Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Wspaniałe wieści. Cieszę się bardzo! Trzymaj się Mona.
  2. Witam Pani HalinoŻyczymy także spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku przesyłamy my oraz wszystkie psie mordki.U Dziewczyn wszystko w porządku,łobuzują troszkę,każda ma wybrany własny kąt do spania,biegają po ogrodzie i czekają na śnieg . Pozdrawiam Marek
  3. Tia..Yorija, czy Ty wiesz, co to znaczy jak husiek linieje? :cool3: To zapraszam na święta.... Dowcipna,,, :razz:
  4. Ciotka Hania regularniw widuje Huka. Ma jak pączek w maśle. CiotkęHanię zawsze wita, ale zaraz po powitaniu wraca do włąsciceli. Ma dobrze. :)
  5. O Pikusiu nie mam żadnych wieści. Ale chyba mam jeszcze nr tel pana który adopptował Pikusia. Moze eskę wyślę?
  6. własnie, ciekwe co u Tiji?
  7. Ciekawe, jak on teraz wygląda?
  8. Jak ja sięcieszę, żę Py-Zulka jest u Ciebie. :loveu:
  9. Musz e pojechać do stajni i zobaczyć co u Tochy. :cool3:
  10. No i nie wytrzymałam.. napisałam list do Marka z życzeniami świątecznyi...:shake:
  11. Tak sobie myślę nieśmiało, że może by do pana Marka wysłać świąteczne życzenia? Może mi odpisze chociaż kilka zdań o dziewczynach? :roll:
  12. Milenka, to ja własnie miałam huski co straaasznie rozrabiały. I wiem co przezywasz. Każde zostawienie ich w domu było dla mnie ogromnym stresem. Nigdy nie wiedziałam, co mnie spotka jak wrócę już do odmu. Moje dwie pierwsze pannice były młode i niewyżyte. Więc szalały po mieszkaniu i wyły..uparcie wyły. Z Białkiem jest ten plus, że on jest stary. Moim zdaniem on ma nową sytuację i nie wie co się dzieje. Dostał pańciów..a oni nagle znikają. Jest sam,nie ma swojego stada. W schronie były psy..tu jesteśie wy...a potem znikacie. On nie chce być sam. Na pocieszenie powiem, że od dwóch miesiecy mam kolejnąsukę huski 8 letnią. On też na pczatku szalała jak głupia. Demolowała, wyła, drapała. Miałam nieprzyjemnosci z sąsiadami i powiedziałam sobię..nigdy więcej huska. Mogę kochać rasę ale nie takim kosztem. I co? Sonia się przwyczaiła, że jak wychodzę to zawsze wracam i nie ma co siędenerwować. Teraz jest tak, że jak ja wychodzę, to ona siedzi w przedpokojui mnie obserwuje zasypiając. A jak zamykam drzwi za sobą, to ona się kładzie. Nie ma wycia, nie m demolki. A drzwi które mi zniszczyły dziewczyny, jeszcze są nienamprawione(tak w razie gdyby jej odbiło jeszcze). Trzymaj się dzielnie Milena. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9845/img2201sj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4139/img2323ag5.jpg[/IMG][/URL]
  13. No to ..wyżłowe ciotki, świrujcie na punkcie Kozaka. :evil_lol:
  14. Kiedy Mona bedzie w nowym domciu?
  15. Obudziałam się dziśjak zwykle. Wkąłdam rękępod tapczan, aby przywitać się z moją husią. Natrafiłam akurat na udko. :razz: Więc miziam na dzień dobry. I co?? :angryy: W dłoni zostaął mi garsć kłaków! Husia rozpoczęła linienie!! CZy ktoś potrafi mi wytłumaczyć, dlaczego ona linieje w grudniu? Czy to normalne? A TZ tak sięcieszył, że doszorował wykładzinę. :evil_lol:
  16. Moja husia? Moja kochana husia niby miałą coś zmajstrować? Nigdy! Kochana moja siedzi w domku i czeka na pańcię z upragnieniem. Ona nic nie psoci. :roll:
  17. To jest park za starym cmentarzem, prawda? A byłaś keidyś na tym cmentarzu? Oglądałaś stare pomniki? Sa cudowne. Ja przy tym cmentarzu (na baczkowskiego własnie mieszkałam). Zresztą grób księdza Bączkowskiego znajduje sięna tym cmentarzu własnie. Uwielbiam klimat tego parku i cmentarza.
  18. Pieski urocze, ale na słate to ja ich nie wezmę. :shake:
  19. Czyli jednak nie jest taki strachliwy i potrafi być zadziorny.
  20. śliczny ten kotek. Aniu. :multi:
  21. rzeczywiscie cieżka sytuacja. Coś więcej o boksiu? ja się na nich zupełnie ie znam. :shake:
  22. Cośmi się wydaje, że ciotki wyżełkowe po cichu coś knują. :razz:
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2731/92865741bw0.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...