Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Kochani rodzice Maciusia od momentu adopcji przez was Szoka vel Maciusia czytam ten watek z najwieksza radoscia. Wiem ze macie troche klopotow do tego aby obydwa psy sie zaakceptowaly ale mysle ze to napewno natapi. A moze by wam Jacol 23 z Gliwic pomogl bo on prowadzi tresure, i jestem zdania ze kilku dobrych rad moze wam udzielic. Sprubujcie go zapytac. Pozdrawiam i zycze cierpliwosci w tej tak trudnej pracy.
  2. Wandulko ty to naprawde jestes aniolem strozem dla tych swioch zwierzatek. Kocham cie za to i zycze ci tyle szczescia w swoim zyciu ile ty dajesz swoim podopiecznym.:multi: :multi: :multi:
  3. Oj kochana Amikat tylko sie nie pogub z tymi psiakami. Bo przeciez sporo masz ich pod swoja opieka. Trzymaj sie dzielnie. Powodzenia.
  4. Jakie to straszne jezeli pan odchodzi przed swoim przyjacielem psem. Ale wierzmy w to ze jeszcze i Kacprowi musi sie udac znalezc domek na ostatnie lata swego zycia.
  5. Piekna, dlaczego jeszcze nikt cie nie zauwazyl! Ty musisz znalezc domek.
  6. Jak ty to robisz ze masz tak szczesliwa reke do wynajdywania domkow:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: dla pieskow? Gratuluje tobie i oczywiscie pieskowi zeby bylo mu juz dobrze w nowym domku.:loveu: :loveu: :loveu:
  7. Przeczytalam gdzies na watkach ze TVN Uwaga nie jest zainteresowany ta sprawa. Audycje o psach dosc czesto pokazuja na TVN 2 i Polsat.
  8. Figa jest sens moze rzad zignorowac jedna petycje ale nie moze 100. I dlatego jestem za zasypywaniem ich petycjami a do tego dolaczonymi zdjeciami no a przy pomocy TV byloby jeszcze lepiej. Skoro my jestesmy przgnebieni ogladaniem tych okruciens to powinnismy i ich gnebic.
  9. Podpiszcie prosze tez petycje na watku Dika piesek z Walbrzycha zagryziony przez pitbulla!
  10. Jestem za pisaniem do rzadu petycji, pism jak rowniz zdjec naszych pieskow ktore zostaly potraktowane przez ludzi w bestialski sposob.Bez zmiany ustawy to sie nigdy nie skonczy.
  11. Marz czy twoje milczenie oznacza ze nic nie mozesz zrobic w tej sprawie? czy tez sytuacja moze sie zmenila?
  12. Jak bedzie ktos z was dzis w schronisku to popytajcie o amstaffka moze by ja do hoteliku przeniesc chetnie sie doloze za hotelik. Napiszcie cos wiecej o niej fotki tez mile widziane. Trzeba koniecznie boksie rozdzielic z amstaffka. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze moj amstaff tez nie toleruje bokserow.
  13. Przykro mi ale chodzilo mi o tamta z tamtego watku. Ta o ktorej teraz piszesz nic nie wiem nie widze jej fotek. Ja nie moge w tej chwili adoptowac zadnego psa do konca maja. Ale nie widzialam tak smutnych oczu jak miala amstaffka mix. i dlatego chcialam jej oplacic hotelik bo doczytalam sie ze tam obok schroniska jest hotelik. Jak to sie stalo ze nie byla do adopcji ze zosatala odebrana jakiemus zloczyncy ktory to czekal na proces a po dwoch dniach jej nie bylo. To jakis horror to schronisko co tam za ludzie sa zatrudnieni na stos z nimi.
  14. Ponawiam moje pytanie o mix amstaffke z watku "umierajaca bokserka i jeszcze zdrowy bokser". W tym watku sa fotki tej amstaffki. a mnie ona tak bardzo lezy na sercu, i chce jej pomoc.
  15. Dziekuje pieknie za podanie mi kolejnego linku ale w miedzyczysie znalazlam go na innym watku. I tak juz mam dane ktore potrzebowalam na przelanie grosza.
  16. Paola 06 co prawda nie jestem w stanie nic pomoc ale interesuje mnie amsrafka mix w Katowickim schronie juz wczoraj pytalam dlaczego ona nie jest do adopcji i do tej pory nikt nie udzielil mi informacji a ja chce jej pomoc. Nie potrafiw wklejac linkow ale ona jest gdzies w watku o bokserach. Jak zanajdziesz to mozesz mi pisac na PW. jetsem nia powaznie zainteresowana. ale musze wiecej o niej wiedziec. A narazie chociaz jakos pomoc.
  17. Przeczytalam watek od dechy do dechy. Piekna i szybka akcja. Podziekowania dla wszystkich poczawszy od Emir poprzez pania kierownik schronu, pania wet i was wszyskich ktorzy przyczyniliscie sie do ratowania sunki. Brawo! Suni zycze szybkiego powrotu do zdrowia a najwazniejsze ze juz nie cierpi bo ma podawane srodki przeciw bolowe. A teraz pomocy! zaden link z tego watku mi sie nie otwiera. Dlatego tez nie wiem w jaki sposob moge wplacic grosza na konto.
  18. Zaraz i ja postaram sie pomoc tylko doczytam watek.
  19. Tylko prosze piszcie kochani co z Misiem? Przelew juz poszedl.
  20. Hund i bubu czy mozecie mi pomoc znalezc albo podac link do bernardyna chyba ze schroniska w Bielsku. Wczoraj go widzialam a dzis nie moge znalezc watku. Byl bardzo wychudzony i chyba trzeba go leczyc. Za pomoc dziekuje.
  21. Prosze napiszcie cos wiecej o suni amstaffce, w jakich warunkach zyla do tej pory? jak dlugo jest w schronisku? jak dlugo musi tam pozostac? czy jest agresywna?, czy toleruje koty? Prosze o kontakt osobe ktora moze mi powiedziec wiecej o psie. Moze byc nawet na PW.
  22. Moniko nie potrafie wklejac cytatow moge sie tylko powalac na Arke i osoby ktore wypowiadaly sie w watku przeciwnym do tego. Z twoich wypowiedzi i Berka doczytalam sie czegos miedzy wierszami. Moze i macie racje ale jesli to tylko przapuszczenia to wyglada to tak samo jak moje wypowiedzi zaczerpniete z forum. Najlepiej gdyby na ten temat mogla sie wypowiedziec osoba/y ktore sa tam bezposrednio zatrudnione. To jest moje zdanie do ktorego mam prawo tak samo jak ty do swojego.
  23. Dobrze ze juz inni zajeli sie zmiana watku dla Maciusia vel Szoka bo ja kochani Rodzice Maciusia to juz w takich sprawach kompletna noga jestem. pozdrawiam
  24. Dlaczego ta sunia nie jest do adopcji? W jaki sposob mozna jej pomoc? Mam na mysli mix amstaffke.
  25. Jak wiele osob z dogo ja rowniez nie moglam pomoc Wedelkowi, jak tylko biernie obserwowac jego losy, ktore rowniez mnie nie byly obce. Jednak nie wlaczalam sie do dyskusji poniewz bylam pewna ze droga Wedelka do szczescia zakonczy sie dobrze. Zdawalam sobie sprawe ze formalnosciom musi stac sie zadosc i daltego sprawa sie przeciagala. Niemniej jednak wszyskim osobom ktorzy przyczynili sie do adopcji Wedelka w mniejszym lub wiekszym stopniu dziekuje z calego serca i pozdrawiam goraco.
×
×
  • Create New...