Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Amikat ja rowniez moge sluzyc transportem, w razie czego pytaj lub dzwon. Zwlaszcza jesli chodzi o tereny pomiedzy Slaskiem a Krakowem.
  2. Ale za to na wykazach rocznych sporzadzanych przez schroniska wszystko jest cacy.
  3. To faktycznie jedynym powodem twich psow ze wygladaja jak by byly zaglodzone to chyby za duzo maja ruchu.
  4. Maaaaaaaaaaaaaaaaja gorace caluski dla ciebie za te wspaniale wiadomosci. I jeszcze jedna prosba duze ale to bardzo duze podziekowania dla rodzinki ktora zaadoptowala naszego Szoka. Jest mi dzisial troszke lzej na sercu i chyba latwiej bedzie zasnac czego i tobie zycze, po takiej podrozy.Spij dobrze i nech nam sie szczesliwy Szok przysni.:multi: :multi: :multi:
  5. A wlasnie co do zebow to jedna z naszych wetek doradzila mi ze zamiast pasty do zebow lepiej wziasc na watke odrobine 3 % wody utlenionej tej z apteki i psu zeby tym przemywac podobno dobre na kamien. Czasem mu to robie zreszta sprobowalam u siebie tez bo kiedys zalecila mi to maja dentystka i zauwazylam ze to skuteczne. Przy regularnym przemywaniu zeby staja sie bielsze.
  6. Pozwole sobie tez dorzucic do tej dyskusji swoje trzy grosze. Kazdy z nas pomaga zwierzetom jak potrafi. Jeden jest w stanie uspic slepy miot, niestety drugi tego nie potrafi, ale to nie jest powod aby go potepiac za jego sumienie. Fakt jest jeden nie potrafimy dac sobie rade z nadmiarem zwierzat jaki mamy. Niemniej mysle ze Fundacje zarowno jak TOZ ,SOZ i tym podobne Organizacje ktore dzialaja powinni rzeczywiscie pokazac swoja prace od strony prawnej. A konkretnie mam na mysli atakowanie Urzedow, jak rowniez nasz rzad, a nie dogomaniakow, wolontariuszy za ich prace charytatywna. I o ile mozna zobaczyc jak rowniez przeczytac na Forum co kto robi z dogomaniakow lub wolontariuszy. Ale nigdzie nie znalazlam watku w ktorym moglabym przeczytac w jaki sposob Organizacje zrzeszone walcza z beznadziejnymi przepisami. O takiej pracy niestety ni widu ni slychu.
  7. Amikat dzis jutro napewno moj syn sie z toba spotka w celu oddnia rzeczy ktore obiecalam dla pana Jozefa. Podam rowniez dla was 4 x po 3 kg karmy dla psow to moze zadecydujesz ile sobie z tego zatrzymasz dla astka a ile dasz panu Jozefowi. Byc moze pan Jozef otzrymal juz paczki w ktorych bylo tez zarelko dla psa a czytam ze ty sie borykasz tez z problemami finansowymi. Zanim moj syn pojedzie do Katowic to ci jeszcze zadzwonie. pozdrawiam trzymaj sie dzielnie a ja cie wspieram chociaz tylko duchowo.
  8. Przylaczam sie do radosci i szczescia jekie spotkalo Stokrotka, i zycze jemu juz tylko samych dobrych dni do konca jego zycia. Wielkie uklony dla panstwa ktorzy okazali Stokrotkowi tak wielke serduszko. Prosze was tylko napiszcie czy wszystkie dlugi zostaly splacone.
  9. Przelalam wam dzisiaj obiecane wczesniej 50 zl. A teraz mala Jezynko szukaj domku bo przeciez na niego zasluzylas.
  10. To fakt ze bullowate przestaja byc w modzie ale ciagle nie brak mlodych ktorzy chca szpanowac i ci sa najgorsi. Bo ich nie stac na tresure a poza tym chca pokazac ze ich pies jest grozny, ze to on ma psa typu "morderca". Co oczywiscie nie jest prawda. Ale brak odpowiedzialnosci posiadacza tego typu psa nie jest bez znaczenia.
  11. No to jeszcze raz milej podrozy wam zycze. A na wiadomosci czekam niecierpliwie niezalznie czy to bedzie jutro czy tez pozniej.
  12. Plakat juz gotowy czeka na wydruk, ale postaram sie wykorzystac wasze informacje do ulotek. Sa przemawiajace, zeby tylko ten ciemny lud chcial to zrozumiec. Wierze jednak w to ze zawsze ktos sie zalapie i skorzysta z tych informacji bo przecierz nie wszyscy sa nieopowiedzialni.
