Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Naprawdę fajowy! Ciotka ma talent. Same utalentowane ciotki, kazda potrafi coś innego i to jest ważne! Piękny banerek, pięknie śmiga. Teraz tylko taka noga jak ja musi go ściągnąć do podpisu.
  2. Czytam tekst ogłoszenia i gdybym mogła, sama bym go adoptowała. Ogłoszenie jest super!
  3. Pokażcie się! Czy one są bez matki?
  4. Niestety cisza!
  5. Tolusiu, pokaż się ciotkom! Może któraś cię odwiedzi!
  6. Podnoszę maluchy. Dlaczego tu taka cisza?
  7. No tak, wcale nie jest duża. Nie było punktu odniesienia:lol:. Pięknie lśni, szczęściara!
  8. Wspaniałe wiadomości. Ciekawe jednak co się stało z tym pieskiem, który nie miał tyle szczęścia co te dwa. Jestem bardzo ciekawa jak wygląda sunia. Pewnie też jest duża.
  9. Tolusia trzeba znowu zabezpieczyć przed kleszczami. Wczoraj przeżyłam horror. U mojego Atosa znalazłam kleszcza. Ostroznie zaczęłam go wyciągać i z przerazeniem stwierdziłam, że nie ma główki. Z kleszczem w palcach poszłam po lupę,bo wzrok już nie ten. Nagle kleszcz skruszył mi się w palcach! Okazało się ,że to grudka błota, która do złudzenia przypominała kleszcza. Oglądali ją wszyscy domownicy i wszyscy się oszukali. Ale strachu sie najadłam co niemiara.
  10. Sunia śliczna i maluchy też. Znajdą domy, tylko ogłoszenia potrzebne!
  11. Aż się wierzyc nie chce,że to było takie maleństwo! A co z sunią? Znalazła dom?
  12. I co ze szczeniakami? Cisza na wątku.............
  13. To dobrze, że nie będzie się już błąkał biedaczek.
  14. Dziękujemy!!!!!! Musi się udać!
  15. wESZŁĄM NA PIERWSZĄ A POTEM NA OSTATNIĄ STRONE WĄTKU. aŻ SIE POPŁAKAŁAM. ONA JESZCZE SZUKA DOMU?;) Taką sunieczkę miałam dawno temu. Była baaardzo kochana!
  16. jutro idą na giełdę?
  17. oj niestety muszę zrobić przerwę. Za dużo trudnych spraw.
  18. Robię co mogę! zmieniłam sygnaturę! Nie umiem podlinkować banerka. Chyba wyślę Pw do Agnieszki. Może pomoże ?A zdjęcia są naprawdę super!:lol:
  19. Strasznie zagubiona bieda. Na swoje nieszczęście chyba jest duży?
  20. Gdzie są dobre ciocie?
  21. Foksia zaczęła jesc gotowane. Pani jednak chce ją przestawić na suche. Ustaliłyśmy, że zacznie jej dosypywac troszkę drobnych kuleczek. Ja tez na początku tak robiłam. Zapoznała sie z labradorem córki Pani i jej rodziną. Jest ok. Choć ze względu na 6 letniego wnuczka, trochę się tego bałam. W dalszym ciągu jest w Foksi dużo lęków ale Pani pokochała małą i myślę, że pomoże suni je pokonać. :lol: Tęsknię za Foksią, jej pycholkiem, radosnym ogonkiem ale moje zwierzaki odpoczywają. Tylko Kenzo nie ma się z kim bawić.
  22. Jest tylko zabezpieczony przeciw kleszczom.
  23. Ciotki. Toluś nie ma pieniędzy ! Co będzie?
  24. Podnoszę szczeniorki? Biedulki takie!
  25. Byłoby krucho. Nie wiem kiedy Marzena tam pojedzie. Toluś już jest grzeczniejszy i wreszcie będzie wiadomo jaki ma charakter.
×
×
  • Create New...