Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Problem w tym, że to są psy porzucane! Nie wiadomo skąd się biorą.
  2. Będę podnosić i pilnowac!
  3. [B]Byłoby wspaniale! Kazda złotówka sie liczy![/B] Toluś spał w klatce bo trochę warczał. Musi się chłopak przyzwyczaić. Mam nadzieję, ze będzie dobrze!
  4. Ja dziś z tej wsi wywoziłam kolejnego psa!
  5. Toluś bardzo tymczasowo w hoteliku. Bardzo się biedny bał, cały się trząsł. Ale teren zaznaczał!:cool3: Jestem bardzo ciekawa jak sie będzie zachowywał i czy będzie żył w zgodzie z innymi psiakami, których tam trochę było. Trzymajcie mocno za niego kciuki. Dziękuję, że znalazł bezpieczne schronienie. W samochodzie cudo! jakby nigdy nic innego nie robił tylko jeździł.:lol: Kto może nam pomóc finansowo! Bardzo prosimy!
  6. Ten pies ma strasznego pecha! Dlaczego?:shake:
  7. Ciotki dzięki za zainteresowanie! Muszę odejść od komputera, idę żebrać!
  8. Jakieś cuda wyprawiam! Kerian, masz zapchaną skrzynkę!
  9. [B]Jeśli znalazłby się jakiś dom tymczasowy to byłoby cudownie.[/B] Cioteczki! Cudem mamy hotel na dwa tygodnie, może dłużej. Marzena z kotem w ten deszcz nie mogła jechać do Warszawy. Do przystanku autobusowego 4km. Ale siedzi tam jak na szpilkach. Prawdopodobnie dziś wieczorem lub najpóźniej jutro moja siostrzenica z siostrą pojadą po małego ( wezmę ketonal i może tez pojadę, choć się boję) i zawiozą Tolusia do hotelu. Poniewaz jest mały cena ma być do przeżycia. Szczegóły podam kiedy będe już wszystkiego pewna. Dziękuję jednej cioteczce, na którą zawsze mogę liczyć. Bez jej pomocy Toluś znowu byłby bezdomny.:Rose: [B]Ale obiecałam ,że jej z tym nie zostawię.[/B] I teraz błagamy o pomoc! Juz mam obietnice od kilku poważnych osób ale to mało. [B]Liczy się każde 5 zł.[/B] Mam nadzieję, że takie cudo w końcu znajdzie dom. W hotelu będzie również wychowywany co jest bardzo ważne.
  10. [B]Jeśli znalazłby się jakiś dom tymczasowy to byłoby cudownie.[/B] Cioteczki! Cudem mamy hotel na dwa tygodnie, może dłużej. Marzena z kotem w ten deszcz nie mogła jechać do Warszawy. Do przystanku autobusowego 4km. Ale siedzi tam jak na szpilkach. Prawdopodobnie dziś wieczorem lub najpóźniej jutro moja siostrzenica z siostrą pojadą po małego ( wezmę ketonal i może tez pojadę, choć się boję) i zawiozą Tolusia do hotelu. Poniewaz jest mały cena ma być do przeżycia. Szczegóły podam kiedy będe już wszystkiego pewna. Dziękuję jednej cioteczce, na którą zawsze mogę liczyć. Bez jej pomocy Toluś znowu byłby bezdomny.:Rose: [B]Ale obiecałam ,że jej z tym nie zostawię.[/B] I teraz błagamy o pomoc! Juz mam obietnice od kilku poważnych osób ale to mało. [B]Liczy się każde 5 zł.[/B] Mam nadzieję, że takie cudo w końcu znajdzie dom. W hotelu będzie również wychowywany co jest bardzo ważne.
  11. Cioteczki! Cudem mamy hotel na dwa tygodnie, może dłużej. Marzena z kotem w ten deszcz nie mogła jechać do Warszawy. Do przystanku autobusowego 4km. Ale siedzi tam jak na szpilkach. Prawdopodobnie dziś wieczorem lub najpóźniej jutro moja siostrzenica z siostrą pojadą po małego ( wezmę ketonal i może tez pojadę, choć się boję) i zawiozą Tolusia do hotelu. Poniewaz jest mały cena ma być do przeżycia. Szczegóły podam kiedy będe już wszystkiego pewna. Dziękuję jednej cioteczce, na którą zawsze mogę liczyć. Bez jej pomocy Toluś znowu byłby bezdomny.:Rose: [B]Ale obiecałam ,że jej z tym nie zostawię.[/B] I teraz błagamy o pomoc! Juz mam obietnice od kilku poważnych osób ale to mało. [B]Liczy się każde 5 zł.[/B] Mam nadzieję, że takie cudo w końcu znajdzie dom. W hotelu będzie również wychowywany co jest bardzo ważne.