  13. Maja gdybys mogla byc teraz obok mnie, usciskalam bym cie tak mocno ze chyba bym cie udusila ze szczescia i radosci jaka mnie ogarnia.ale mimo wszystko czekam do jutra na najswiezsze widomosci. Wstystkich was caluje po kolei ktorzy maczaliscie w tym swoje paluszki.
  14. Dziekuje ci Romas za dobra rade, rozumiem ze powinnam wyrzucic "STOP OKRUCIENSTWU W SCHRONISKACH" zas zamiast "NIE POZWOL ZEBY DZIEKI TOBIE TA LICZBA SIE ZWIEKSZALA" wstawic (DZIEKI TOBIE MOZNA TA LICZBE ZMNIEJSZYC) i zostawic ostatnie zdanie. "STERYLIZUJ,KASTRUJ SWOJE ZWIERZETA NIE ROZMNAZAJ" Prosze cie o opinie do zego tekstu, poniewaz nie chcemy biernie czekac uratowac jakas biede a na jej miejsce przychodzi kilka innych. Jesli jest ktos na dogo kto moze ujac to jeszcze lepiej to ja chetnie skorzystam z innej tresci ale my naprawde chcemy tego typu plakaty rozwieszac.
  15. To teraz zyje sobie jak w raju:multi: :multi: :multi: Powodzenia zycze wam dziewczyny z Dolnego Slaska w dalszym szukaniu domkow, no i oczywiscie trzymam za was kciuki jak rowniez dalej jestem z wami obserwujac wasz watek. Pozdrawiam.
  16. Gorace podziekowania dla wszyskich ktorzy wlozyli swoj czas na znalezienie domku dla Fredzi. Pozdrawiam i dziekuje nowej rodzince ktora zaadoptowala Fredzie. A Fredzi zycze zeby jak najszybciej poczula to szczescie jakie ja spotkalo, i nie sprawiala swojemu panstwu zadnych klopotow z ucieczka.:multi: :multi: :multi:
  17. Bidulo kochana slonko juz tak pieknie grzeje a ty ciagle nie masz domku! No to juz na pierwsza domku szukac.
  18. Dla Jagusi wiosenne slonko zaswiecilo w postaci nowego domku, jak wielka radosc dla nas i dla niej. Ale rowniez zyczymy aby to samo slonko i tylko slonko towarzyszylo pani ktora dala Jagusi nowy domek. pozdrawiam.
  19. Slodziutki Bartusiu niech cie wreszcie ktos wypatrzy bo nam sie juz serce kraje patrzac na ciebie, ze tak dlugo czekasz.
  20. Ok XXXX 52 dodam jeszcze to jedno zdanie do plakatu, natomiast ulotki chce jeszcze rozszerzyc w temacie odnosnie chorob psow wyprodukowanych w pseudochodowlach. Mysle ze od czegos trzeba zaczac. Bo te pojedyncze bidy ktore na naszym terenie wyszukujemy od ludzi starszych, pijaczkow itp. te juz kastrujemy ale to jest wszystko kropla w morzu. Naszczescie za sterylki placi nam UM.
  21. To i ja oczywiscie przlaczam sie z gratulacjami dla suni ktora znalazla docelowy domek, jak rowniez wielkie uklony dla panstwa ktorzy ja przygarneli.
  22. Oprocz tego wymyslimy jeszcze ulotki ktore bedzie mozna zostawic w lecznicy, sklepach zoologicznych jak rowniez wrzucac do skrzynek. Ale wszystko po kolei.
  23. Przegladajac ten watek ulozylam plakat ktory to mamy zamiar wywiesic w naszym powiecie. Podawaliscie tak wspaniale pomyslu ze ja po prostu z nich skorzystalam. Dzieki wam za podpowiedzi a jesli by kogos to zainteresowalo i chcialby sprobowac na wlasnym terenie to podaje tresc: Apel do mieszkancow!!! Stop okrucienstwu w schroniskach!!! Stop eutanazji w schroniskach!!! codziennie w schroniskach ginie okolo 450 psow i 125 kotow tylko w ubueglym roku zginelo w schroniskach okolo 160 tys. psow i 40 tys. kotow. Nie pozwol zeby dzieki tobie ta liczba sie zwiekszyla!!! Sterylizuj, kastruj swoje zwierzeta nie rozmnazaj!!! wejdz i zobacz [URL="http://www.dogomania"]www.dogomania[/URL]forum.pl
  24. No i co? Dalej nic nie wiadomo w tej sprawie?
  25. Mialo mnie nie byc tydzien ale wrocilam po trzech dniach a ty Maju ciagle trzymasz nas w niepewnosci i stresie " wstydz sie". Ale mimo wszystko pozdrawiam.
×
×
  • Create New...