-
Posts
4565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hakita
-
Domku ukochany przybywaj!!! To prawda, jak nie będzie innego wyjścia, to myślę, że powinno się taką opcję rozważyć, ale to musi się Neris wypowiedzieć.
-
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
Hakita replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej Psinko kochana, zdrowiej!!! :loveu: -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
Hakita replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiakas']ale cisza... czyżby Kajanek miał już domek...???[/quote] No właśnie...:cool3: -
Do góry kochana Psinko!!! :multi:
-
Oborniki Wlkp. Astor - owczarek niemiecki już w nowym domu!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Halu, co z tym domem dla Astora??? To jakaś tajemnica, czy co??? -
To niemożliwe...:placz: :placz: :placz: Rozmawiałam wczoraj z Panią Joanną z Fundacji, wspominała o jakimś schronisku, które jest umieralnią, że nie mogą tam trafić...:placz: :placz: :placz: Dziś miałam dalej kontatkować się z nią w tej sprawie... Tak, to jest... Na tym wątku nic się nie działo... :shake: Ja tylko nie rozumiem, nie ma nikogo w Warszawie czy okolicach, żeby w takiej sytuacji pomógł??? Dziewczyny, a nie macie tam u siebie jakiegoś taniego hoteliku??? Żeby je zabrać z tego schroniska??? Nie wiem już co myśleć...:placz: :placz: :placz:
-
[quote name='Ethlin']Jasne ze aktualna[/quote] No to super Kochaniutka!!! :loveu:
-
Lusia z Buku - mała drobinka. Pojechała do domu!!!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Znajdziemy cudowny domek dla Ciebie Kochana!!! -
Owczarek Misiek z Buku - ma wreszcie własny dom.
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Halo, halo!!! Nikt do Ślicznotka nie zagląda??? :-( -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Czekam na fotki, jak nie będzie innych zrobię z tymi, choć wiem z doświadczenia, że fotki czynią cuda niestety...:roll: -
Ktoś na Dogo pomaga w adopcji Psiaków za granicę i właśnie trzy-łapków... Tylko nie pamiętam, kto...:oops: No, ale pamiętam, że Neris nie chciała żeby Synuś był tak daleko...ja też bym nie chciała...:-(
-
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Do góry kochana Mordeczko!!! :multi: Co z tymi Twoimi obserwatorami??? :cool3: No, niech się ujawnią wreszcie!!! -
Kochane Cioteczki!!! Kluski niesamowite!!! :loveu: :loveu: :loveu: Przepiękne, cudowne!!! :loveu: :loveu: :loveu: Nie mam kiedy przekopać się przez wątek, ale czy one nadal szukają domków??? :-( My znaleźliśmy 16 leśnych Klusków w rowie melioracyjnym...:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39192[/URL] Uratowaliśmy 11, 12 znaleźliśmy zastrzelonego...:placz:, a 4 były już nie do złapania...:placz: Przez 1 miesiąc łapaliśmy te Kluski i dla wszystkich znaleźliśmy cudowne domki...:loveu: Pomogę, jeżeli one nadal szukają domku!!!
-
Chwila, chwila...:lol: Czy mówimy o Psiaku z tego wątku??? Pogubiłam się troszku...:oops: Niezależnie od sytuacji, jeżeli Psiaki już nie są w schronie, to wielkie, przewielkie brawa Dziewczyny!!! :loveu: :loveu: :loveu: P.S. Ja też miałam problemy z imageshack i zaczęłam korzystać z fotosika. ;) O niebo lepiej...:p
-
Nie wiem, który raz, ale jestem ponownie na allegro... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=209776053[/URL] Oby tym razem wypatrzyła mnie jakaś dobra Duszyczka...:loveu:
-
Ok, no to wystawiam...:p
-
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Ok, no to czekam na decyzje. ;) I mocno trzymam kciuki!!! Żeby znalazł się ten jedyny, wymarzony, ukochany domeczek dla Apsiczka!!! :loveu: -
No tylko, że Hala teraz może zajęta Psiakami, które ma i poprostu nie zagląda wszędzie. Echh, już sama nie wiem... Amiga, wystawić takie samo jak było, czy cuś zmieniamy???
-
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']Apsik jeszcze w azylu.[/quote] To wystawiać allegro ponownie??? Coś zmieniamy??? :cool3: -
Hej Oleńko!!! :loveu: No to trzeba będzie wkrótce pomyśleć o sterylce. ;) A teraz musisz jej pilnować. ;) A jak ogólnie z jej jedzeniem??? Poprawiło się troszke??? Jak się mocno nie najada w nocy, to osobiście bym jej pozwalała troszku podjeść. :p Bo ona taka chudzinka...:-( Tymczasem uściski dla Ciebie i Soniulki...:loveu: P.S. Sobota mam nadzieję aktualna??? :cool3: