-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Ty to Ania opowiadasz. :mad: Biedny piesk na pewno był głodny. :diabloti: -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Hala replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Darunia, ale Ty tych zdjec narobiłaś. :lol: A ja to bym z che cią z Sonią w jakieś niskie pagóry pojechała. Moze podhale? Żeby się z suczydłem poszwędać w wakacje. :roll: -
Ognisko Monika, ognisko...:razz: A ja własnie wróciłam z wieczornego siku z Sonią. Tragedia. Ona panicznie boi się wystrzałów. Wyciągniecie z klatki schodowej jej jest już wyczynem. Sika na pierwszym trawniku i ucieczka w kierunku domu. Ale ja nie chcę aby to tak wyglądało, więc na siłę ciągnę ją 30-50 metrów. Ale to nie ma większego sensu, więc gaopem, szarpiac się wracamy. Staram sięją uspokajać po drodze, ale bez większego rezultatu. :placz:
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Yorija przepadłaś...dla Kozaka. :diabloti: -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/1730/img4220qz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9559/img4228fp8.jpg[/IMG][/URL] -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1628/img4217cf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/481/img4218lh0.jpg[/IMG][/URL] -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Widzę że na wątku nic się u suczynki nie dzieje. :shake: A ona była u mnie już drugi raz. Fajna z niej dziewczyna. Nieco jeszcze nieśmiała ale kochana. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2673/img4216em1.jpg[/IMG][/URL] -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
A mnie się zdaje, że Kozak Ci przesądzony. :cool3: -
Nie, nie..ja się jednak na szczeniaka nie zdecyduję. :razz: mam w tej chwili jednego u siebie. Już sięnasprzątałam. Jednak wolę mieć psa, którey wie gdzie się siusia... Ale basecik słodki. :evil_lol:
-
Ciotka Dragoniasta znowu mi podrzuciła małego zasrańca. :mad: Pewnie siębała, że nudze się przy husi, szynszylu i 4 świniach. :angryy: :razz: Mała jest w sumie dziś grzeczna. Nie zrobiła ejszcze ani siku ani kupy... A przynajmniej nie znalazłam Mam katar to iwęch gorszy. :cool3: Pewnie znajdę jak wdepnę. Mała chowa się pod fotelami i nie bardzo ma cheć do współpracy z kimkolwiek. Chociaż widzę... że czasem za mną wodzi wzrokiem. Wzięłam ją na apka i glaskałam. Teraz postawiłam na ziemi, nie chce odejsć. Chce być przy mnie. A ogólnie rzecz biorąc jest słodka... :loveu:
-
Mogę wziąźć na DT
-
No niesamowite słodziaki... :loveu: cudeńka