Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Śliczne Kluseczki szukają kochających domków...:loveu: :loveu: :loveu:
  2. Bardzo przykro...:placz: :placz: :placz: A do tego mamy tak mało wiadomości o nim...:placz:
  3. Do góry Ślicznotko!!! Mam nadzieję, że wkrótce nastanie Twój szczęśliwy dzień!!!
  4. Domku dla kochanego Rysia gdzie jesteś??? :razz:
  5. Kto zakocha się w tej malutkiej Ślicznotce??? :cool3:
  6. Nie ukrywam, że chciałabym się dowiedzieć, co tam u Astorka...:-( Czy w nowym domku już??? I czy to dobry domek???
  7. Postaram się dziś, najpóźniej jutro zrobić to allegro, bo ciągle w biegu jestem...
  8. Wszystko będzie dobrze!!! Musi!!!
  9. Jaka ona śliczniutka...:loveu: :loveu: :loveu: cała gromadka śliczniutka...:loveu: :loveu: :loveu: Powodzenia Tiger!!! Szerokiej drogi!!! Oby to był wymarzony domek dla Thelmy...:loveu: :loveu: :loveu:
  10. Ze swojej strony mogę potwierdzić, że przedwczoraj umawiałam się z Mamą Pauliny, że zadzwonią do mnie, jak Psy się pojawią i tak też się stało, kiedy wczoraj napisałam na wątku, że się pojawiły... Wtedy Paulina sądziła, że ktoś przyjedzie i powiedziała, że chwile może je przetrzymać... Ponawiam pytanie, czy macie jakiś pomysł, gdzie umieścić Psiaki, jak się je złapie???
  11. Na dobranoc biegniemy na górę Kochany!!!
  12. Miałam nadzieję na jakieś dobre wiadomości, a tu nic...:shake: Zmysł wielkie podziękowania dla Ciebie, że tam pojechałeś...:loveu: A czy na miejscu kontaktowałeś się z tą Panią, która się nimi opiekowała??? No i czy macie jakiś pomysł, co z Psiakami, jak uda się je wreszcie złapać???
  13. Wysłałam Ci numer telefonu do Iczing, kontaktowałaś się z nią??? :cool3: No i zobaczymy, może coś Zmysł wymyśli... Czy Wy dziś tam jedziecie??? Ja już nie wiem, co robić...:placz:
  14. Tylko domku jakoś nadal nie widać...:-(
  15. Rozmawiałam dziś kilka razy z tą Panią, która się opiekuje tymi Psiakami (nie wiem, ale nikt nie rzucał mi słuchawką :roll:). Może za dużo telefonów miała, ale nie ważne... Powiedziała mi, że chwilke mogłaby je przetrzymać, ale tu chodzi dosłownie o kilka minut, ponieważ sama ma 3 Psy i obecnie ciężką sytuację rodzinną i w związku z czym, nie ma jak...:shake:
  16. Bigosiku, a jeżeli zamówią 2 osoby po 2 szt. (Asiakas i ja ;)), ale jeden będzie adres do wysyłki, to koszty przesyłki jakie będą??? Umniejszą się cuś???
  17. Na czapeczkę z daszkiem, to i ja bym się załapała...:diabloti:
  18. Dzięki, no to czekamy na nowe foteczki. :p Nie jest wysterylizowana??? :cool3: No i do kogo podać namiary w allegro??? :cool3:
  19. No i jak tu się nie zakochać...??? :loveu: :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/7/5763c097e5c67287.jpg[/IMG][/URL]
  20. Monikusf z nieba spadłaś...:loveu: :loveu: :loveu: A rozmawiałaś już może z Iczing i Zmysł??? :cool3:
  21. Bigosiku, ależ Ty cudo stworzyłaś!!! :loveu: :loveu: :loveu: SUPER!!! :multi: :multi: :multi: GRATULACJE!!! :multi: :multi: :multi:
  22. Monikusf, skontaktuj się na pv z Iczing i Zmysł, oni chcą tam dziś podjechać. Ja nie mam pojęcia, co dalej z Psiakami zrobić, tym bardziej, że jestem z Poznania...:roll: Proponowałam wcześniej zbiórkę na hotelik, ale u wszystkich brak kasy niestety, a i u mnie się troszkę popaprało...:placz: Nie wiem, porozmawiaj z wyżej wymienionymi i może coś wspólnie ustalicie. ;)
  23. Mam nadzieję, że wkrótce...:diabloti: Musi!!! Chociaż na razie cisza...:cool1:
  24. Nie mogę się dodzwonić do tego hoteliku... Chyba dopiero dowiem się czegoś, jak sama tam pojadę, ale to dopiero w przyszłym tygodniu najwcześniej... Lusia, do góry Psinko!!!
×
×
  • Create New...