Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Ale wy jestescie dowcipne. :angryy: Żebyś mi tu Yorija ze szczeniakiem nie wpadła, bo nóżki połamie....ale nie szczeniakom....w desperacji jestem. :cool3:
  2. Napisałam do pani Nero. Ciekawe czy odpisze?
  3. Bianka..no co Ty? :-( Ona dopiero zaczęła piękne życie.
  4. Bianka, a ten biały królik to prawdziwy? :cool3:
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/7996/a1jg6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/108/a2qj3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9083/a3kw6.jpg[/IMG][/URL]
  6. Czym prędzej ta mała ode mnie zniknie, tym lepiej. :mad: W tym miejscu wielkie ukłony dla Bianki zajmującej siętyloma osranymi dupskami kocimi! :razz: Mała niby jest grzeczna i ładna. Całą noc przespała w leżonku Soni. Sonia jak zwykle była pod moim łóżkiem, więc nie było problemu. Rano TZ mnie tylko poinformował, że w kuchni jest kupa. Po porannych oględzinach nie stwierdziłam więcej szkód. A jak sięnad małą nachyliłam i nacisnęłam brzuszek to trysnęły z niej siki. Więc szybko sięubrałam i na dwór pobiegłam z nią. Sonia była tym faktem zniesmaczona. Chodziłam z nią długo i nic. Ani siku ani kupy....:shake: Miałam ochotę powiciskać jąnieco, ale się powstrzymałam. Jak wróciłam z Sonia, zobaczyłam, że mała pałaszuje moje laczki! :angryy: Kiedy jej wyrwałam, chwyciła mojego adidasa i zaniosła na posłanie...gggrr....Dragosiasta.... Dałam dziewczynom jeść, oczywiscie oddzielnie. Młoda nie szczególnie miała cheć jeść. Ale szybko doszłam dlaczego... Dorwała sięw nocy do Soni jedzenia. Ono stoi na podłodze w kuchni, ale zamknęte. Jednak dla małej nie stanowiło to problemu. A teraz właśnie jestem po sprzataniu dużego pokoju. Zasrała go całego.. :angryy: Nie wspomnę o zapachu. Podumowanie: Żeby nikt nigdy nie wpadł na pomysł wcisnięcia mi szczeniecia. :cool3:
  7. Sonia chodzi sztywna i na mnie syczy...sss...wwrrriiiiaauuuggrrr,,,, tak jakoś to idzie. Jest obrażona.
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/153/img4129nk7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8829/img4131sb0.jpg[/IMG][/URL]
  9. Ciotka Dragoniasta uszczęśliwiła mnie na 24 h: :mad: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/4818/img4126ug3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7371/img4127vx4.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2319/img4132pp1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/6529/img4128iu7.jpg[/IMG][/URL]
  11. Teraz moje kochanie przyszo do mnie przytulić sie... :loveu: a ja słuchaj muzyki córki faceta z pod budą ;)
  12. Kiedy wyszłam dziś z SOniąrano..było pięknie. Wszystko otuliło nałe szaleństwo. To nie był śnieg, ale chyba szadź. Aż tak się nie znam. Białe igiełki pokrywały każdą trawę, chwast, płot. Wyglądało pięknie. W to piękne, bałe szaleństwo wpadła Sonia... taka szczęśliwa i zadowolona. Ciesazyła się ze coś innego. Pobiegała, poniuchałą....ale bardzo szybko chciała do domku wrócić. :lol: Nie chciała łapek moczyć .:eviltong: To się nazywa husiek dla mnie... :evil_lol:
  13. Bianka Ty to masz przeżycia przed świętami. :shake: I wydatki.
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9882/98563985ip4.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1497/img4123qf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4175/img4124pp4.jpg[/IMG][/URL]
  16. Kochani, oto mój nowy domownik..niby tymczas..ale czy ja wiem? :evil_lol: Oto Stachu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/7144/img4122vk0.jpg[/IMG][/URL]
  17. Jak to..przestraszyła? A cow niej takiego strasznego niby było? :razz:
  18. Gratuluję dzielnego i ambitnego planu. Bedę trzymała kciuki za ich realizację. Pozdrawiam. Hala
  19. No co ja tu czytam... :multi: Ale wieści. No świetnie!
  20. Pewnie wszyscy ogarnieci szłaem światecznym. :razz: Bianka, fajna ta Twoja ulica.
  21. Widzę, że Małgosia robi karierę na dogo. :roll:
  22. Idą święta, a może by tak odnaleźć maila do pani i zapytać co u Nera? :cool3:
  23. Proszę uściskać ode mnie radka i życzyć mu cierpliwosci ze stukniętą pozytywnie kobieta i jej zwierzyńcem. :evil_lol: A nie chcesz moze świnki morskiej? :diabloti:
×
×
  • Create New...