Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/821/62578531ce4.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7476/78419509iv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4779/45212691cd1.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/231/96148550bg4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/3415/27970538je8.jpg[/IMG][/URL]
  4. Kiedy ja io sama wymyśląłam! To jakich tendencyjnych! :placz:
  5. ależ to pokomplikowane. :crazyeye:
  6. Musisz mi koniecznie opowiedzieć, gdzie z psami jeździsz na wakacje i gdzie takich jak my przyjmują. Bo ja sie z moją psicą chcę wybrać na wakacje.
  7. Dorota, jakich tendencyjnych...???? :angryy: :mad:
  8. Bianka, jakby pralka nie ruszyła to flacha wina pod pachę dla odwagi i nad Odrę prać. :diabloti: Prałabyś na jakiejś tarce, popijała winko i śpiewała : Miała matka dziewce cudne..łoj, łoj... ale głupie wpadło w studnie..łoj..łoj...:drinka: Miało pomóc jej przy praniu... lecz przy wody nabieraniu, rączka się omsknęła mała no i panna wpadła cała...łoj, łoj, ola Boga łoj. łoj.. O matulu moja droga! Biegnij pomóc, tędy droga! Matka biegnie , kiecę zadzrze..łoj, łoj.. Spojrzy w studnie, gębę nadrze...hu ha! Co żeś głupia narobiła?! Z praniem żes mnie zostawiła..łoj łoj! Wyłaź szybko tu dziewucho! Bo jak nie to bedzie krucho.. hej hej.. Dziewczę szybko wyskoczyło i za pranie pochwyciło! Poleciało se nad Odre, By se wyprać gacie modre! łoj, łoj...
  9. My już tu z Lidką sobie porozmawiamy... :evil_lol:
  10. darunia!! :crazyeye: Biegasz z psami 40 min!!!????????:crazyeye: Moja droga, czy Ty masz gg? Mój 7651229
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5520/img4062vr3.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7628/img4061je0.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5726/img4057dn3.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/2500/img4056ov5.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6744/img4055iz4.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/720/img4054bg3.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8896/img4053dr4.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/639/img4052uk5.jpg[/IMG][/URL]
  19. Zdjecia są kiepskie, ale są... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/2034/img4050mz5.jpg[/IMG][/URL]
  20. Figa, Ty jak coswymyślisz to koniec.:evil_lol:
  21. A gdzie się podziała nowa pańcia? :mad: Bo nie wstawię fotek. :cool3:
  22. Heh Greven, z Ciebie to niezły wet by był. :razz:
  23. Zenek siechyba miga od przyjazdu do Ciebie Hakita. :diabloti:
  24. Dorothy..Ty to masz fantazje...5 panów z wypiętymi zadkami... :diabloti: A my niby za nimi i oceny z punktacją w skali od 1 do 10. :evil_lol:
  25. Ile ta dziewczyna ma lat? Nie, nie mogę tego czytać... uśpi zdrowego psa, bo nie może zorganizować transpotru do schronu... Ja wiem, że z daleka łatwo być mądrym. I zdaję sobie sprawę, że jest jej ciezko, bo ma psa, który nie powinien być u n iej. Ale pisanie że go uśpi jest dziwne. Skoro schronisko jest w pobliżu (no..30km to nie takie pobliże znowu). Jak ktoś może pomyśleć o usypianiu zdrowego psa. :shake: Ja się na tych rasach nie znam szczerze mówiąc. Ale jesli piszecie, że jest łagodna, to ma duże szanse na znalezienie domku.
×
×
  • Create New...