-
Posts
4565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hakita
-
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Apsik cały czas czeka na domek...:-( -
Owczarek Misiek z Buku - ma wreszcie własny dom.
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zagląda do Misia...:-( -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Bartusiu cudowny do góry!!! -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Obornickie Cudeńka do góry!!! :multi: -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
Hakita replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Przekochana...:loveu: :loveu: :loveu: A jak z Mamusia KaLOlina??? Demi szuka domku czy już nie??? :cool3: -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Do góry Maluszku, do góry!!! :multi: -
Do góry Ślicznotko, do góry!!! Kiedy ten wymarzony dzień nadejdzie...
-
O Matko!!! :placz: Neris, co myślisz o tych adopcjach zagranicznych??? Chyba Pajunia się tym zajmuje...
-
Oborniki Wlkp. Astor - owczarek niemiecki już w nowym domu!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki za domek!!! -
Ślepaczka też można pokochać!!!! Szczękuś w nowym domu...
Hakita replied to Neris's topic in Już w nowym domu
To już niedługo...:loveu: -
Monikusf, dzięki że jesteś i pomagasz...:loveu: i Agamiaka i inni, dzięki że jesteście i pomagacie, piszcie częściej błagam, bo to ważna sprawa... Ja jutro będę dalej dzwonić...:roll: Mam nadzieję, że wreszcie coś się wyjaśni...:roll: Znajdziemy te Psy, a im domy!!! Bo jak nie, to nie daleko Poznania jest psychiatryk...:placz:
-
No i nikt tu nawet nie zajrzał...:placz: Agamika, dzięki wielkie i nie przejmuj się, czasem tak bywa...;) Dzwoniłam...:cool1: Sytuacja ma się tak... Policja ani wczoraj, ani przedwczoraj nie odłapywała żadnych Psów z Marki...:cool1: Dostali jedno zgłoszenie 24.06.2007 z os. Przygraniczne, że biega bezpański Bernardyn...:shake: :-( Ponadto wczoraj pojawił się u nich jakiś człowiek z pretensjami, że Gmina miała w sobotę wyłapywać bezpańskie Psy i nic takiego się nie wydarzyło. Nic takiego nie miało miejsca, a jego zdenerwowanie było poparte tym, że przyjechała do niego maleńka siostrzenica, na którą bezpańskie Psy się rzuciły... Policja wszystkie sprawy (2 Psów nie było w tym wszystkim, przeglądał wielokrotnie kartotekę) kieruje do CZK - Centrum Zarządzania Krzyzysowego, a oni dalej... Dzwoniłam tam i nic nie wiedzą, ale telefon jest dyżurny, czyli przechodni i jeżeli cokolwiek podobnego miało miejsce i nie tylko, jutro się o tym dowiem... Do tego jutro będę dzwonić do Gminy, spróbuję się tam czegoś dowiedzieć... To na tyle... Zaglądajcie chociaż tu czasem, błagam...
-
Tak, Anashar wszystko się zgadza. Rozmawiałam przed chwilką ponownie z Panią, która się nimi opiekowała i ona nie wie, czy policja je zabrała. Fakt, policja została wezwana na to miejsce, bo Psy rzucały się na koła - od samochodów, od rowerów, od wózków inwalidzkich i właśnie rzuciły się na inwalidę, stąd jego zgłoszenie na policji. Natomiast nikt nie wie, czy to policja je zabrała, czy policja zgłosiła to komuś innemu, w każdym bądź razie na miejscu była. Psiaków nie widać niestety...ale Pani, do której dzwoniłam to rzeczywiście dobra Kobitka i obiecała mi dać znać telefonicznie, czy się pojawiły. Jest jej bardzo żal Psiaków... Powiedziała, że mogły schować się w krzakach, co prawda nawoływała je przy mnie i cisza, ale nadzieja zawsze jest... Poza tym mówiła, że to bardzo spokojne i kochane Psy, zawsze odprowadzały ją na przystanek. Ok, ja po 21 będę dzwoniła jeszcze na policję do dyżurnego z wczorajszego dnia, może dowiem się, czy oni zgłosili to do jakiegoś schroniska, może gdzieś indziej, czy je tam pozostawili. Poza tym gdyby ktoś chciał podjechać i sprawdzić, to Psiaki były na ul. Grunwaldzkiej w Markach przy stacji Orlenu, a w sumie na tyłach tej stacji. To tyle na tą chwilę... Jak będę coś wiedziała, to od razu napiszę.
-
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
No Asiuniap pisała, że ma allegro i nikt do tej pory się nim nie zainteresował...:placz: