-
Posts
4565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hakita
-
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Bardzo przykro...:placz: :placz: :placz: A do tego mamy tak mało wiadomości o nim...:placz: -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Domku dla kochanego Rysia gdzie jesteś??? :razz: -
Lusia z Buku - mała drobinka. Pojechała do domu!!!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kto zakocha się w tej malutkiej Ślicznotce??? :cool3: -
Oborniki Wlkp. Astor - owczarek niemiecki już w nowym domu!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Nie ukrywam, że chciałabym się dowiedzieć, co tam u Astorka...:-( Czy w nowym domku już??? I czy to dobry domek??? -
Ślepaczka też można pokochać!!!! Szczękuś w nowym domu...
Hakita replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Wszystko będzie dobrze!!! Musi!!! -
Ze swojej strony mogę potwierdzić, że przedwczoraj umawiałam się z Mamą Pauliny, że zadzwonią do mnie, jak Psy się pojawią i tak też się stało, kiedy wczoraj napisałam na wątku, że się pojawiły... Wtedy Paulina sądziła, że ktoś przyjedzie i powiedziała, że chwile może je przetrzymać... Ponawiam pytanie, czy macie jakiś pomysł, gdzie umieścić Psiaki, jak się je złapie???
-
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Na dobranoc biegniemy na górę Kochany!!! -
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Tylko domku jakoś nadal nie widać...:-( -
Rozmawiałam dziś kilka razy z tą Panią, która się opiekuje tymi Psiakami (nie wiem, ale nikt nie rzucał mi słuchawką :roll:). Może za dużo telefonów miała, ale nie ważne... Powiedziała mi, że chwilke mogłaby je przetrzymać, ale tu chodzi dosłownie o kilka minut, ponieważ sama ma 3 Psy i obecnie ciężką sytuację rodzinną i w związku z czym, nie ma jak...:shake:
-
Bigosiku, a jeżeli zamówią 2 osoby po 2 szt. (Asiakas i ja ;)), ale jeden będzie adres do wysyłki, to koszty przesyłki jakie będą??? Umniejszą się cuś???
-
Na czapeczkę z daszkiem, to i ja bym się załapała...:diabloti:
-
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
No i jak tu się nie zakochać...??? :loveu: :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/7/5763c097e5c67287.jpg[/IMG][/URL] -
Bigosiku, ależ Ty cudo stworzyłaś!!! :loveu: :loveu: :loveu: SUPER!!! :multi: :multi: :multi: GRATULACJE!!! :multi: :multi: :multi:
-
Monikusf, skontaktuj się na pv z Iczing i Zmysł, oni chcą tam dziś podjechać. Ja nie mam pojęcia, co dalej z Psiakami zrobić, tym bardziej, że jestem z Poznania...:roll: Proponowałam wcześniej zbiórkę na hotelik, ale u wszystkich brak kasy niestety, a i u mnie się troszkę popaprało...:placz: Nie wiem, porozmawiaj z wyżej wymienionymi i może coś wspólnie ustalicie. ;)
-
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że wkrótce...:diabloti: Musi!!! Chociaż na razie cisza...:cool1: -
Lusia z Buku - mała drobinka. Pojechała do domu!!!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się dodzwonić do tego hoteliku... Chyba dopiero dowiem się czegoś, jak sama tam pojadę, ale to dopiero w przyszłym tygodniu najwcześniej... Lusia, do góry Psinko!!!