-
Posts
4565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hakita
-
[quote name='AMIGA']A co z obserwatorem?[/quote] No ja właśnie nic nie wiem. W ogłoszeniu był podany kontakt do Hali, może ktoś się z nią kontaktował??? :cool3:
-
Przypominam się Cioteczkom z powyższym...:roll: Chyba, że Tijusia doopke grzeje już w nowym domku??? :cool3:
-
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Skończyło się allegro Apsiunia i chcę wystawić kolejne. Tylko może Apsik już dooopke grzeje w nowym domku??? :cool3: -
Ufff...przekopałam się przez cały wątek i pokopiowałam najważniejsze info z dramatu Lusi... Teraz muszę wszystko przejrzeć i coś sklecić. Potrzebuję jednak namiary osoby, która opiekuje się Lusią, do kogo można się zgłaszać, ewentualnie pisać maile, itd. No i nie ukrywam, że trochę więcej informacji tak czy inaczej by się przydało i jakieś foteczki też. :razz:
-
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Właśnie dostałam zdjęcie Baronika, spójrzcie jaki On śliczny i kochaniutki...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/7/5763c097e5c67287.jpg[/IMG][/URL] -
Ok, a powiedz mi, udało Wam się kupić jakiś kaganiec???
-
Madzia, ale w tej sytuacji, co z tym zaświadczeniem??? Ty je odbierzesz, czy ja mam to zrobić??? No i co z tą książęczką, bo trzeba będzie tak czy inaczej ją w niedalekim czasie odebrać. W związku z czym, pytanie czy Ty się tym zajmiesz, czy ja ma to zrobić??? Daj znać, co i jak. W ciągu najbliższych dni niestety nie będę mogła za bardzo, bo jestem kontuzjowana i podpieram się kulami...:roll: Dlatego dopiero w przyszłym tygodniu.
-
Napisałam do fundacji maila. Takie adresy były podane: [email protected], [email protected] Ja nie mam za bardzo pomysłu, gdybym była tam na miejscu, to może chociaż mogłabym zaopiekować się tymi Psiakami. A tak, ja z Poznania, to nijak nie mogę za bardzo pomóc. Widzę takie rozwiązania: Przede wszystkim zabranie Psiaków stamtąd, niezależnie od czegokolwiek. 1. Jeżeli znajdzie się u Was ktoś, kto zaoferuje DT, to byłoby super. 2. Hotelik - ale na to potrzeba pieniędzy, ja sama jestem spłukana obecnie do reszty...:placz: 3. No i ostatnie rozwiązanie - najtrudniejsze, to odwieźć Psiaki do schroniska. Ale to i tak lepsze rozwiązanie, niż ich błakanie się po ulicy, gdzie narażone są co chwile na różnego rodzaju niebezpieczeństwa... Niezależnie od rozwiązania, pomogłabym w szukaniu dla nich domków. Mogę zrobić im allegro, plakaty, nie wiem co jeszcze. Nie wiem, a Ty co myślisz???
-
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Ojej!!! No to trzymamy kciuki mocno!!! Oby domek jedyny, ukochany się znalazł!!! :multi: -
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Apsik ma 2 obserwatora!!! :multi: -
Są a jakby ich nie było-Pomózcie może wspólnymi siłami zmienimy ich los
Hakita replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
:placz: :placz: :placz: Może i lepiej, bo gdyby miał trafić w złe ręce...:placz: :placz: :placz: -
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Do góry Psinko kochana, do góry!!! :multi: -
Oborniki Wlkp. Astor - owczarek niemiecki już w nowym domu!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Halu, napisz proszę co to za domek...:roll: -
Ślepaczka też można pokochać!!!! Szczękuś w nowym domu...
Hakita replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No to odliczamy, pozostało 5 dni...:p -
Owczarek Misiek z Buku - ma wreszcie własny dom.
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Śliczny Misiek czeka na swój ukochany domek...:loveu: -
Lusia z Buku - mała drobinka. Pojechała do domu!!!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Na górę biegniemy śliczniusia Lusieńko!!! :loveu: -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Rysio kochany, żadna Cioteczka do Ciebie nie zajrzała...:shake: -
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry Ślicznotku!!! :loveu: :loveu: :loveu: Baron ma drugiego obserwatora!!! :multi: Na razie żadnych zapytań, ale domki bijcie się!!! Bo nie oddam w niepowołane ręce...:diabloti: -
Słuchajcie Cioteczki, za kilka godzin allegro się kończy. Coś zmieniamy w następnym ogłoszeniu???
-
Witajcie, witajcie Kochani...:loveu: Tylko z tymi drożdżówkami nie przesadzajacie proszę...;) Zwierzaki z reguły upominają się o to czego im nie wolno, a w nadmiarze ludzkie jedzenie naprawde może im zaszkodzić. ;) Mizianka, głaski i całuski dla Niedźwiadka...:loveu: :loveu: :loveu: I wielkie uściski i całusy dla Was!!! :loveu: :loveu: :loveu:
-
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Bartusiu kochany...:loveu: Może to dziś Twój dzień??? :cool3: