Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. A dlaczego u Synka taka cisza...??? :placz:
  2. Jak zwykle było cudownie...:loveu: (jeżeli tak można powiedzieć...) choć Psiaki dziś wariowały, bo deszcz się zbliżał...:cool1: Foteczki, jak dam radę dziś, a jak nie - jutro... Mamy nowe 3 prześliczne Szczeniaczki...:-(
  3. Przede wszystkim dziękujemy Paulino, że zaopiekowałaś się Psiakami...:loveu: :loveu: :loveu: Przyznam, że mnie wiele dziwiło i nadal dziwi, ale na razie powstrzymam się od komentarzy... Czy osoby, które obiecały pomoc, mogą coś napisać, jak to dalej ma wyglądać??? Jakie mają pomysły, plany??? Co potrzeba???
  4. Goniu...:placz: :placz: :placz: Tak bym chciała usłyszeć pozytywne wieści... Demi zdrowiej Kochana!!!
  5. Muszę dziś powystawiać kilka aukcji... Trzymajcie kciuki, żebym ze wszystkim nadążyła...;)
  6. [quote name='Donvitow']Mam to samo z Toniem w hoteliku w swarzędzu. Oddaj psa płać i spadaj. No ewentualnie możesz odebrać. Dlatego przeniesiemy go w nieco gorsze warunkui ale z dostępem do niego.A przez to wyświetlanie numerów na komórkach moich telefonów nie odbiera.[/quote] To prawda, choć my ustaliłyśmy, że będziemy z Psem wychodzić na spacery i koniec kropka. Nie był zadowolony, ale powiedział, że w tej sytuacji tylko do 18, później nie miał wyjścia...ale fakt, że tam troszku dziwnie...:roll: Na allegro bez zmian, nadal 1 obserwator...
  7. A no właśnie??? :cool3: Misiek do góry!!!
  8. Rysio kochany, malutki do góry!!! :multi:
  9. Tekścik dostałam i za chwil pare zabieram się do roboty!!! :multi:
  10. O Matko...:placz: :placz: :placz: Co za ludzie...:placz: :placz: :placz: Brak słów... :angryy: :angryy: :angryy: Kajanku, znajdziesz swój ukochany domek, napewno!!!
  11. No to mam nadzieję, że Astorek będzie szczęśliwy i mocno kochany w nowym domku...:loveu: :loveu: :loveu: Wszystkiego dobrego Astorku kochany!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  12. Zalosia, trzymaj się!!! Przykro mi bardzo, że tak się stało...:placz: Baronku kochany, jutro mizianka i spacerki nas czekają...:loveu: A domek napewno wkrótce się znajdzie!!!
  13. A Rumcjas to już w nowym domku...:siara: Cudownie prawda??? :loveu: :loveu: :loveu:
  14. 1. Tu prośba o kontakt z Iczing i Monikusf. Monikusf oferowała pomoc finansową oraz z jakimś hotelikiem, a Iczing ma ponoć jeszcze jakieś pomysły z DT, czy również hotelikiem. 2. A tu prośba o kontakt z Pauliną, która się opiekuje Psiakami oraz innym jak powyżej, dodatkowo jeszcze Zmysł i Shirrrapeira. 3. Tak jak napisał Zmysł. ;)
  15. Shirrrapeira, wysłałam wszystko na pv. ;) Qrcze, być może to te Psiaki, ale z moich rozmów wynika, że one są bezdomne... Ja już sama nie wiem...:shake:
  16. [quote name='Hala']Astor jest w nowym domku. :loveu:[/quote] Haluś, to już wiem od dawna...:diabloti: Tylko co to za domek??? Skąd??? Dobrzy ludzie??? :cool3: Oby nikt nie skrzywdził tego Cudeńka...
  17. HURRRA!!! :multi: :multi: :multi: Jak cudownie!!! :loveu: :loveu: :loveu: Bądź szczęśliwy i kochany Szczękusiu przez całe swoje życie!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  18. Ja szukałam na mapie Dogo i nie znalazłam...:oops: Nawet zrobiłam wpis na tym wątku, że potrzebna jest pomoc dla tych Psiaków... Daj znać na pv, to wyślę Ci wszystkie kontakty telefoniczne do osoby, która się nimi opiekuje i do osób, które mogą i chcą coś w tym temacie zrobić.
  19. Ojej!!! :multi: Hurrra!!! :multi: Kajanku szczęścia i miłości jak najwięcej!!! :loveu:
  20. Cioteczki i Wujaszkowie, no gdzież się podzialiście wszyscy??? :cool3: Nikt do Baronka już nie zagląda...:placz:
  21. Jutro już sobota...:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  22. Halu!!! Błagamy i jakieś wiadomości... Co z Astorkiem???
  23. A do Rysia nawet nikt nie zajrzał...:placz: :placz: :placz:
  24. No to trzymamy mocno kciuki za Żabke i inne Psiaki i foteczki...;)
×
×
  • Create New...