-
Posts
4565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hakita
-
A dlaczego u Synka taka cisza...??? :placz:
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jak zwykle było cudownie...:loveu: (jeżeli tak można powiedzieć...) choć Psiaki dziś wariowały, bo deszcz się zbliżał...:cool1: Foteczki, jak dam radę dziś, a jak nie - jutro... Mamy nowe 3 prześliczne Szczeniaczki...:-( -
Przede wszystkim dziękujemy Paulino, że zaopiekowałaś się Psiakami...:loveu: :loveu: :loveu: Przyznam, że mnie wiele dziwiło i nadal dziwi, ale na razie powstrzymam się od komentarzy... Czy osoby, które obiecały pomoc, mogą coś napisać, jak to dalej ma wyglądać??? Jakie mają pomysły, plany??? Co potrzeba???
-
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
Hakita replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Goniu...:placz: :placz: :placz: Tak bym chciała usłyszeć pozytywne wieści... Demi zdrowiej Kochana!!! -
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Muszę dziś powystawiać kilka aukcji... Trzymajcie kciuki, żebym ze wszystkim nadążyła...;) -
[quote name='Donvitow']Mam to samo z Toniem w hoteliku w swarzędzu. Oddaj psa płać i spadaj. No ewentualnie możesz odebrać. Dlatego przeniesiemy go w nieco gorsze warunkui ale z dostępem do niego.A przez to wyświetlanie numerów na komórkach moich telefonów nie odbiera.[/quote] To prawda, choć my ustaliłyśmy, że będziemy z Psem wychodzić na spacery i koniec kropka. Nie był zadowolony, ale powiedział, że w tej sytuacji tylko do 18, później nie miał wyjścia...ale fakt, że tam troszku dziwnie...:roll: Na allegro bez zmian, nadal 1 obserwator...
-
Owczarek Misiek z Buku - ma wreszcie własny dom.
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A no właśnie??? :cool3: Misiek do góry!!! -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rysio kochany, malutki do góry!!! :multi: -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
Hakita replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
O Matko...:placz: :placz: :placz: Co za ludzie...:placz: :placz: :placz: Brak słów... :angryy: :angryy: :angryy: Kajanku, znajdziesz swój ukochany domek, napewno!!! -
Oborniki Wlkp. Astor - owczarek niemiecki już w nowym domu!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to mam nadzieję, że Astorek będzie szczęśliwy i mocno kochany w nowym domku...:loveu: :loveu: :loveu: Wszystkiego dobrego Astorku kochany!!! :loveu: :loveu: :loveu: -
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Zalosia, trzymaj się!!! Przykro mi bardzo, że tak się stało...:placz: Baronku kochany, jutro mizianka i spacerki nas czekają...:loveu: A domek napewno wkrótce się znajdzie!!! -
Oborniki Wlkp. Rumcajs - mały rozbójnik już w nowym domu!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
A Rumcjas to już w nowym domku...:siara: Cudownie prawda??? :loveu: :loveu: :loveu: -
1. Tu prośba o kontakt z Iczing i Monikusf. Monikusf oferowała pomoc finansową oraz z jakimś hotelikiem, a Iczing ma ponoć jeszcze jakieś pomysły z DT, czy również hotelikiem. 2. A tu prośba o kontakt z Pauliną, która się opiekuje Psiakami oraz innym jak powyżej, dodatkowo jeszcze Zmysł i Shirrrapeira. 3. Tak jak napisał Zmysł. ;)
-
Oborniki Wlkp. Astor - owczarek niemiecki już w nowym domu!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']Astor jest w nowym domku. :loveu:[/quote] Haluś, to już wiem od dawna...:diabloti: Tylko co to za domek??? Skąd??? Dobrzy ludzie??? :cool3: Oby nikt nie skrzywdził tego Cudeńka... -
Ślepaczka też można pokochać!!!! Szczękuś w nowym domu...
Hakita replied to Neris's topic in Już w nowym domu
HURRRA!!! :multi: :multi: :multi: Jak cudownie!!! :loveu: :loveu: :loveu: Bądź szczęśliwy i kochany Szczękusiu przez całe swoje życie!!! :loveu: :loveu: :loveu: -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Ja już podpisałam...;) -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
Hakita replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ojej!!! :multi: Hurrra!!! :multi: Kajanku szczęścia i miłości jak najwięcej!!! :loveu: -
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Cioteczki i Wujaszkowie, no gdzież się podzialiście wszyscy??? :cool3: Nikt do Baronka już nie zagląda...:placz: -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jutro już sobota...:diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Oborniki Wlkp. Astor - owczarek niemiecki już w nowym domu!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Halu!!! Błagamy i jakieś wiadomości... Co z Astorkiem??? -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A do Rysia nawet nikt nie zajrzał...:placz: :placz: :placz: -
Owczarek Misiek z Buku - ma wreszcie własny dom.
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No to trzymamy mocno kciuki za Żabke i inne Psiaki i foteczki...;)