie działo... :shake: Ja tylko nie rozumiem, nie ma nikogo w Warszawie czy okolicach, żeby w takiej sytuacji pomógł??? Dziewczyny, a nie macie tam u siebie jakiegoś taniego hoteliku??? Żeby je zabrać z tego schroniska??? Nie wiem już co myśleć...:placz: :placz: :placz:
  8. [quote name='Ethlin']Jasne ze aktualna[/quote] No to super Kochaniutka!!! :loveu:
  9. Znajdziemy cudowny domek dla Ciebie Kochana!!!
  10. Halo, halo!!! Nikt do Ślicznotka nie zagląda??? :-(
  11. Czekam na fotki, jak nie będzie innych zrobię z tymi, choć wiem z doświadczenia, że fotki czynią cuda niestety...:roll:
  12. Ktoś na Dogo pomaga w adopcji Psiaków za granicę i właśnie trzy-łapków... Tylko nie pamiętam, kto...:oops: No, ale pamiętam, że Neris nie chciała żeby Synuś był tak daleko...ja też bym nie chciała...:-(
  13. Kochaniutkie, ja mogę zrobić allegro. ;) Nie ukrywam, że przydałby się jakiś tekścik, wspomółby mnie...:oops:
  14. [quote name='la_pegaza']Super by było gdyby trafiły do jednego domu, Naomi czuję się wyraźniej lepiej jak ma jego przy boku ;)[/quote] No to szukamy domku dla obu!!! :multi: Jeżeli jest taka duża więź między nimi, to nie ma co się zastanawiać...:p
  15. Dziewczyny, jesteście niesamowite!!! :loveu: :loveu: :loveu: Ale się cieszę!!! :multi: :multi: :multi: Psiaki są przepiękne!!! :loveu: :loveu: :loveu: Teraz domków szukamy!!!
  16. Do góry kochana Mordeczko!!! :multi: Co z tymi Twoimi obserwatorami??? :cool3: No, niech się ujawnią wreszcie!!!
  17. Kochane Cioteczki!!! Kluski niesamowite!!! :loveu: :loveu: :loveu: Przepiękne, cudowne!!! :loveu: :loveu: :loveu: Nie mam kiedy przekopać się przez wątek, ale czy one nadal szukają domków??? :-( My znaleźliśmy 16 leśnych Klusków w rowie melioracyjnym...:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39192[/URL] Uratowaliśmy 11, 12 znaleźliśmy zastrzelonego...:placz:, a 4 były już nie do złapania...:placz: Przez 1 miesiąc łapaliśmy te Kluski i dla wszystkich znaleźliśmy cudowne domki...:loveu: Pomogę, jeżeli one nadal szukają domku!!!
  18. Chwila, chwila...:lol: Czy mówimy o Psiaku z tego wątku??? Pogubiłam się troszku...:oops: Niezależnie od sytuacji, jeżeli Psiaki już nie są w schronie, to wielkie, przewielkie brawa Dziewczyny!!! :loveu: :loveu: :loveu: P.S. Ja też miałam problemy z imageshack i zaczęłam korzystać z fotosika. ;) O niebo lepiej...:p
  19. Nie wiem, który raz, ale jestem ponownie na allegro... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=209776053[/URL] Oby tym razem wypatrzyła mnie jakaś dobra Duszyczka...:loveu:
  20. Ok, no to wystawiam...:p
  21. Ok, no to czekam na decyzje. ;) I mocno trzymam kciuki!!! Żeby znalazł się ten jedyny, wymarzony, ukochany domeczek dla Apsiczka!!! :loveu:
  22. No tylko, że Hala teraz może zajęta Psiakami, które ma i poprostu nie zagląda wszędzie. Echh, już sama nie wiem... Amiga, wystawić takie samo jak było, czy cuś zmieniamy???
  23. [quote name='mariolka']Apsik jeszcze w azylu.[/quote] To wystawiać allegro ponownie??? Coś zmieniamy??? :cool3:
  24. Hej Oleńko!!! :loveu: No to trzeba będzie wkrótce pomyśleć o sterylce. ;) A teraz musisz jej pilnować. ;) A jak ogólnie z jej jedzeniem??? Poprawiło się troszke??? Jak się mocno nie najada w nocy, to osobiście bym jej pozwalała troszku podjeść. :p Bo ona taka chudzinka...:-( Tymczasem uściski dla Ciebie i Soniulki...:loveu: P.S. Sobota mam nadzieję aktualna??? :cool3:
  25. Rozumiem też, że Psinka nie jest wysterylizowana??? No i ważna rzecz, ile ona liczy sobie wiosenek??? :cool3:
×
×
  • Create New...