Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. U nas pada śnieg i jest brzydko.Chyba z Sonią nie pójdziemy na długi spacer.
  2. Miałam już isć spać, ale coś sobie przypomniałam. A to na skutek tego, jak obecnie wygląda moje mieszkanie. A dokąłdnie to przypomina łąkę pełną dmuchawców. :loveu: Zamysliłam się... iedy ja widziałam łąkę pełną dmuchawców? I przypomniałam sobie... Moja matka miała psa...Ajmara. To był mix owczarka podhalańskiego z domieszką bernardyna. Był wielki, pogodny, przyjacielki i kochany. Był moim przyjacielem. Mając naście lat (12....15...17..) Chodziłam z nim na dłuuugie spacery do lsu, na pola, łąki... Czesto chodziłam na Kaczy Staw i do okalającego go lasu bonikowskiego. Przeważnie zataczałam tylko kręgi w lesie wokół stawku kaczego. Jednak kiedyś wybrałam się o wiele, wiele dalej...... Aż trafiłam do wieeeliej łąki pełnej mleczy kwitnacych. Zrobiło to na mnie niesamowite wrażenie. Pusciłąm Ajmara ze smyczy i razem biegaliśmy po łące. Za kilka (kilkanaście) dni wróciliśmy w to samo miejsce. Było jeszcze cudowniej, bo kwiaty przemieniły się w dmuchawce. ;) Teraz pewnie nie ma juz tej łąki. A nawet jak jest, z pewnoscia nie zrob na mnie takiego wrażenia. Jednak mam Sonię...odnajdę tą łkę na wiosnę...odnaję.
  3. Nie cierpię hopków...ale.... :p
  4. Andzia, nie podpuszczaj..moja husia i tak pewnie by suki do domu nie przyjeła. :diabloti:
  5. Proszę wiećej zdjeć... :loveu:
  6. I znowu jestem zakochana :loveu:
  7. ładne pieski. Raczej zwyczajne, ale miejsmy nadzieję, że się ktos zakocha
  8. Się Monika śmiej, ale pierwsze co zrobilam to sprawdziłam stan klatek. Raz widziaam jak się dobierała do klatki i na szczęście zdąrzyłam na czas. Od tego czasu zawsze! Zawsze ! Zamykam drzwi od dużego pokoju gdy wychodzę. Nawet na noc, gdy wszyscy idziemy spać do sypialni. A czy ja wiem co jej odbije? jak podchodzi do Ziomala do klatki to on ją prowokuje, szczeka na nią i jąprzez te kratki atakuje. To ją strasznie wkurza. :diabloti:
  9. Byłam dziś w pracy...niestety. I po pracy przyechał po mnie TZ. Zawiózł mnie do domu a sam gdzieś tam dalej pojechał. Wchodzę sobie na klatkę schodową (przypominam, że mieszkam na drugim pietrze) i słyszę.......aaauuuuuuuuuuuuu!!! Auuuuu! Auu auuu uuuu!!!! Przystanęłam osłupiała w nadziei że to jednak nie to co ja myślę... Skradam sie po cichu ( tak mi sięino zdaje) pod drzwi mieszkania i coraz wyraźniej słysze...UUUUUaaauuuu!. Żewne zawodzenie zza dzwi. Cóż, nie ma co ukrywać, to moja kochana husieczka:mad: koncert sobie robiła. Nie spodziewała się małpa, ze wrcóę w tej chwili. :angryy: Wpadam do domu... a tak kochane, usmiechnięte psisko... Weszłam do pokoju duzego (TZ zapomniał go zamnknać, za co dostanie po uszach bo tam świniarnia mieszka). Na podłodze leżą resztki po opakowaniu od czekolady. Zołza sie poczęstowała. :cool1: A to ci husica. A myślałam, ze wycie jej przeszlo.
  10. Właśnie, czekamy czekamy. Gosia trzymaj się i nie daj chorobie. A Anię pozdrawiamy.:lol:
  11. Śliczny piesek :) POzdrawiam was serdecznie.
  12. Chciałąbym napisać coś mądrego, ale smutno mi się zrobiło. Darunia, nie jesteś sama.
  13. To moze jutro się za to wezmę. ALe na 12 niestety do pracy idę. :shake:
  14. Przejrzałam troszke watek i stwierdzam, ze tęsknie za psiakami. Czy ktoś jutro się wybiera do schronu? Tak sobie myslę, że mogłabym w pierwszym poście wątku wstawiać zdjećia psów, które sa jeszcze w schronie. A moze w drugim, te które znalazły dom. A w trzecim, te co odeszły za TM. Wtedy byłby wgląd na piewszej stronie w to co sie dzieje w schronie. Nie trzeba by się przekopywać przez wątek.
  15. No śliczny pies. Ale taki duży... Jak on w bloku się mieści.
  16. A moja husia-pusia długo nie wytrzyma beze mnie. często niestety siedzę tu, przy kompie. Ją wyrzucam do sypialni bądź na korytarz....czasem. jednak nie wytrzyma i nosa tu wkłada...do pokoju i pyta..mogę? Nie bądź taka...wpuść... No i wpuszczam. Wtedy ładuje się pod biurko z taką ulgą i sapie, ukąłda się i zasypia. Tak jak teraz. :roll:
  17. kiedy ciotka Yona mnie zaszczyci nr gg? :razz:
  18. ciotka Yona nieco lepiej pomilczy.............. :cool1:
  19. Ho ho Gosia, to nie tylko Ty w święta padłaś. :evil_lol: Ja się na spacerkach z husią wykończyłam. Małpa jedna chciała zajace ganiać, a ja na to zdrowia nie mam. A propo..kto chce świnkę morską samczyka? Śliczna rozetka młoda.
  20. Pamiętam jak nade mna latały. [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Czajka[/URL]
  21. Na którymś watku spotkałam się z suką huski bodajże (zgubiłąm ten wątek), ktoś ją nazwał Czajka... Tak mi się od razu spodobało to imię. Przypomniało mi się, jak z moimi suczkami kundelkami Psotką i Łapką chodziłymy kilka km nad Kaczy Staw na spacery. Szłyśmy wzdłuż rzeki Obra, przez part nadobrzański i dalej przez pola. Było tam po drodze takie mokradło (obecnie osuszone) gdzie zawsze wiosną i latem były czajki. Piękny to był widok. I nie da się tego już wrócić. Dlatego te Czajki mi sie tak spodobały, I wiem, że jeśli będę mieć jeszcze jakś sukę huski, dam jej na imię Czajka.
  22. :placz:dziś byąłm w schronie...jakie są pięęękne sznaucery dwa! :placz: Piękne!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...