Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Ty to Ania opowiadasz. :mad: Biedny piesk na pewno był głodny. :diabloti:
  2. Darunia, ale Ty tych zdjec narobiłaś. :lol: A ja to bym z che cią z Sonią w jakieś niskie pagóry pojechała. Moze podhale? Żeby się z suczydłem poszwędać w wakacje. :roll:
  3. Ognisko Monika, ognisko...:razz: A ja własnie wróciłam z wieczornego siku z Sonią. Tragedia. Ona panicznie boi się wystrzałów. Wyciągniecie z klatki schodowej jej jest już wyczynem. Sika na pierwszym trawniku i ucieczka w kierunku domu. Ale ja nie chcę aby to tak wyglądało, więc na siłę ciągnę ją 30-50 metrów. Ale to nie ma większego sensu, więc gaopem, szarpiac się wracamy. Staram sięją uspokajać po drodze, ale bez większego rezultatu. :placz:
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1144/dscf8185dz5.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/9690/img4201hd9.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/9508/img4198gw8.jpg[/IMG][/URL]
  7. Yorija przepadłaś...dla Kozaka. :diabloti:
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8928/img4247vc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/3145/img4251ge8.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7273/img4242qy0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9056/img4246mm1.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8774/img4239ph1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/4797/img4241py4.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5449/img4235js9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6295/img4236dm2.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/1730/img4220qz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9559/img4228fp8.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1628/img4217cf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/481/img4218lh0.jpg[/IMG][/URL]
  14. A to mały zasraniec u mnie. :mad: Najgorsze jest to, że ją polubiłam. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2673/img4216em1.jpg[/IMG][/URL]
  15. Widzę że na wątku nic się u suczynki nie dzieje. :shake: A ona była u mnie już drugi raz. Fajna z niej dziewczyna. Nieco jeszcze nieśmiała ale kochana. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2673/img4216em1.jpg[/IMG][/URL]
  16. Wy sobie tu chyba ze mnie dworujecie. :diabloti: :razz:
  17. A mnie się zdaje, że Kozak Ci przesądzony. :cool3:
  18. Nie, nie..ja się jednak na szczeniaka nie zdecyduję. :razz: mam w tej chwili jednego u siebie. Już sięnasprzątałam. Jednak wolę mieć psa, którey wie gdzie się siusia... Ale basecik słodki. :evil_lol:
  19. przemyślałam sprawę, żadnych zasrańców :angryy:
  20. No pewnie, a dlaczegóż by nie? :mad: :angryy: :mad: Kupa w pokoju goscinnym jak ta lala.... I to zaraz po powrocie ze spaceru!
  21. Ciotka Dragoniasta znowu mi podrzuciła małego zasrańca. :mad: Pewnie siębała, że nudze się przy husi, szynszylu i 4 świniach. :angryy: :razz: Mała jest w sumie dziś grzeczna. Nie zrobiła ejszcze ani siku ani kupy... A przynajmniej nie znalazłam Mam katar to iwęch gorszy. :cool3: Pewnie znajdę jak wdepnę. Mała chowa się pod fotelami i nie bardzo ma cheć do współpracy z kimkolwiek. Chociaż widzę... że czasem za mną wodzi wzrokiem. Wzięłam ją na apka i glaskałam. Teraz postawiłam na ziemi, nie chce odejsć. Chce być przy mnie. A ogólnie rzecz biorąc jest słodka... :loveu:
  22. Ależ to moje Sonisko kłaczy. :wallbash: Czeszę, czeszę..i nic. A właściwie jest gorzej niż było. bo jaK wyczeszę 5 kąłków to się pokazuje kolejnych 15. Chyba bedzie trzeba ją opalić... :razz:
  23. Mogę wziąźć na DT
  24. No niesamowite słodziaki... :loveu: cudeńka
×
×
  • Create New...