No i nic . Cisza, nie odezwali się:shake:
Wysłałam im wzór umowy z Vivy, żeby przeczytali, nie ma tam nic strasznego.Prosiłam o kontakt ale póki co cisza. Foksia rozrabia. Dziś miała gorszy dzień. Czasami musi coś pogryźć. Nie wiem dlaczego.
Pogoniła Freda, na którego zresztą wcześniej sama wpadła. Za nią poleciał Kenzo ale na szczęście nie doszło do awantury. Najlepiej gdyby była sama. Ona koniecznie chce dominować.
Ogólnie nie ma tragedii ale nie jest spokojniutką uległą sunieczką.