Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. A gdy już od Hani posżłam na przystanek tramwajowy, usiadłam sobie na ławcei czekam na tramwaj. no i idzie sobie pani z amstafkiem i ten piesek, znaczy suczka, myk do mnie i na mizianko. Więc się miziam z nią i sięzaczyna rozowa z ta włascicielką. Oczywiscie o psach. I obok mnie siedziała taka dziewczyna nieco chyba młodsza ode mnie. I jak usłyszała, że powiedziałam, że mam husię...to mówi "ojej...a moja koleżanka, chce własnie oddać swojego huska do schronu, bo nie daje rady z nim. Podobno ugryzł jej dziecko". No i ręce opadają.:-( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3015/img4030mg6.jpg[/IMG][/URL] Idę prać wykąłdzinę.
  2. Kobieta jest gdzieś w moim wieku i ma 2letnie dziecko. Mieszka z teściem badź swym ojcem. Z psem wychodzą tyle co po ul Garbary i okolicy. Czyli tyle co nic. Pies na pewno potrzebuje się wyszaleć. Chodzi wciąz na dwunetrowej smyczy. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6651/img4029bg1.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7717/img4027yp0.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/3030/img4024cb8.jpg[/IMG][/URL]
  5. Bianka, jutro ich poszukam, bo nie mam siły i padam na twarz. A TZ mnie zmusza, żebym jeszcze raz prała wykładzinę. Z ludźmi umówiłąm się na sobotę, że zabiorę willego na kilka godzin do siebie. Chcę go nieco poznać i porobić fotki do allegro. Jedyne co mnie martwi, że oni oddadzą tego psa pierwszej lepszej osobie. Byle pies poszedł z domu. :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1007/img4023yu4.jpg[/IMG][/URL] On nie potrafił stanać ani na chwilę do zdjeć. Hania musiala go siłą powstrzymuwać od skakania na mnie. Konicznie musiał mnie dotykać, lizać, gryźć po dłonaich i skakać na mnie.
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6765/img4022td8.jpg[/IMG][/URL]
  7. Chyba nie szukali. Oni raczej mają stosunek (a może się mylę), "się odda do schroniska". [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2002/img4021ds4.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7283/img4020pg0.jpg[/IMG][/URL]
  9. Oni chca się go pozbyć. Nie ma mowy o pozostawieniuu psa u nich. Nie chcą go i już. A kiedy można kastrować psa?
  10. Ja własnie dziś dowiedziałąm sięo dwóch huskach potrzebujących na cito domu. Jednego już pojechałam obejrzeć.:cool1: Nie wiem co z nimi zrobię. Ale czekamy na zdjecia, moze coś się da wykombinować.
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7735/img4019ip9.jpg[/IMG][/URL]
  12. Kupa po Soni sprzątnięta, ale smród okrutny został...chyba dziś zamkniemy w sypialni Sonię, a sami gdzieś wybędziemy.:angryy: Poza tym, własnie wracam od koleżanki Hani (tej co miała Huka na dt). Prosziłamnie dziś o wizytę u jej lokatorów. Ludzie sobie kupili huska i nie wiedzą co z nim robić. :razz: A pies wyczynia z nimi wszystko. Użyję tu jakże modnego obecnie zwrotu..ADHD. Nie sżło go do zdjeć zatrzymać, był w ciagłym ruchu. Starał się mnie zdominować. skakał na mnie, podryzał, dziabał, ślinił. Musiałam się wciaż nim zajmować. A jak zdecydowanie odmówiłam zajmowania się nim, to poszedł i na oczach wszystkich nasikał. Rodzina chce się go jak najszybciej pozbyć. Mają go dosyć. Pies ma 5 miesięcy i wielezłych nawyków. Mam nadzieję, żeprzy zdecydowanym opiekunie się naprostuje. Ale trzeba chyba dużo pracy... Zaraz wstawię zdjecia.
  13. :loveu:Lancelodzia...to jest boskie.
  14. Właśnie sprzatam wieelką kupę w sypialni. :angryy:
  15. Kaczy Staw jest w Lasku Bonikowskim :) Chyba niewiele Ci to mówi co? :eviltong:
  16. O..ciotka Mrówa, widzę że piesek się spodobał tak jak mi.
  17. O..Mrówa sie odezwała. :diabloti: Mrówa, będziesz w sobotę w schronie?
  18. Chyba biedne psiska nie maja powodzenia. Karolina! Gdzie jesteś!
  19. Oj..ale się porobiło. :diabloti: Czyli spotykamy się wszyscy w niedzielę. Myślę, że pojedziemy na Kaczy Staw aby psy wybiegać. :evil_lol: Sonia już jetam sobie ustawi...:razz:
  20. Ty Greven nie hopaj, tylko zdjęcia wstawiaj. :mad:
  21. Mam stały kontakt z pańcią Moni iKrecika. Ona bardzo onich dba. Jestich mamcią. Ale się parce trafiło...
  22. może uda mu się pokazać, że ludzkie dłonie to nie tylko ból
  23. To dziewczyny już od dziś można z nim trenować. :)
  24. To wypada zebyś ze mna pojechała. :diabloti:
  25. heh...no wszystko moje foty. Ale się moło do nich wraca. :lol:
×
×
  • Create New...