Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Cioteczki, czy powiesicie u siebie plakaty?
  2. czekam na telefon, Pani czeka na powrót Pana;). Dopóki Foksia nie będzie na miejscu, nic nie jest pewne.
  3. wspaniałe wiadomości. Pamiętaj jednak, że to prawdziwy Misio!
  4. Plakat wspaniały! Dziękuję! Jak go pobrać ? Otwiera mi się malutki albo wielki!
  5. Cioteczki. Wydawało mi się, ze ktoś im robił allegro. Nie mogę znaleźć.
  6. Prawdopodobnie zrezygnowała. Była wczoraj na dogo ale nie odpowiedziała na PW
  7. Ja też się nie mogę doczekać. Tylko że Misio niewiele nam powie;)
  8. Toluś jest posłuszniejszy a Amik kombinuje;). Mimo,że jest słodszy to jednak potrzebuje bardziej doświadczonego pana.
  9. dziekujemy!
  10. przed chwilą Pani zadzwoniła. Będziemy w kontakcie..........
  11. Co tam słychać u Misia?
  12. Nikt nie dzwoni...............
  13. Wysłałam wczoraj maila........
  14. Ona w stosunku do mnie jest grzeczna i uległa. Kiedy sie wystraszy to na męza potrafi szczeknąć ale zaraz potem macha ogonem. Nie wiem jakie były jej losy ale musiała walczyc o swoje.
  15. No i nic . Cisza, nie odezwali się:shake: Wysłałam im wzór umowy z Vivy, żeby przeczytali, nie ma tam nic strasznego.Prosiłam o kontakt ale póki co cisza. Foksia rozrabia. Dziś miała gorszy dzień. Czasami musi coś pogryźć. Nie wiem dlaczego. Pogoniła Freda, na którego zresztą wcześniej sama wpadła. Za nią poleciał Kenzo ale na szczęście nie doszło do awantury. Najlepiej gdyby była sama. Ona koniecznie chce dominować. Ogólnie nie ma tragedii ale nie jest spokojniutką uległą sunieczką.
  16. Cisza. Chyba trzeba wznowić akcję ogłoszeniową bo pewnie spadły daleko ........................
  17. Chciałam powiedzieć, ze nóżki są coraz większe i mają wielki apetyt!
  18. No to zajrzałam.....................
  19. Wczoraj wysłałam Pw ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.
  20. Niestety nikt nie zadzwonił:shake:
  21. Pokazcie się biedne................
  22. Dziękuję za dobre wieści. Czekam na telefon od państwa i zobaczymy czy to będzie Ten domek, Ci ludzie i czy Foksia ich zaakceptuje:lol:. Czy Ci państwo wiedzą, ze Foksia może byc zupełnie inna z charakteru niż ich Sara?
  23. Napisałam Pw............
×
×
  • Create New...