-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Sonica?? :crazyeye: A co to za odmiana?? :loveu: Pisz kochana pisz jak najwiecej! A co tam u szanownego małżonka? :razz: :diabloti: Żyje? Czy spakował się i zniknął? :eviltong: -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7133/img4131br4.jpg[/IMG][/URL] -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7848/img4129bh8.jpg[/IMG][/URL] -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/9563/img4127tp2.jpg[/IMG][/URL] -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6515/img4126is9.jpg[/IMG][/URL] -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Py-Zulka jest wspaniała...cudeńko. :loveu: -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/2111/img4165jp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8665/img4167te8.jpg[/IMG][/URL] Sonia skakała, piszczała...szalała i niuchała. W końcu ku mojemu zaskoczeniu spod nóg wypadł jej drugi zając. I szał husiowy nasilił się ponownie. :mad: Musiałam monco trzymać..oj bardzo mocno. I niech mi się nikt wiecej nie pyta dlaczego ja jej nie puszczam ze smyczy. Tyle byśmy widzieli husię. :razz:
-
Bardzo ładna kropka, tylko domku szukać. :lol:
-
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
No to u was bardzo wesoło. :loveu: -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
ciekawe co u naszej starej Bulinki. ;)