Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. a gdzie małabędzie mieszkać a właściwie mieszka
  2. i co u Stokrotka
  3. jakie sliczne maluszki
  4. śliczne zdjęcia , kwiaty jeszcze nie omarzły, moje już nie nadają się jako fotki
  5. ojej nie wiedziałam że Korusia się gorzej czuje. Psinko trzymamy kciuki
  6. zazdroszczę wam tych spacerków- Pixi teraz czegoś takiego nie uznaje
  7. no właśnie widzę i serce mi pęka
  8. a co z Pawłem
  9. o jak już dawno nikt do Adki nie zaglądał- kasiu może jakieś fotki
  10. mamy z mężęm przechlapane. najpierw Pixi nie wchodziła do łóżka- bała się, jednak widziała ze Tabi nikt nie wyrzuca zaczęła sobie najpierw pozwalać jak mąż był w nocy w pracy a teraz to już nie ma znaczenia
  11. kocham kudłaczki ale trzeci piesek to za dużo. Już jak wzięłam drugiego to wścibska sasiadka zapytała czy zakładam psiarnię. Zamurowało mnie i nie wiedziałam co odpowiedzieć. Zazwyczaj świetnie sobie radzę z takimi sytuacjami a tu całkowita klapa. Moze dlatego ze poczułam się, a sama nie wiem jak, ale okropnie. Z wziętą miesiąc temu suczką mieliśmy ogromny problem. Suczka 2 razy miała USg czy nie jest wciąży. Wynik negatywny według wetów. 12 X nad ranem zaczęła się źle czuć. W lecznicy urodziła ślicznego szczeniaczka, który niestety po chwili zmarł. Szczeniak był bardzo duży , nie urodziłaby sama. A teraz jest bardzo biedna, szuka małego, nie może się pozbierać psychicznie
  12. Witamy we trzy , jak psiaczki
  13. Tak wygląda nasze łózko wieczorem.Najpierw układają się pieski a my dopiero tam gdzie wolne miejsce
  14. jaki on śliczny, taki kochany
  15. wgramyzdjęcia damy jak spędza wieczory- najchętniej. U Pixi pojawiło się mleko i pewnie musimy znów iść w odwiedziny
  16. czytałam ze tam trudno trafić, ale może warto spróbować
×
×
  • Create New...