-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
witajcie w Mieleckim schrpnisku! prosze o podanie konkretnego celu pomocy na dzien dzisiejszy czy macie jakies psy do leczenia, sterylek lub tmp. O odpowiedz prosze na PW.
-
Starachowice! Niewidomy młody Szok już w nowym kochającym domku!!
Ada-jeje replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
sprobojcie zapytac pajunie, moze ona pomoze -
Tygrysek nie żyje :-((((((((( Dlaczego tak się stało???
Ada-jeje replied to Tweety's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
koniecznie dajcie znac co z tygryskiem. -
o odpowiedz prosze na PW bo niejednokrotnie nie potrafie wrocic do watku
-
jakie preparaty sa zamowione czy te te ktore mozna kupic w Czechach ile tam kosztuja jak sie nazywaja i czy mozna je kupic tam bez recepty.
-
Nigdzie na tym watku nie znalazlam postow o Myslowicach gdzie jest podobna sytuacja jak w Olkuszu mysle ze na ten temat ma cos do powiedzenia Mecka z Jaworzna. O katoeicach na dogo tez czytalam ze nikogo tam nie wpuszczaja nie potrzebuja niczego zadnej karmy kocow itp.oraz wolontaruszy tez nie potrzeba i sie ich nie wpuszcza owocnej pracy zycze
-
jezeli slysze slowo ze moj pies powinien nosic [B]Kaganiec [/B]to zawsze odpowiedam krotko[B] "to przede wszystkim ludzie powinni nosic kagance"[/B] bo to przecierz ja ponosze odpowiedzialnosc za mojego psa gdzie w miejscach publicznych zawsze jest prowadzony na smyczy (amstaff) i niestety to ja mam zawsze wiekszy problem od tych nieodpowiedzialnych wlascieli malych ras ktorym nawet sie nie sni aby swojego psa prowadzic na smyczy. Bo przeciwna jestem kagancom jak rowniez kolczatkom dla jakikolwiek psow.
-
Malutaką, dojrzałą Sarę skazali na schronisko - ZNALAZŁA DOM!!!
Ada-jeje replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Z lzami w oczach czytamy watki tragiczene ale lzy pojawiaja sie tez z tak radosnych wiedomosci. Dzieki wszyskim ktorzy jestescie sprawcami dobra. -
przed chwila rozmawialam z osoba ktora jedzi tam dosc regularnie i dowozi karme ale nie chce na forum pisac z jakiej ona jest miejscowosci ani kto to jest moge podac jedynie osoby zainteresowane na PW oprocz tego w/w osoba chetnie wlaczy sie do wspolpracy, jak rowniez przekaze to co tam widziala .
-
Do Missieek po pierwsze to ja chyba nigdy nie odwaze sie wejsc do schroniska na to jestem za slaba na dzien dzisiejszy jeszcze nie potrafie sie do tego zmusic po drugie chetnie sie z toba spotkam ale przyznaj z Chrzanowa do Bukowna nie tak bliziutko i dlatego proponuje spotkanie w wiekszym gronie zeby nie tracic pieniedzy na benzyne tylko dla jednej osoby. jezeli zorganizujesz wiecej osob ktore moga cos wnisc to sprawy to ja postaram sie tez przyjachac w komplecie to znaczy w 5 osob zebysmy mogli podjac jakie odpowiednie kroki. po za tym wyjezdzam w poniedzalek i do konca przyszelego tygodnia mnie nie bedzie ale na przyklad spotkanie w tygodniu pomiedzy 05.03-12,03.07 bardzo chetnie. jezeli madz skype to ja na PW podam ci kontakt.
-
Betka ja wiem ze wladzom jest to na reke bo przyklad idzie z gory zawsze tak jest.Ale dol musi walczyc i nie poddawac sie jak sie powiedzialo A trzeba powiedziec B czli zaczac sprawe od nowa az do skutku.Wytyczylam sobie plan do dzialania OLKUSZ I MYSLOWICE i bede walczyc tak dlugo jak bede zyla.Ale oczywiscie nie zrobie tego sama potrzeba nas wiecej ale ludzi do dzialania a nie do pisania postow.Trzeba tez zaczac egzekwowac od Towarzystw i Stowarzyszen ktore juz dzialaja na danych terenach azeby pokazywali co robia w danych sprawach wyciagac ich dzialalnosc na swiatlo dzienne bo przecierz same schroniska bez pomocy naprawde nie sa w stanie dac sobie rade.Nie wiem do konca czy mam racje ale chyba Sowarzyszenia i Towarzystwa tez musza sie z czegos utrzymywac i wyglada na to ze my podatnicy placimy a naprawde z tego wszystkiego jakis tam tylko ochlap trafia na rzeczywiste potrzeby zwierzat bo po drodze te pieniadze sie rozmywaja.I na koniec schroniska sa zmuszeni prosic ludzi o wszysko w celu utrzymania zwierzat przy jako takim zyciu. Mam na mysli te schroniska w ktorym pracuja ludzie ktorzy maja na celu dobro zwierzat.Oczywiscie napewno bede potrzebowala pomocy na forum bo przeciez wszystkiego nie wiem tez nie pozjadalam wszystkich rozumow. pozdrawiam
-
czekam niecierpliwie na wiadomosci od osob ktorzy moga cos powiedziec na temat Olkusza.
-
Właściciel pogryziony przez spaniela!!! Co zrobic??
Ada-jeje replied to charminggirl's topic in Wychowanie
nic nie wim o zachowaniu sie spanieli ale nie wierze w to ze jest to rasa bardziej agresywna od amstaffa a takiego wlasnie mam psa od 7 lat. zaczelismy jednak od chodzenie na podstawowa tresure kiedy nasz pies mial okolo 8 miesiecy i tam nie tylko szkolil sie nasz pies, ale rowniez my nabylismy niezbedne wiadomosci jak zachwac sie w stosunku do psa w roznych sytuacjach i choc do konca nie trzymlam sie tych zelaznych regul bo pies nie spi na podlodze tylko na kanapie ale rowniez probuje zajac moje miejsce na fotelu to jesli kaze mu isc na swoja kanape idzei z wielkim ociaganiem sie,niemniej co sie tyczy kosci miski jak roniez wlozeniem reki do miski w trakcie jedzenia przez niego nigdy jeszcze nie zawarczal choc czasami dostanje tez cos z reki. Nie wierze w to ze jest to pies do oddnia lub do uspienia nalezy z psem isc do tresera i z nim popracowac. Mysle ze i maz da mu jeszcze ta jedna szanse. zycze powodzenia -
a swja droga to dziwi mnie tez to co przeczytylam w jednym z postow o TVN ktorzy to odpowiedzieli wam iz nie sa zainteresowani tematem o bestialskim traktowaniu zwierzat, a ja myslalam ze wszystko co sie tyczy nieprawidlowosci i skorumpowania beda zaintresowani.Ale tak juz jest [B]kulture narodu mierzy sie stosunkiem do zwierzat[/B] i w tym momencie poznalismy rowniez kulture ludzi z TVN.
-
witajcie! wszyscy ktorzy jestescie zainteresowani pseudo schroniskiem w Olkuszu.Przeczytalam wszystkie watki dotyczace Olkusza i jestem zainteresowana wspolpraca i zakonczeniem tego horroru wiem ze nie da sie tego zrobic od razu ale poddawac sie tez nie mozna bo zycie to jedna wielka walka i tylko slabi sie poddaja a my dogomaniacy nazwani przez "ludzi bez serca" wariatami albo jeszcze gorzej jestesmy po prostu zdrowymi rybami ktore zawsze plyna pod prad a zdechle ryby plyna z pradem. Jestem z Chrzanowa i znajdzie sie napewno wiecej osob z mojej miesciny i okolic ktore beda chetne do pomocy ale napewno nic nie zrobimy piszac do siebie posty. Proponuje abysmy uzgodnily termin i spotkali sie osobiscie w celu omowienia konkretnego dzialnia. pozdrawiam i czekam na wiadomosci.
-
ubranko czy sweterek na zime dla krotkowlosych, rozumiem ale cala reszta dla mody to ochyda, i meczarnia dla zwierzat
-
Simba i Bambo - zakochana para. SIMBA szczęśliwa w nowym domu!!!
Ada-jeje replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
co to za siedzenie w hoteliku [B]Simbuniu[/B] domku szkac prosze -
jeśli masz serce, to CIESZ SIę BO MALINKA W NOWYM DOMKU SZALEJE :):)
Ada-jeje replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
i ja trzymam kciuki -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Ada-jeje replied to Folen's topic in Już w nowym domu
hopaj do gory KRECIKU -
jeszcze troche cierpliwosci i napewno znajdziesz domek
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Ada-jeje replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
najbardziej potrzebujaca kluska szuka kogos kto moglby ja pokochac zycze ci tego z calego serca. -
Starachowice! Niewidomy młody Szok już w nowym kochającym domku!!
Ada-jeje replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
moze jeszcze nie wszysko stracone, moze znajdzie sie jeszcze ktos o dobrym sercu i pokocha Szoka -
Łódź-Półtoraroczna BOKSERKA do uśpienia...zostaje u Netti1:)))
Ada-jeje replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
do domku Tosia