-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Napisałam do pani Nero. Ciekawe czy odpisze?
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/7996/a1jg6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/108/a2qj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9083/a3kw6.jpg[/IMG][/URL]
-
Czym prędzej ta mała ode mnie zniknie, tym lepiej. :mad: W tym miejscu wielkie ukłony dla Bianki zajmującej siętyloma osranymi dupskami kocimi! :razz: Mała niby jest grzeczna i ładna. Całą noc przespała w leżonku Soni. Sonia jak zwykle była pod moim łóżkiem, więc nie było problemu. Rano TZ mnie tylko poinformował, że w kuchni jest kupa. Po porannych oględzinach nie stwierdziłam więcej szkód. A jak sięnad małą nachyliłam i nacisnęłam brzuszek to trysnęły z niej siki. Więc szybko sięubrałam i na dwór pobiegłam z nią. Sonia była tym faktem zniesmaczona. Chodziłam z nią długo i nic. Ani siku ani kupy....:shake: Miałam ochotę powiciskać jąnieco, ale się powstrzymałam. Jak wróciłam z Sonia, zobaczyłam, że mała pałaszuje moje laczki! :angryy: Kiedy jej wyrwałam, chwyciła mojego adidasa i zaniosła na posłanie...gggrr....Dragosiasta.... Dałam dziewczynom jeść, oczywiscie oddzielnie. Młoda nie szczególnie miała cheć jeść. Ale szybko doszłam dlaczego... Dorwała sięw nocy do Soni jedzenia. Ono stoi na podłodze w kuchni, ale zamknęte. Jednak dla małej nie stanowiło to problemu. A teraz właśnie jestem po sprzataniu dużego pokoju. Zasrała go całego.. :angryy: Nie wspomnę o zapachu. Podumowanie: Żeby nikt nigdy nie wpadł na pomysł wcisnięcia mi szczeniecia. :cool3:
-
Kiedy wyszłam dziś z SOniąrano..było pięknie. Wszystko otuliło nałe szaleństwo. To nie był śnieg, ale chyba szadź. Aż tak się nie znam. Białe igiełki pokrywały każdą trawę, chwast, płot. Wyglądało pięknie. W to piękne, bałe szaleństwo wpadła Sonia... taka szczęśliwa i zadowolona. Ciesazyła się ze coś innego. Pobiegała, poniuchałą....ale bardzo szybko chciała do domku wrócić. :lol: Nie chciała łapek moczyć .:eviltong: To się nazywa husiek dla mnie... :evil_lol:
-
Starsza malamutka Czajka z chorą skórą; Opole - ma dom :-)
Hala replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
a co u Czajki? -
Owczarek Misiek z Buku - ma wreszcie własny dom.
Hala replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jak to..przestraszyła? A cow niej takiego strasznego niby było? :razz: -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Hala replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Gratuluję dzielnego i ambitnego planu. Bedę trzymała kciuki za ich realizację. Pozdrawiam. Hala -
No co ja tu czytam... :multi: Ale wieści. No świetnie!
-
Malutka przerażona Małgosia po przejściach.. MA DOM !
Hala replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Widzę, że Małgosia robi karierę na dogo. :roll: -
Idą święta, a może by tak odnaleźć maila do pani i zapytać co u Nera? :cool3:
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Proszę uściskać ode mnie radka i życzyć mu cierpliwosci ze stukniętą pozytywnie kobieta i jej zwierzyńcem. :evil_lol: A nie chcesz moze świnki morskiej? :diabloti: