Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Taki przystojniak to przeciez musi domek znalezc i to szybko.
  2. Domku przybywaj do Baronka on juz tak dlugo czeka na swojego czlowieka.
  3. Paulinka czekamy na nowe wiadomosci w przyszlym tygodniu, ale tu jeszcze mam pytanie a jak sasiedzi na to reaguja moze mogli by poswiadczyc przed policja ze widuja tego babsztyla wychodzacego z psem bez smyczy i bez kaganca.
  4. Nadzieja to matka glupich! Brzmi to dosc bezczelnie moze w takim razie wyjasnisz nam Marta co tutaj robisz na dogo, komu chcesz pomoc?
  5. Padus no i gdzie ten domek dla ciebie slicznoto? Jeszcze cie nikt nie wypatrzyl oj nieladnie.
  6. Przeciez XXXX52 zaproponowala swjoa pomoc nie odpowiedzialas jej na wszystkie pytania. Naturalnie zaznaczyla ze na ewentualna jej pomoc mozna liczyc dopiero na poczatku czerwca jak rowniez ze sunia musi znalezc sie w Poznaniu lub okolicach Poznania.
  7. Jesli Tofi do konca miesiaca nie znajdzie domku to i ja deklaruje w przyszlym miesiacu cos dorzucic. Szukaj domku koffana mordeczko!
  8. No to juz jest szczyt wszystkiego po tym co sie stalo ona nadal chodzi z psem bez kaganca. Ja bym chyba za kazdym razem widzac ja wychodzaca z psem bez kaganca dzwonila natychmiast na policje, w sumie to przecierz psy ras obronnych powinny miec obowiazkowo zalozony kaganiec.
  9. Moj umysl powoli staje sie za ciasny azeby zrozumiec to okrucienstwo ktora nas wkolo otacza. Ale szczerze mowiac to tylko niektore jednostki ludzkie traktuje jak ludzi reszta staje mi sie tak samo obojetna jak te zwierzeta dla nich, brak mi wspolczucia dla stworzen chodzacych na dwoch nogach.
  10. No wlasnie a co TOZ na to przeciez to jest dowod na typowe znecanie sie nad zwierzetami, mysle ze ktos wyciagnie z tego konsekwencje w stosunku do kierownicrwa schroniska. Na tym biedaku skora wyglada jak u zolwia.
  11. No i jak tu sie z takich wiadomosci nie cieszyc, tak rzadko te bidule cieple domki maja, a tu prosze dom z ogrodem a to sie psinie poszczescilo!!! :multi: :loveu: :multi:
  12. Zgodnie z poleceniem usunelam swojego posta.
  13. No pewnie ja tez sie przylaczam do trzymania kciukow za zdrowie naszej malej i szukania dla niej cieplego domku. Ale wierze rowniez ze teraz to juz tylko moze byc lepiej.
  14. I tu sie zgadzam w 100% ze ludzie starsi powinni brac psy starsze bo nie wiedza czy pies ich nie przezyje a pozniej taki los spotyka te biedne psiny bo im sie szczeniaczka chcialo. Wiadomo rowniez ze i pies w tym wieku jest juz mniej ruchliwy i nie potzrebuje meczacych spacerow, czyli w sam raz korzysc dla dwojga.
  15. Uff nareszcie mialam zaleglosci od 18.04 i od wczoraj siedze zeby je nadrobic a tu dogo chodzi jak ruski traktor. A wiec po kolei mimo ze dzis zrobie przelew ratujac cie niewielka sumka to niestety biorac pod uwage ze jutro jest piatek powinny byc pieniazki na twoim koncie najpozniej w poniedzialek, a teraz jestes wielka Neris serdeczne podziekowania dla twoich wetow ktorzy za wszelka cene chcieli uratowac lapke synkowi i zrobili wszystko i chociaz na koncu i tak trzeba bylo lapke ciachnac to najwazniejsze ze synek juz nie cierpi i mozna ogladac usmiech na jego mordce. Po przeczytaniu tego wszystkiego i mnie lzej na serduchu. Wymiziaj tez synka odemnie lacze pozdrowienia dla ciebie i twoich wspanialych wetow.
  16. Neris ja cie przepraszam ze tak z grubej rury ale ty to chyba te nieszczescie szukasz albo to one szukaja ciebie jak to wlasciwie jest? Przesle ci zaraz kilka groszy no twoje konto a ty sama zadecaduj na ktore z twoich bid masz je przeznaczyc. Pozdrawiam cie dobra dziewczyno i duzo sil ci zycze.
  17. No to cioteczki odemnie leci tez 50 zl.do skarpety dla Narnii bo inaczej niestety pomoc nie moge, za to jesetem z wami calym sercem i cala dusza. Opiekujcie sie mala dalej a ja bede obserwowac was wirtualnie. Narnia miala wielkie szczescie ze na was trafila. Ale lepiej juz nie szukajcie takich nieszczesc bo tylko serducha bola.
  18. Poniewaz co dopiero znalazlam ten watek prosze i nie jestem zorientowana w sytuacji finansowej na leczenie sunki prosze o krotka informacje zwlaszcza jesli potrzeba wsparcia finansowego, moze byc na PW.
  19. Tez bym sie jeszcze raz udala na policje z zapytaniem jak dlugo jeszcze mozna czekac w przeciwnym bowiem razie dzielnicowy pomysli sobie ze ta sprawa usichla i nie musi sie fatygowac. Nachodzic posterunkowego az do skutku. Znajac siebie juz bym tam byla chyba z kilka razy.
  20. Otoz interesuje mnie dalej sprawa co z suczka, kiedys dzwonilam do pani ktora mieszka w tym samym bloku i pytalam o sunie niewiele sie dowiedzialam ale suka nadal jest u wlascielki. Jak tylko nabiore troche sil to chce sie tam osobiscie wybrac z pania Rawicka i porozmawic na temat suni bo chcielibysmy ja wysterylizowac, odrobaczyc i zaszczepic mamy taka nadzieje ze wlascielka sie zgodzi. Tylko ze ja na razie na 4 pietro niestety nie bardzo i jazda samochodem tez jeszcze ograniczona. Ale jak cos bedzie juz wiadomo to dam znac.
  21. Reksiu no gdzie ten wymarzony domek dla ciebie slicznoto, to juz trwa za dlugo hopaj na pierwsza!
  22. Jaka szansa? Blagamy o nowe wiesci. To nieladnie tak trzymac ludzi w niepewnosci.
  23. Do gory piekna ty nasza domku trzeba szukac!
  24. Czy wy kochane dziewczyny przypadkiem nie czarownicami jestescie i jakies czarodzieskie rozdzki posiadacie bo to wprost nie do wiary? Takie rzeczy tylko w bajkach wystepuja. Brawo!!!:multi: :loveu: :multi:
×
×
  • Create New...