Dziewczynka to baba! Rządzi i ustawia towarzystwo:lol:. Cały czas boi sie gwałtownych ruchów i podniesionego głosu. Teraz śpi koło mnie.
[SIZE=4][COLOR=red]Najważniejsza informacja! Szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Rzeszowie. [/COLOR][/SIZE]
Ludzie musieli uśpić swoją sunie z powodu nowotworu. Foksia jest bardzo podobna do tamtej. Chcą po Foksię przyjechac do Warszawy.