-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
No kozaczku, moze ktoś cię jednak polubi? :diabloti: -
Yona, co Ty tu opowiadasz o Białku. :mad:
-
Adoptowana z łódzkiego schronu amstaffka Gaja vel Tekila wróciła do domu.
Hala replied to katya's topic in Już w nowym domu
Przecież możesz ją zaprowadzić do jakiegos schroniska iskłamać, że przed chwilą znalazłaś tu i tam. Spróbuj. -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
No Mona, to już jutro. :cool3: -
Śliczna sunieczka...taka malutka.:placz:
-
Ja chyba popadłam w obłęd. :placz: Połozyłam się na chwilke spać po południu. I co? oczywiscie zasnęłam. Znowu mi sięśniła Sonia i znowu jej ucieczka. Było teraz trochę inaczej, inna sceneria. Ale chodziło o to samo, że ona uciaka a ja ją w panice gonię. I znowu znalazłam ją na jezdni. Tym razem była potracona. Leżała i nie ruszała się, ale patrzyła na mnie. Wbiegłam na jezdnię i zatrzymywałam samochody, nie chciałam aby po niej przejechały. Jeden samochód się zatrzymał, reszta nas mijała... To był weterynarz. Nie wierzę w sny...ale te mi się nie podobają. :cool1:
-
Proszę, proszę jakie wywrotki i na kanapie sobie lezymy..fiufiu.... A mi się snilo, że Sonia ze smyczy uciekła. Ja ją goniłam, szukałam, ale zniknęła mi z oczu. A potem zobaczyłam ją na jezdni..rozjechaną. :placz: W tym snie widziałam wyraźnie jej pyszczek i wnętrznosci na zewnątrz. Obok niej leżały jeszcze dwa psy. Kiedy do niej dopadłam (w tym śnie),to się obudziłam. Szybko włożyłam rękę pod tapczan..była tam i smacznie spała. Ale ja długo zasnać nie mogłam. Zaczyna mi chyba odbijać. :shake:
-
Malutka przerażona Małgosia po przejściach.. MA DOM !
Hala replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
W takim razie czekamy na relacje. :evil_lol: -
A to dzisiejszy stosunek Soni do sprzątania świątecznego. My z TZtem sie wyginamy ...:razz: a Sonia proszę bardzo... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4287/img4032dw6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4415/img4033tg7.jpg[/IMG][/URL]
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Oj Ania, co ja tu czytam...fiufiu... :) Powodzenia. :loveu: -
Malutka przerażona Małgosia po przejściach.. MA DOM !
Hala replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
BuBu co się dzieje u Małgochy? -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
hahha..oczywiście, jak je Sonia na spacerze bedzie goniła. :diabloti: -
czyżby Dyliżans wziął do siebie suńkę? :diabloti:
-
Dzięki wam za ciepłe słowa. Myślę, że nie zostawią mnie z nim samą, chociaż by chcieli. Jestem koleżanką właścicielki kamienicy w której mieszkają i są od niej w dużej mierze zależni. Więc się chyba nie odważą. Jutro zabieram Sonię i Willego na długaśny spacer. Z pewnoscią jego on nie zmęczy, ale przynajmniej będzie oderwaniem od codziennosci. Chcę mu załatwić allegro. Więc ładne foty są potrzebne. Ale teraz tak... ja mu zrobię allegro z namiarami na właścicieli...a boję się, że oni go po porstu wydadzą przy pierwszej okazji byle komu. :razz: Szkoda psa. On potrzebuje kogoś doświadczonego w huskach. Stanowczego i aktywnego. A tak z innej beczki...zrezygnowalismy z TZtem ze spania w sypialni, ze względu na nieprzeciętne zapachy.:cool3: Spaliśmy w dużym pokoju z prosiakami i szynszylem. Ale to też było traumatyczne preżycie. Prosiaki szalały pół npcy. Jak w końcu na nie wrzasnęłam to się Ziutek obudził (najmłodszy prosiak) i zaczął kwiczeć że chce jeść. Na to wszystko Ziomal szynszyl wpadł na pomysł, że czas wybrać się na zbieranie budulca na nową budkę, bo poprzednia własnie kończył obgryzać. A że ma pełno badylków w klatce, to sobie je zaczął segregować i przenosić... Ja chcę spać!!! :grab:
-
Chrupek no i jak? :razz: