-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
A gdy już od Hani posżłam na przystanek tramwajowy, usiadłam sobie na ławcei czekam na tramwaj. no i idzie sobie pani z amstafkiem i ten piesek, znaczy suczka, myk do mnie i na mizianko. Więc się miziam z nią i sięzaczyna rozowa z ta włascicielką. Oczywiscie o psach. I obok mnie siedziała taka dziewczyna nieco chyba młodsza ode mnie. I jak usłyszała, że powiedziałam, że mam husię...to mówi "ojej...a moja koleżanka, chce własnie oddać swojego huska do schronu, bo nie daje rady z nim. Podobno ugryzł jej dziecko". No i ręce opadają.:-( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3015/img4030mg6.jpg[/IMG][/URL] Idę prać wykąłdzinę.
-
Kobieta jest gdzieś w moim wieku i ma 2letnie dziecko. Mieszka z teściem badź swym ojcem. Z psem wychodzą tyle co po ul Garbary i okolicy. Czyli tyle co nic. Pies na pewno potrzebuje się wyszaleć. Chodzi wciąz na dwunetrowej smyczy. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6651/img4029bg1.jpg[/IMG][/URL]
-
Bianka, jutro ich poszukam, bo nie mam siły i padam na twarz. A TZ mnie zmusza, żebym jeszcze raz prała wykładzinę. Z ludźmi umówiłąm się na sobotę, że zabiorę willego na kilka godzin do siebie. Chcę go nieco poznać i porobić fotki do allegro. Jedyne co mnie martwi, że oni oddadzą tego psa pierwszej lepszej osobie. Byle pies poszedł z domu. :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1007/img4023yu4.jpg[/IMG][/URL] On nie potrafił stanać ani na chwilę do zdjeć. Hania musiala go siłą powstrzymuwać od skakania na mnie. Konicznie musiał mnie dotykać, lizać, gryźć po dłonaich i skakać na mnie.
-
Ja własnie dziś dowiedziałąm sięo dwóch huskach potrzebujących na cito domu. Jednego już pojechałam obejrzeć.:cool1: Nie wiem co z nimi zrobię. Ale czekamy na zdjecia, moze coś się da wykombinować.
-
Kupa po Soni sprzątnięta, ale smród okrutny został...chyba dziś zamkniemy w sypialni Sonię, a sami gdzieś wybędziemy.:angryy: Poza tym, własnie wracam od koleżanki Hani (tej co miała Huka na dt). Prosziłamnie dziś o wizytę u jej lokatorów. Ludzie sobie kupili huska i nie wiedzą co z nim robić. :razz: A pies wyczynia z nimi wszystko. Użyję tu jakże modnego obecnie zwrotu..ADHD. Nie sżło go do zdjeć zatrzymać, był w ciagłym ruchu. Starał się mnie zdominować. skakał na mnie, podryzał, dziabał, ślinił. Musiałam się wciaż nim zajmować. A jak zdecydowanie odmówiłam zajmowania się nim, to poszedł i na oczach wszystkich nasikał. Rodzina chce się go jak najszybciej pozbyć. Mają go dosyć. Pies ma 5 miesięcy i wielezłych nawyków. Mam nadzieję, żeprzy zdecydowanym opiekunie się naprostuje. Ale trzeba chyba dużo pracy... Zaraz wstawię zdjecia.
-
Oborniki Wlkp. Tiger...jest już po operacji. ma nowy dom!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
:loveu:Lancelodzia...to jest boskie. -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Kaczy Staw jest w Lasku Bonikowskim :) Chyba niewiele Ci to mówi co? :eviltong: -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
O..Mrówa sie odezwała. :diabloti: Mrówa, będziesz w sobotę w schronie? -
Chyba biedne psiska nie maja powodzenia. Karolina! Gdzie jesteś!
-
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Oj..ale się porobiło. :diabloti: Czyli spotykamy się wszyscy w niedzielę. Myślę, że pojedziemy na Kaczy Staw aby psy wybiegać. :evil_lol: Sonia już jetam sobie ustawi...:razz: -
Oborniki Wlkp. Monia i Krecik. Dziś wieelki dzień! Jadą do nowego domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Mam stały kontakt z pańcią Moni iKrecika. Ona bardzo onich dba. Jestich mamcią. Ale się parce trafiło... -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
To wypada zebyś ze mna pojechała. :diabloti: -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
heh...no wszystko moje foty. Ale się moło do nich wraca. :lol: