Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Wieś Rakówiec, między Stanisławowem a Dobrem koło Mińska Maz. Jest tam sporo działek letniskowych, działkowicze już są zapsieni i zakoceni po uszy.
  2. Foksia grzeczna póki co!;) Wysłałam nowe PW.
  3. Jedna jest u mnie. Szukam kogoś z Rzeszowa na wizytę przed adopcyjną!
  4. Wysłałam kilka Pw ale nikt nie odpowiedział. Gonia i magdalenki nie sa aktywne na dogo od ubiegłego roku. Nie wiem co robić:shake:
  5. Chłopaki robią się ponoć coraz mądrzejsi. Tylko co będzie z zachowaniem czystości? Cały czas sana zewnątrz.
  6. Małe w górę!
  7. Podnoszę sunie. Tylko to mogę zrobić.............
  8. Na razie nikt się nie zgłosił na wizytę.
  9. dzięki.Napiszę do nich.........
  10. Mają ogłoszenia. Koleżanka jest nauczycielką i nawet uczniowie mowili jej, że czytali ogłoszenia. Oczywiście ona też ogłasza psiaki, gdzie może.
  11. Widziałam na tym podwórku inną koleżankę z wnuczkami. Młoda babcia;). Nie wiem czy szczeniaki były zamknięte. Myslę, że nie było problemu.
  12. Może im nowy watek założyć ? Więcej osób wejdzie? Poco ja tu weszłam.........................
  13. Dziewczynka to baba! Rządzi i ustawia towarzystwo:lol:. Cały czas boi sie gwałtownych ruchów i podniesionego głosu. Teraz śpi koło mnie. [SIZE=4][COLOR=red]Najważniejsza informacja! Szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Rzeszowie. [/COLOR][/SIZE] Ludzie musieli uśpić swoją sunie z powodu nowotworu. Foksia jest bardzo podobna do tamtej. Chcą po Foksię przyjechac do Warszawy.
  14. weszłam na moją pocztę.[URL]http://www.anonseogloszenia.pl/ogloszenia_pl/www_45_29_89845/[/URL]
  15. pokazcie się!
  16. stronka sie nie otwiera ale ja i tak widziałam!:loveu:
  17. oj to straszne:shake:/. Biedny psiak.........
×
×
  • Create New...