  12. Foksia nie chce jeść i jeszcze nie wydała z siebie głosu. Była dwa razy na spacerku i pogoniła kotkę bo ta podeszła do jej przysmaku, mimo że sama go nie zjadła. Cała Foksia!
  13. Nie mogę wejść na wątek hotelu u Astorah. Próbowałam z banerka ale otrzymałam informację, że nie mam uprawnień:cool3:. O co chodzi?
  14. cisza u małego................
  15. Pomocy natychmiastowej potrzebuje Szczeniak Toluś. Dziś traci dom tymczasowy i ląduje na ulicy. Psiak przebywa w oklicy Mińska Maz. http://www.dogomania.pl/threads/207837-Dwa-malutkie-serca-i-du%C5%BCo-mi%C5%82o%C5%9Bci-na-drodze.-Wsparcie-i-og%C5%82oszenia-bardzo-potrzebne!?p=16886375#post16886375
  16. Toluś za dwie godziny znajdzie się na ulicy. Ten radosny, piękny szczeniak został spisany na straty.
  17. Foksia poznaje nowe mieszkanie. Biedna, już tyle w swoim krótkim życiu przeszła zmian.
  18. Podnoszę Tolusia!
  19. Ludzie, którzy go dokarmiają nie wezmą go, bo mają starego jamnika, który nie toleruje innych psów. [B]Jutro Toluś ląduje na ulicy i to jest nieuniknione. [/B]
  20. Dzięki! Kto pomoże?
  21. Dzięki. Teraz martwię się Tolusiem.
  22. Tolek nie moze zostać sam, bo ucieknie. Nauczył się podkopywać pod ogrodzeniem a tam nie ma podmurówki. Marzena jutro musi wyjechać i nie wiadomo kiedy wróci. Tolek terroryzuje koty i to też jest problemem. Pestka Marzeny boi się wyjść na podwórko lub wrócić do domu. Kiedy psy były razem zajmowały się sobą. Teraz Tolek chce wszystkich ustawiać. Co robić? Kto moze dac tymczas?Gdybym była zdrowa jakoś dała bym radę ale kiedy cały czas jestem na lekach przeciwbólowych i przygotowuję się do operacji nie mogę się tego podjąć. Marzena nie umie wychowywać psów i sobie nie radzi. To kociara. Ludzie , którzy go dokarmiają też są tam na działce a mieszkają chyba w Sulejówku.
  23. Pani przedwczoraj zadzwoniła i wieczorem przyjechała Foksię zobaczyć. Wczoraj odbyła się wizyta przed adopcyjna i dziś pani Foksię zabrała. Pani mieszka w bloku Okopowa/ Al. Solidarności. Są tam już dwa pieski z Ostrowi. Pani mieszka samotnie ale w razie choroby, Foksią będą opiekowac się syn z synową, którzy też widzieli malutką. Foksia bardzo polubiła synową tej pani i chyba z wzajemnością. Teraz wyjeżdżają na działkę i będą tam do jesieni. Dobrze, ze Foksia już ma swój dom. Nie zapomnę jej spojrzenia, kiedy odjeżdżały:-(. Teraz będę co godzinę wydzwaniała. Jest mi bardzo smutno. Na razie nic nie mogę wziąć bo mam problemy zdrowotne i idę do szpitala. Muszę zacząć przygotowania do operacji. [COLOR=red][B]Cioteczki,natychmiastowej pomocy potrzebuje szczeniak z mojego podpisu. Boję się, ze jutro wyląduje na wiejskiej drodze. Zajrzyjcie, radźcie co robić? Ratunku![/B][/COLOR]
  24. Pokaz się mały!
  25. Nie wiem, czy będzie co ogłaszac?:shake:
×
×
  • Create New...