Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5843/img1861mf8.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6091/img1852rl0.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/860/img1848gw0.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/2874/img1846ad2.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/2375/img1837zw3.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4206/img1827ni1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/1110/img1829gi4.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7855/img1826js7.jpg[/IMG][/URL]
  8. Arka, to jak możesz, to popytaj. Bo ja zupełnie sie nie orientuję. Mi się wydaje, że jej teraz potrzebny bardzo spokojny i wyrozumiały DT. I oczywiście wizyta u weta, ale specjalisty, do kórego mamy zaufanie. Żeby wiedzieć jak dalej postępować, do czego dążyć. Jak będziemy mieć plan działania, to będzie łatwiej. No i wiadomo...kasa...kasa
  9. A taka dodatkowa amputacja ile moze kosztować? No ale , jak to wet nie wiedział co robi? A podobno weci tacy dobrzy są... :razz:
  10. Alez ona ma piękne imię...Czajka... wręcz cudne.
  11. Zobaczcie jaką bidę znalazłąm na dogo. :shake: Malagoś...Ty znasz jakiegoś psiego psychologa...daj namiar. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101444[/URL]
  12. No tsram się tu ciotki ściągnąć...ale wątków tyle na dogo..ze hohoh
  13. Zobaczcie jaka bieda! :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101444[/URL]
  14. Zobaczcie jaka bieda...Masz miejsce wolne ;) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101444
  15. Tu potrzeba pewnie psiego psychologa. czy mamy kogoś takiego na dogo? Jak ktoś zna, niech sprowadzi. A dt to pewnie domek z ogródkiem i niepracujaca osoba. Mogąca poświęcić psu czas. Musimy też rozreklamować wątek tu na dogo, żeby ludzi ściagnać.
  16. heheh Bianka, dobra jesteś! Podsyłać hurtem spy do Bainki!!
  17. TO rzeczywiście domek potrzebny. Może jednak poproszę o te ogłoszenia co? AgaMazury, czy jakby były ogłoszenia, to można podawać kontakt na Ciebie? Bo bez ogłoszeń cieżko znaleźć domek. Oczywiscie, że może traić się, że ktoś przyjedzie do schronu i się nią własnie zauroczy. Ale wiecie jaka to szansa. :cool1:
  18. Cóż...zgadzam się z xxxx52. Adopcja musi byc pewna. A jak tu olecić takiego psa?
  19. Aha...światełko w tunelu. :razz:
  20. Bianka, nie wiem co mam powiedzieć. Ile Ty masz tych zwierząt? :cool1:
  21. Ja też zaczynam szukać miejsca, gdzie mogę z psem jechać. :diabloti:
  22. Tekst do ogłosseń to chyba ten Kamili z allegro. No ja tak myślę.
  23. Ale co możemy zrobić? Myslę o tym psiaku...myślę. :-( Poszukać mu DT? Do bloku on ise nie nadaje.
×
×
  • Create New...