Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. i co z domkiem
  2. pozdrowienia dla Ciebie i psiaczkóa
  3. co się tak nagle pogorszyło. Taki dzień jak dzisiaj jest tski smutny i jeszcze taka wiadomość
  4. to najciemniejsze zdjęcie to w łazience obok muszli klozetowej. Ma tam kocyk, miejsce bardzo kochane przez maleńką. Pixunia miała dzisiaj biegunkę.na robiła w domu. A jak się bała biedna jak mąż wrócił. A Tabi była smutna razem z nią
  5. tak się cieszę, Marcepanku masz wspaniały domek.[B][COLOR=red]A teraz prosimy o fotki z nowego domku[/COLOR][/B]
  6. uciekaj malutka na górę
  7. ano własnie jaka mogła byc przyczyna
  8. jaka maleńka i jaka biedna. Ja miesiąc temu wzięłam 8 letnią, tylko mieszańca z yorkiem. Zaczyna powoli lgnąć do nas
  9. pieseczku nagórę
  10. Agusiu, szkoda ze nie możeszjej zobaczyc jaka kochana. Uwielbia mizianie, jednak nie podchodzi aby ją wygłaskać. To się zdarza tylko wtedy gdy wita
  11. Dzięki za życzenia . Pixi znów zaskakuje. Po południu gdy wychodziłam mąż wziął dziewczyny i poszedł mnie odprowadzić na przystanek. pixi nie chciała odejść ode mnie. Po powrocie do domu mąż zrobił im obiad i Pixi się nie tknęła co się nie zdarzało- już się wystaraszył. Teraz gdy wróciłam pojadła suchej karmy.
  12. ja mam w komórce też zdjęcie Kajuni i Tabi, muszę ściągnąć
  13. no Pixi to już chyba całkiem zdrowa.Dzisiaj na spacerku tak szalała i to sama że gdybym ją chciała złapać na pewno byłoby to niemożliwe. Biegała sama robiąc ogromne koła. Nie przypuszczałam że taka kruszynka i w tym wieku może sie zachowywać.Zaczepiała Tabi , która troszkę pobiegała ale potem zrezygnowała. tabi po infekcji jest jeszcze osłabiona
×
×
  • Create New...