A tak zaraz zmienie tytuł, no i czekam właśnie na foteczki z ostatnich chwil Baronka w schronie.
No i wkrótce z Asiakas pojedziemy do naszego BARONA w odwiedziny...:loveu:
A BARON będzie miał niemalże królewsko, niczym prawdziwy BARON, bo zamieszka w prawie że Dworku!!!
Kochani!!!
BARON jedzie do nowego domku z ogrodem, będzie miał 2 Przyjaciółki: Jaminiczke i Pinczerke!!! :multi: No i towarzystwo Dzieci. Właśnie dostałam telefon od nowych Państwa, którzy po niego jadą i ze schroniska na potwierdzenie tej informacji!!!
BARON jedzie do Piły!!!
Niestety nie będę miała możliwości pożegnania się z nim...:placz:
Ale jestem bardzo, bardzo szczęśliwa!!! :loveu: :loveu: :loveu:
BARONKU obyś był zawsze kochany i szczęśliwy!!! :loveu: :loveu: :loveu:
Piękne Psiutki!!! :loveu: :loveu: :loveu:
Dostałam maila w sprawie Boksiów, co prawda troszku dziwny lub mało konkretny, ale mam pytanie: komu przesłać??? Kto zajmuje się sprawą adopcji Boksiów??? :cool3:
Cudowna Psinka...:loveu: a jaki uśmiech...:loveu:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1142/dsc02133sy1.jpg[/IMG][/URL]
Postaram się dziś zabrać za zrobienie plakacików. ;)
Ojej, tego się obawiałam, żeby do dnia, w którym mają zostać zabrane, nic się nie wydarzyło...:shake:
Czy jeżeli nie Ty Paulino, to ktoś z sąsziedztwa nie mógłby się nimi do tego czasu zaopiekować???
Wspaniałe wiadomości...:loveu: :loveu: :loveu:
Ja już o tym wiedziałam (wcześniej coś napomknęłam ;)), ale czekałam na potwierdzenie wiadomości.
Teraz mocno trzymamy kciuki za powodzenie całej akcji!!!