Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Nie, Pani jest z Warszawy. Tamci ludzie z Rzeszowa się nie odzywają.
  2. Cioteczki! Dziś Wielki dzień! Trzymajcie kciuki! Ja oczywiście będę płakała. Wszystko zrobione i podpisane w tempie błyskawicznym! Foksia będzie w Warszawie.
  3. [B]Ciotki, Toluś traci tymczas.[/B]:-( Sytuacja się skomplikowała i Marzena natychmiast musi wracać do Warszawy. Z ludźmi, którzy go dokarmiali nie ma kontaktu. Toluś po zabraniu Amika potrzebuje większego kontaktu z człowiekiem. Ucieka z kojca. Ze względu na pogodę tam nie ma nikogo kto by wzmocnił kojec.Tam jest remont. Biega między materiałami budowlanymi. Pogryzł worki z cementem i gania koty, które Marzena dokarmia. Nie wiem co robić. Ja go nie wezmę ze względu na to, że niedługo idę do szpitala a w tej chwili więcej leżę niż chodzę. I nie mam siły opiekować się swoim zwierzyńcem. Tolusiem trzeba się zająć. To piękny i mądry pies ale się zmarnuje.:shake: [B]Pomocy!!!!!!!!!!!!![/B]
  4. Nijak nie moge pomóc ale Ratujcie! Czy TOZ nie moze tam wejść?
  5. Ciotki, od wielu lat jestem domem tymczasowym dla psów głownie z Ostrowi.Choć tymczasowałam rownież inne psiaki. Przeżyłam wiele przeobrażeń fundacji czy stowarzyszenia. Z racji zamieszkania ostatnio prawie cały czas współpracuję z Felą. [B]I naprawdę nie mogę narzekać.[/B] To, ze Feli nie ma na dogo, to nie znaczy ,że nie interesuje się psami. Jeśli dzwonię i nie odbiera to oddzwania po pewnym czasie. Przecież dogo, to wierzchołek góry lodowej a połowy psów, którymi zajmują się dziewczyny w ogóle nie ma na dogo. Dziewczyny, też nie wchodza na dogomanię.
  6. Dzięki. Marzena będzie tam do końca przyszłego tygodnia. Mały nie chce chodzić na smyczy.
  7. Zobaczymy! Toluś ponoć specjalnie nie tęskni. Dobrze, że nie jest sam.
  8. Będe pisała na bieżąco to mi przypomnij.
  9. Państwo od soboty się nie odzywają. Foksia w porządku. Pierwsza szczeka a głos ma donośny jak na takiego małego psa. Taki trochę gardłowy. Czuje się u mnie jak w domu bo już jest dosyć długo. W dalszym ciągu boi się gwałtownych ruchów i podniesionego głosu. Nie lubi odkurzacza i wychodzi z pokoju kiedy odkurzam. Szczotki też nie lubi. Lubi jesć, bawic się z Kenzem i rządzić towarzystwem. Jest posłuszna i szybko reaguje na polecenia.
  10. Przez dłuższy czas. Jak długo nie wiem. Marzena jeszcze sama nie wie, ma również inne plany wakacyjne.
  11. Nie wiem, czy pomogą. Teraz Marzena jest tam cały czas więc Toluś ma towarzystwo. Już kilka razy prosiłyśmy o pomoc dla bezdomnych psów niestety bez echa. Tam są tylko wsie i to niezbyt bogate. Faceci przeważnie nie trzeźwieją. Sama mam problem z kuzynem, który tam mieszka.
  12. Wczoraj Foksia miała obcinane wilcze pazury. Była bardzo rzeczna.
  13. Ze zmianą tytułu jeszcze poczekam . Muszę byc pewna, że tam zostanie.
  14. Amiś pojechał do Prażmowa. Oby dogadał sie z yorkiem . Trzymajcie kciuki! Kto da domek Tolusiowi?
  15. Dziewczyny są zapsione po uszy! Pewnie boja się tam jechać, bo co robić z kolejnymi nieszczęściami?
  16. Tam sa tylko wsie. Jeśli lokalnie to raczej do budy. Nie mam pojęcia czy tam jest jakaś lokalna prasa.
  17. [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7519/dsc05126m.jpg[/IMG]
  18. Jest to klient Tza Marzenki u której są maluchy. Dom z ogrodem. Mają yorka i chcą drugiego dla towarzystwa. Zobaczymy czy się uda. Jutro będę wiedziała. Zdjęcia zwłaszcza Tolusia są super!
  19. Może łaciaty pojedzie dziś do domu. Trzymajcie kciuki!
  20. My dzisiaj miałyśmy gimnastykę w trakcie czesania.:lol:
  21. pokażcie się!
  22. Dzień dobry!
×
×
  • Create New...