Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. cieszę się że wszystko w porządku,
  2. tytuł zmieniła- muszę jeszcze poprosić o przeniesienie
  3. nie zapomnę Cię nigdy
  4. Dobry wieczór -pozdrowienia przesyła Pixi. malutka czuje się coraz lepiej, za to jej przyjaciółka nie bardzo , trochę choruje
  5. Bytom sliczny, własnie kuzyn mężą nas zaprosił na Pani osiedle Moniko
  6. dobrze p. Beatko niech będą na hotelik. Wiem że będą na pewno dobrze wykorzystane
  7. jaka ona kochana
  8. a jak maleńka
  9. dobranoc piesku
  10. takie śliczne są benki
  11. moja kwota nie była duża , jednak proszę przeznaczyć na karmę lub leki
  12. jeśli chodzi o Adkę to ona mieszka u tesciów córki a Pixi - mix yorka mieszka u mnie
  13. Kasiu najwyższy czas odwiedzić teściów i zrobic fotki
  14. jak spacerki dzisiaj
×
×
  • Create New...