Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Do góry Słodziaku, do góry!!! Niech ten domek w końcu się znajdzie!!!
  2. Cudeńko no gdzież ten Twój domek??? :cool3:
  3. Rysiulku słodki do góry!!! :multi:
  4. Hmmm, to co czekamy czy robimy z tymi??? :razz:
  5. A to numer!!! No niestety przybywa Psiaków coraz więcej...:-(
  6. Biedny Maluszek...:-( Mam nadzieję, że wszystko się szybko zagoi...
  7. Ano dorośleje, dorośleje...:loveu: A domek chyba gdzieś się schował i wyjść nie chce...:cool1:
  8. Synuś do góry, bo domek nadal pilnie potrzebny!!!
  9. Cioteczki i Wujaszkowie, Baron potrzebuje wsparcia Waszego!!!
  10. I do Rysia też nikt nie zajrzał...:-(
  11. No i co z foteczkami??? :razz:
  12. No spójrzcie na to Cudeńko...:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/405/lbiskaczerwiec2007007gz3.jpg[/IMG]
  13. Ciociu Supergogo, gdzie jesteś??? :cool3: Bo ja tu sama jakoś...:placz:
  14. Ślicznotka na górę, pokazać się wszystkim!!! :multi:
  15. Czyżby nikomu się nasze Kluseczki nie podobały??? :-( A jeden może będzie miał domek!!! :p
  16. Troszke, co prawda niewiele, ale widzę delikatną różnicę...;) No i niesamowicie się rozbrykała...:lol:
  17. Demi Słonko, zdrowiej, zdrowiej!!! Zrób to dla Cioteczek!!! Błagamy!!!
  18. Lusiu kochana, biegniemy do góry i pokazujemy się wszystkim!!!
  19. Syneczku już wkrótce będziesz u swojej kochanej Wybawicielki...:loveu: Ale my domku nadal dla Ciebie szukać będziemy...
  20. Oby ten cudowny Apsiczek znalazł ukochany, jedyny domek...
  21. Rozmawiałam dziś z Iczing i z tego, co wiem wszystko ma się zamknąć w tym tygodniu. Ważne żeby Psiaki do środy chociaż były w tym miejscu, w którym są, ponieważ z tego co wiem organizowana już jest dla nich pomoc. Cały czas proponuję, żebyście kontaktowali się telefonicznie w tej sprawie i na bieżąco ustalali wszystko, dlatego proszę skontaktuj się z Iczing, ona przekaże Ci wszystko, jak ma to wyglądać.
×
×
  • Create New...