Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Mona dziekuję Ci za miłość i poswięcenie dla Dudusia. Mam taką prośbę- jesli bys mogła posadz mu jakiegość niskiego , wieloletniego kwiatka
  2. Patia jeszcze raz dziękuję. Jest śliczna a domek będziemy szukac
  3. bardzo dobry pomyał Bea, pomooc finansowa bardzo potrzebna=jestem za tym
  4. tak, pani ogłaszała ją opróczAllegro tylko nie wiem gdzie
  5. jejku a jak teraz, może to był tylko kryzys
  6. Pixi wazy 5,200 nie wiem co mam zrobić - ma taki apetyt
  7. Mona bardzo mocno trzymam kciuki. Jak bedziesz miała chwilke czasu i głowę do tego to spróbuj znaleźc kogos z Skarżyska,Szczeniak 8 m. koczuje przed domem od kilku tygodni. Tamci ludzie maja 2 psy. Jest to mix labladora, sliczna sunia
  8. nie wszystkie pieski to rajdowcy. Pixi też nie toleruje jazdy samochodem. Bez tabletki wymiotuje a po tabletce jest jakby nieprzytomna. Sama nie wiem co lepsze podawac nie podawac
  9. tak się cieszę i tak Wam dziękuje dziewczyny. Chciałabym poznac ja osobiscie, Moze Patia zgodzi sie na spacerek z moimi dziewczynami i Śliczną. Jesteście wspaniałe
  10. trzymamy, trzymamy mocno
  11. dzięki Weszka za odebranie Ślicznej. Planowałam że pomoge. Niestety dzisiaj i jutro odpada, Najpierw siedze na Zjeździe a potem zajęcia do wieczora,Tak chciałam zobaczyc malutką. Nie udało się. Jednak bardzo się cieszę że nie będzie już na działce
  12. proszę zajmijcie się tym wczesniejszym transportem,ja dzisiaj i jutro do 20 siedze na zjeździe
  13. trudno opisać jak ona sie cieszy gdy wrócę do domu. Podskakuje jak piłeczka a dzisiak chodziła na dwóch łapkach jak swistak. Muszę ją wziąć na ręce ponosic, poprzytulać i wtedy dobrze
  14. Sahara ja nie znam kobietyPieska znalazłam na Allegro, kilka razy dzwoniłam do niej ale co można wywnioskować przez telefon. Miły głos to co mogę stwierdzić. Dobrze by było poznać sunię wcześniej. Mówiłam jej jak wygląda sprawa i to wszystko
  15. ostatnio z internetem kiepsksko- rozumiem ze Żabcia ma domek, a gdzie
  16. JAnek miał swój wątek- taki kochany piesek
  17. ciesze się że zdjęcia sie podobają. Muszę jej jeszcze zrobic jak bardzo się cieszy gdy wracam do domu. Te jej podskoki, usmiechniety pyszczek, po prostu jest cudowna. Wczoraj była najlepsza. nie było suchej karmy w miseczce, ale stało pudełko z karmą z lekko uchylonym wieczkiem. otworzyła i zajadała. tabi to zawsze stoi nad tym pudełkiem i piszczy
  18. rozmawiałam dzisiaj z P. z Radomia. Piesek nadal jest u nich na działce. Pani powiedziała że ją odrobaczyła i odpchliła.
  19. Sahara a gdzie Śliczna w Krakowie będzie do odbioru
  20. Pixi jest bardzo kochana, a jak slicznie się wita a szczególnie ze mna
×
×
  • Create New...