Rozmawiałam dziś z Iczing i z tego, co wiem wszystko ma się zamknąć w tym tygodniu.
Ważne żeby Psiaki do środy chociaż były w tym miejscu, w którym są, ponieważ z tego co wiem organizowana już jest dla nich pomoc.
Cały czas proponuję, żebyście kontaktowali się telefonicznie w tej sprawie i na bieżąco ustalali wszystko, dlatego proszę skontaktuj się z Iczing, ona przekaże Ci wszystko, jak ma to wyglądać.