Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Trochę mają. Linki na poprzedniej stronie.
  2. I już tak długo czekają!
  3. Im jest bardzo trudno zrobić zdjęcia , bo cały czas pchają się na kolana!
  4. cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/7229/dsc05131z.jpg[/IMG] ale dlaczego???? [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3601/dsc05127ny.jpg[/IMG] To przecież cuda!!!!!!!!!!!!!
  5. Foksia się przypomina. Sytuacja u Państwa nadal nie wyjaśniona. Zreszta tego się spodziewałam. Jakie ona ma ogłoszenia?
  6. Dziś była tam siostra i zrobiła psiakom nowe zdjęcia. Jeszcze nie wiem czy coś będzie się nadawało.
  7. Oj sliczne te psiaki, a adopcje stoją. Oliwka to kurdupel w moim typie!:lol:
  8. Cioteczki, Może trzeba zmienić to ogłoszenie, może się już opatrzyło? Dać nowe zdjęcia, na trawie, może z człowiekiem. I napisać coś o suni.Jaki ma stosunek do innych zwierząt,ludzi. Jakiej jest wielkości itd.
  9. Foksia biegała z kuchni do przedpokoju.:cool3: Przed chwilą skończyłyśmy czesanie. Ona ma bardzo gęsty podszerstek, który teraz wychodzi garściami. To co wyprawia w czasie czesania nadaje sie do filmu. Jak uczesać psa, który cały czas leży na grzbiecie i usiłuje zębami złapac szczotkę? Mi się udaje!:lol:
  10. Foksia w porządku. Jest kochana ale potrzebuje domu w którym będzie jedynym zwierzakiem. Siódmym zmysłem wyczuwa, że któryś pies lub kot się do mnie łasi i choćby spała najgłębszym snem w innej części domu, natychmiast jest przy mnie. Wczoraj była wojna o miski z jedzeniem. Biegała od jednej do drugiej i nie dała podejśc ani Fredowi ani Atosikowi. Sama oczywiście też nie jadła. Zołza jedna!
  11. Wstawię je tam. Na szczęście przez dwa tygodnie nie będą same.
  12. Jestem ciekawa, czy Państwo zadzwonią?
  13. Czekamy, Foksia czuje się u mnie coraz lepiej.
  14. Nie nie ma ich tam. Ale czy stamtąd są wystawiane do adopcji? Czy to wątek pogaduszkowy?
  15. Pokazcie się!
  16. Nadal cisza. Pocieszające jest to, że nadchodzą wakacje i psiaki nie będą już cały czas same. Ale jak długo?
  17. przyszła do mnie spłakana znajoma. Dziś odeszła na babeszję jej 7 letnia suka labradora. Była zabezpieczona a kleszcza złapała przed blokiem. Walczyli o nią od 10 maja. Jestem przerazona. Te środki nie zabezpieczają lub kleszcze sie zmutowały.. Niedawno odeszła Łania. Też była zabezpieczona.
  18. Kurcze, Cisza!:cool3:
  19. Dziekuję w imieniu piesków. Wczoraj nic nie mogłam napisać na wątku. Jakieś dziwne informacje mi się pokazywały.
  20. Pani mieszka w Rzeszowie. Do Warszawy kawał drogi. Pani ponoć tak bardzo chciała jechać po Foksię, że dziś brała tabletki na uspokojenie. Zobaczymy co będzie dalej. Pan prosił, żeby dać im tydzień. Wtedy sprawy mają się wyjaśnić.
  21. Dziś miał być wielki dzień Foksi. Niestety wszystko się przesunęło o tydzień. Oby! Mam nadzieję, że za tydzień wszystkie problemy zostaną rozwiązane z korzyścią dla suni. Dziś wyczesałam z niej sierść na małą poduszeczkę.
  22. RELA 609677067 [email][email protected][/email] Marzena 793474866
×
×
  • Create New...