-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Chodzi mi o to, że ja podesłałam link MalgośMalgoś. Ona świetnie pomogła mojemu Tigerowi. Zabrała go do Berlina, przeszedł pomyślnie operację i teraz już ma rehabilitację, czeka na domek. Więc sobie pomyślałam( i jeszcze ktoś tu z watku, ale zapomniałam kto), żeby podesłać malgoś linka do naszej tu sunieczki. I może by coś z tego wyszło, ale na Mlgoś rzuciła się inteligencja z dogo i ją sponiewierali. Więc nie wiem, jak Gośka to psychicznie wytrzyma i czy zechce jeszcze pomagać polskim psiakom.
-
Oborniki Wlkp. Tiger...jest już po operacji. ma nowy dom!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Gosia bardzo dziękuję za opowieści o Tigerze. Kto by pomyślał, że to taki łobuz. :razz: -
Oborniki Wlkp.Dusia ma ukochany dom! Wielkie podziekowania dla Wandy!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Mi tu ciotka Kamila od rana podpuchę robi :mad: Ona już wie o co chodzi... :cool3: -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Co się wysilać? Wszak jest Anula. Co swego kota co noc utula. Ona już wszystko za nas zrobi pięknie. Sama mówiła; "zrobię bardzo chętnie"!! :evil_lol: Więc my cioteczki pod kołderki szybko, bo tu Anula działać bedzie gibko. A my z niedzieli sobie korzystajmy, tylko zbyt prędko z łóżek nie wstawajmy. -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Niestey nie mam żadnych wiadomosci. Pan Marek nie wywiazał sięz tego co obiecał. Czasem tak sobie wspominam dziewczyny. Są bardzo kochane i tęskno za nimi. Takie żywe sreberka. Ehh...puchaty Carmelek i słodka Olcia. :loveu: Wspomnienia... zostały na szczęście wspomnienia. -
MICIO - odszedł za TM w swoim domu
Hala replied to Aga - Czakra's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mogę znaleźć skąd jesteście? -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
A gdzie podziała sie ciotka Anula? Która do serca zwierza przytula? :painting: Dałam jej linka, lecz wciaż jej nie ma. no chyba nie ma żadnego problema? :hmmmm: Dalej Anula, wyłaź z ukrycia, Bo zaraz wezmę sie tu do bicia. :mad: -
Karolina, nie odpowiadasz na PW. :mad:
-
Oborniki Wlkp. Tiger...jest już po operacji. ma nowy dom!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Powiem Ci szczerze malgoś, że rozmawiałam z Peter Beny na gg. I po tym co mi mówił, nie ośmieliłam się wejsć na wątek Kulki. Chyba za bardzo bym przezywała to wszystko czytając. A potem weszłam tu do naszego Tigera i co widzę? :crazyeye: Że dyskusje przeniosły się do nas. Tego już było za wiele. -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
a numer telefonu to do kogo podałaś? I aj ja miałam wystawioną Sonie (hahahha! kiedy to było!) to dałam jeszcze nr gg. Ludzie lubią czasem pierwszy kontakt mieć taki anonimowy. -
CZyli walczysz malagoś! Brawo!!