-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/821/62578531ce4.jpg[/IMG][/URL] -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7476/78419509iv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4779/45212691cd1.jpg[/IMG][/URL] -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/231/96148550bg4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/3415/27970538je8.jpg[/IMG][/URL] -
ależ to pokomplikowane. :crazyeye:
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Hala replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Musisz mi koniecznie opowiedzieć, gdzie z psami jeździsz na wakacje i gdzie takich jak my przyjmują. Bo ja sie z moją psicą chcę wybrać na wakacje. -
Bianka, jakby pralka nie ruszyła to flacha wina pod pachę dla odwagi i nad Odrę prać. :diabloti: Prałabyś na jakiejś tarce, popijała winko i śpiewała : Miała matka dziewce cudne..łoj, łoj... ale głupie wpadło w studnie..łoj..łoj...:drinka: Miało pomóc jej przy praniu... lecz przy wody nabieraniu, rączka się omsknęła mała no i panna wpadła cała...łoj, łoj, ola Boga łoj. łoj.. O matulu moja droga! Biegnij pomóc, tędy droga! Matka biegnie , kiecę zadzrze..łoj, łoj.. Spojrzy w studnie, gębę nadrze...hu ha! Co żeś głupia narobiła?! Z praniem żes mnie zostawiła..łoj łoj! Wyłaź szybko tu dziewucho! Bo jak nie to bedzie krucho.. hej hej.. Dziewczę szybko wyskoczyło i za pranie pochwyciło! Poleciało se nad Odre, By se wyprać gacie modre! łoj, łoj...
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
My już tu z Lidką sobie porozmawiamy... :evil_lol: -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5520/img4062vr3.jpg[/IMG][/URL] -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7628/img4061je0.jpg[/IMG][/URL] -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5726/img4057dn3.jpg[/IMG][/URL] -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/2500/img4056ov5.jpg[/IMG][/URL] -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6744/img4055iz4.jpg[/IMG][/URL] -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/720/img4054bg3.jpg[/IMG][/URL] -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8896/img4053dr4.jpg[/IMG][/URL] -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/639/img4052uk5.jpg[/IMG][/URL] -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Zdjecia są kiepskie, ale są... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/2034/img4050mz5.jpg[/IMG][/URL] -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Figa, Ty jak coswymyślisz to koniec.:evil_lol: -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
A gdzie się podziała nowa pańcia? :mad: Bo nie wstawię fotek. :cool3: -
Zenek na szczęście znalazł nowy dom. Dziękujemy Hakitko.
Hala replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Zenek siechyba miga od przyjazdu do Ciebie Hakita. :diabloti: -
Adoptowana z łódzkiego schronu amstaffka Gaja vel Tekila wróciła do domu.
Hala replied to katya's topic in Już w nowym domu
Ile ta dziewczyna ma lat? Nie, nie mogę tego czytać... uśpi zdrowego psa, bo nie może zorganizować transpotru do schronu... Ja wiem, że z daleka łatwo być mądrym. I zdaję sobie sprawę, że jest jej ciezko, bo ma psa, który nie powinien być u n iej. Ale pisanie że go uśpi jest dziwne. Skoro schronisko jest w pobliżu (no..30km to nie takie pobliże znowu). Jak ktoś może pomyśleć o usypianiu zdrowego psa. :shake: Ja się na tych rasach nie znam szczerze mówiąc. Ale jesli piszecie, że jest łagodna, to ma duże szanse na znalezienie domku.