-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Owczarka długowłosa - przywiązana do drzewa w lesie ma dom :)
Ada-jeje replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Ja rowniez wierze w to ze taka dostojna dama chociaz troszeczke wiekowa znajdzie jeszcze cieply domek, i pancie lub pana co ja jeszcze pkocha. -
Jestem niemile rozczarowana, znalazlam nr.tel.do azylu w Tarnowie i po rozmowie okazuje sie ze ta astka wcale nie jest do adopcji tylko odebrana wlascielowi wbrew jego woli, sprawa czeka na wyjasnienie. Kto w takim razie daje niesprawdzone ogloszenie na forum dogomani i umieszcza psa zgloszonego do adopcji?
-
Dzieki ci Isia powiem mu to jutro a oprocz tego po wszystkim zaprosze go do siebie i pokarze mu rowniez twoj watek. Nie bedzie to dla niego wielkim pocieszeniem ale bedzie wiedzial ze nie jest jedyna ktory musial sie rozstac ze swim najdrozszym przyjacielem.
-
Bardzo ale to bardzo ci wspolczuje ja juz tez musialam dwa razy w swoim zyciu podjac te trudna decyzje i wiem jak to boli. A dzis znow spotkalam na swojej drodze mlodego chlopaka ktory jest na garnuszku panstwowym a jedynym jego przyjacielem jest pies ON ktory jak sie okazalo jest chory na raka watroby i tez najprawdopodobneij juz jutro musimy go uspic bo pies juz przestal nawet pic.Od kilku dni cierpie razem z tym chlopakiem bo tak bardzo chcialabym mu pomoc ale niestety jestem bezsilna, w takich sytuacjach niemoc jest najgorsza. Z drugiej zas strony nie mozemy pozwolic zeby nasi najwierniejsi przyjaciele cierpieli.
-
Poniewaz sa dwa watki o tej samej tresci to wydaje mi sie ze Azyl Tarnowski jest w Tarnowie i na tym drugim watku jest astka na pierwszej stronie z Tarnowa 2 fotka. Chcialam sie dowiedziec czy ta adpcja tej suczki jest jeszcze aktualna zadalam to pytanie na tamtym watku ale bez echa. Moze jest ktos na tym watku i cos wie na ten temat.
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Ada-jeje replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jaka cudowna wiadomosc, chcialoby sie takie czytac kilka razy na dzien. Powodzenia Klucha w nowym domu, badz szczesliwa.:multi: :multi: :multi: -
Amstaffka Chica... w nowym domu:) A teraz Aida:)
Ada-jeje replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
No to tylko sie cieszyc.:multi: :loveu: :multi: -
Amstaffka Chica... w nowym domu:) A teraz Aida:)
Ada-jeje replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
To dobrze ze ktos sprawuje kontrole nad adopcja bo az strach myslec do kogo one moga trafic. Ania ty chyba masz dobra reke dlatego jestem spokojniesza. -
Dzieki postaram sie z ktoras z nich skontaktowac bo wpadla mi tam w oko jeden astka podobna do mojego psiura a ze tarnowskie gory odemnie nie tak daleko to moglabym tam podjechac.
-
Ślepaczka też można pokochać!!!! Szczękuś w nowym domu...
Ada-jeje replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Czekamy, czekamy na nowe dobre wiadomosci o naszej biduli. A moze juz nie biduli? -
Starachowice! Niewidomy młody Szok już w nowym kochającym domku!!
Ada-jeje replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Kochani rodzice Maciusia jak ogladam wasze foty tych waszy pociech to az geba sama sie w usmiech wykrzywia a jak jeszcze doczytalam sie o nastepnych psinach jeden dla was a drugi dla znajomych, to tak sobie mysle czy wy czasem cos wspolnego z czarodziejstwem nie macie. A moze jestescie w posiadaniu jakiejs czarodziejskiej rozdzki? Jesli tak to podzielcie sie wiadomoscia gdzie taka mozna nabyc, chetnie stalabym sie tez posiadaczka takiej rozdzki. -
A moze wiesz jeszcze kto na dogo jest z Tarnowskich Gor lub okolic?
-
Amstaffka Chica... w nowym domu:) A teraz Aida:)
Ada-jeje replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Iskra trzymam kciuki, a na razie w gore na pierwsza.:roll: -
Biedny astek najpierw zostal zaatakowany przez boksera sasiadow a teraz przez twojego psa. Ale to juz o czyms swiadczy.
-
W ktorej czesci Polski znajduja sie tarnowski Azyl?
-
Pamiętacie pitbulke Kami z Pabianic? JUz w nowym fajnym domku!
Ada-jeje replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Kazdy kiedys z nas zaczynal od pierwszego posta, nie jest to dowod ze sprawa jest podejrzana ale oczywiscie sprawdzenie takiego DT jest koniecznoscia. W razie czego podtrzymuje zrzutke na hotelik poki nie jest za pozno jak sami piszecie ze jest dobrym towarem do rozrodu, a chyba tego nikt z nas nie chce. Mamy juz i tak dosc problemow z znajdowniem domkow. -
Historia pięknego ŁAPIEGO, który znalazł nowy dom.
Ada-jeje replied to Przemas's topic in Już w nowym domu
Domek dla Lapiego napewno znajdzie sie na 100%, przeciez to taki przystojnak chodzacy ze nie moze byc inaczej. -
On nie ma szans w schronie!Pomocy!Dzerżoniów
Ada-jeje replied to agnieszka30's topic in Już w nowym domu
Trudno zeby sie nie przylaczyc do tak wspanialych i radosnych wiadomosci ktore to nie az tak czesto sie zdarzaja. Po prostu super!!! Gratulacje! -
Pamiętacie pitbulke Kami z Pabianic? JUz w nowym fajnym domku!
Ada-jeje replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Blagam dziewczyny zalatwiajcie szybko hotelik i robimy zrzutke, nie mozna dopuscic do rozrodu tej suczki i tak jest wyjscie ze po cieczce mozna ja wysterylizowac.