Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Tinka jak zwylke piekna. Mam nadziję że uda jej się pomóc.
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3622/img5480mv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1271/img5482yl4.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1365/img5476ga7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7028/img5478cv9.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5093/img4339we2.jpg[/IMG][/URL]
  5. Widzę, że u suczki nic na lepsze się nie zmieniło.
  6. A nie mozęsz zadzwonić do weta? Moim zdaniem, a na pewno nie jestem specjalistą, to jogurt, jakieś warzywa. Ugotowane oczywiscie
  7. A czy suczka jest wysterylizowana?
  8. Cóż, mnie tez tu dawno nie było. :shake:
  9. Dziwne..pies sobie leży, leży..a tu nagle postanawia pobiec za teściową i ją ot tak sobie zaatakować.
  10. Tak, ja tez go widziałam w schronie. Ujadał na mnie. :razz:
  11. No ale niech coś powie o tym psie
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8991/img5473ow2.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/852/img5458lo7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2058/img5472wu7.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2172/img5457rt4.jpg[/IMG][/URL]
  15. Kochani, postanowaił murozmaicić wątek Soni moja pasją.... końmi. Co wy na to? Tacyt i ja (dwa lata temu) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/50/img5497dc2.jpg[/IMG][/URL]
  16. Byłyśmy z Soniąna krótkim spacerku. Jest u nas sporo (hehhe) śniegu. Sonia łapy stawia wysoko co by ich mocno nie zmoczyć. le widać że w pierwszych chwilach jest zadowolona. Śieg sypie dalej i Sonia traci chęci do spaceru. :diabloti: Nie mniej cudownie wyglada ze sniegiem na grzbiecie. Musze się postarać aby jej takie foteczki za dnia zrobić. A dni coraz dłuzsze i zaczynam mieć nadzieję na wiosnę. :loveu:
  17. A dziewczyny mogą go trzymać na tymczasie? :cool3:
  18. Ciekawa jestem co z jej łapą. :roll:
  19. Jak się domyślam właściciel nie bardzo go chciał. :cool1:
  20. Paulina, za tydzień mam zdajzd na uczelni, więc nici. Ale idź.idź..są piękne malamuty i jedengo huski widziałam.
  21. Może źle sobie tłumaczę..ale światło na zdjeciu odbija sięróżnie w oczkach. No nie jestem pewna czy klatka w której była ta przeze mnie widziana to piątka. To by było tak..o ile dobrze pamietam...wchodzę do schroniska i kieruję sie na lewo. Mijam kwarantanne i pierwszy rząd to 6tki, a potem są piatki. I ona (ta co widziałam) była w pierwszej piątce na prawo. Zgadza sie?
  22. Tak, widziałam ją. Zdaje się suczka, ale pewna nie jestem. Ma chore oko. I pewnie przez nie marne szanse na adopcję. Głaskałam ją. Bardzo kochana była gdy przy niej byłam. Dobrze mówię, żę to ta z okiem? Chyba pierwszy boks po prawej?
×
×
  • Create New...