-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Starsza malamutka Czajka z chorą skórą; Opole - ma dom :-)
Hala replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
a co z tą suką huski? -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści. Cieszę się bardzo! Trzymaj się Mona. -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Witam Pani HalinoŻyczymy także spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku przesyłamy my oraz wszystkie psie mordki.U Dziewczyn wszystko w porządku,łobuzują troszkę,każda ma wybrany własny kąt do spania,biegają po ogrodzie i czekają na śnieg . Pozdrawiam Marek -
Oborniki Wlkp. Huk..pogryziony. Jest już w nowym domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ciotka Hania regularniw widuje Huka. Ma jak pączek w maśle. CiotkęHanię zawsze wita, ale zaraz po powitaniu wraca do włąsciceli. Ma dobrze. :) -
Oborniki Wlkp. Pikuś...maleńkie...maleństwo...Pikuś ma od dzisiaj DOM !!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
O Pikusiu nie mam żadnych wieści. Ale chyba mam jeszcze nr tel pana który adopptował Pikusia. Moze eskę wyślę? -
własnie, ciekwe co u Tiji?
-
Ciekawe, jak on teraz wygląda?
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jak ja sięcieszę, żę Py-Zulka jest u Ciebie. :loveu: -
Musz e pojechać do stajni i zobaczyć co u Tochy. :cool3:
-
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No i nie wytrzymałam.. napisałam list do Marka z życzeniami świątecznyi...:shake: -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Tak sobie myślę nieśmiało, że może by do pana Marka wysłać świąteczne życzenia? Może mi odpisze chociaż kilka zdań o dziewczynach? :roll: -
Poznań-BOKSER w pilnej potrzebie-NERO pojechał do NOWEGO DOMU!
Hala replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Czekamy na info o boksiu -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Milenka, to ja własnie miałam huski co straaasznie rozrabiały. I wiem co przezywasz. Każde zostawienie ich w domu było dla mnie ogromnym stresem. Nigdy nie wiedziałam, co mnie spotka jak wrócę już do odmu. Moje dwie pierwsze pannice były młode i niewyżyte. Więc szalały po mieszkaniu i wyły..uparcie wyły. Z Białkiem jest ten plus, że on jest stary. Moim zdaniem on ma nową sytuację i nie wie co się dzieje. Dostał pańciów..a oni nagle znikają. Jest sam,nie ma swojego stada. W schronie były psy..tu jesteśie wy...a potem znikacie. On nie chce być sam. Na pocieszenie powiem, że od dwóch miesiecy mam kolejnąsukę huski 8 letnią. On też na pczatku szalała jak głupia. Demolowała, wyła, drapała. Miałam nieprzyjemnosci z sąsiadami i powiedziałam sobię..nigdy więcej huska. Mogę kochać rasę ale nie takim kosztem. I co? Sonia się przwyczaiła, że jak wychodzę to zawsze wracam i nie ma co siędenerwować. Teraz jest tak, że jak ja wychodzę, to ona siedzi w przedpokojui mnie obserwuje zasypiając. A jak zamykam drzwi za sobą, to ona się kładzie. Nie ma wycia, nie m demolki. A drzwi które mi zniszczyły dziewczyny, jeszcze są nienamprawione(tak w razie gdyby jej odbiło jeszcze). Trzymaj się dzielnie Milena. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9845/img2201sj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4139/img2323ag5.jpg[/IMG][/URL] -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
No to ..wyżłowe ciotki, świrujcie na punkcie Kozaka. :evil_lol: -
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Kiedy Mona bedzie w nowym domciu? -
Obudziałam się dziśjak zwykle. Wkąłdam rękępod tapczan, aby przywitać się z moją husią. Natrafiłam akurat na udko. :razz: Więc miziam na dzień dobry. I co?? :angryy: W dłoni zostaął mi garsć kłaków! Husia rozpoczęła linienie!! CZy ktoś potrafi mi wytłumaczyć, dlaczego ona linieje w grudniu? Czy to normalne? A TZ tak sięcieszył, że doszorował wykładzinę. :evil_lol:
-
[wlkp] Mona -dostała najwspanialszy świąteczny prezent - DOM
Hala replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
To jest park za starym cmentarzem, prawda? A byłaś keidyś na tym cmentarzu? Oglądałaś stare pomniki? Sa cudowne. Ja przy tym cmentarzu (na baczkowskiego własnie mieszkałam). Zresztą grób księdza Bączkowskiego znajduje sięna tym cmentarzu własnie. Uwielbiam klimat tego parku i cmentarza. -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
Pieski urocze, ale na słate to ja ich nie wezmę. :shake: -
Przepiękny kociak Hetre... Już od dawna w cudownym domku!!! :)
Hala replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
śliczny ten kotek. Aniu. :multi: -
Poznań-BOKSER w pilnej potrzebie-NERO pojechał do NOWEGO DOMU!
Hala replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
rzeczywiscie cieżka sytuacja. Coś więcej o boksiu? ja się na nich zupełnie ie znam. :shake: -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Cośmi się wydaje, że ciotki wyżełkowe po cichu coś knują. :razz: -
Obie Sunie w nowych, kochających domkach :)) Poznań.
Hala replied to dragoniasta's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2731/92865741bw0.jpg[/IMG][/URL]