Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ja też mogę zrobicć allegro. Proszę może o więcej informacji, a zdjęcie to z pierwszej strony
  2. ja też pamiętam, gdybym mogła ja wziąć wcześniej ale nie mogłam. Kotka nigdy by maleńka nie zaakceptowała.
  3. ja też ją pocieszam ale Kasia okropnie to przezywa
  4. my też serdecznie witamy Mona. Zdjęcia będą ale chyba póżniej. Kasia nie ma za bardzo czasu wstawić. Jej Kicia ma guzka na sutku. Robi się w tym płyn. Płyn ściagnięty ale jest guzek , Klara będzie operowana. w poniedziałek ida z nią na badania a potem zabieg łącznie ze sterylką. Kasia cała roztrzęsiona , 6XII miała urodziny , dzisiaj ma gosci , a ona mówi tylko o Kici.
  5. tak się cieszę. Kochany Borysek ma domek.
  6. może ta agresja pieska pojawiła się niedawno. Moi znajomi mieli dobermana. Kochali go bardzo. Piesek był u nich od małego. Nagle po 4 latach po kolei zaczął bez przyczyny atakowac domowników. Gdy najmłodszemu synowi uszkodził policzek i powiekę pies został poddany badaniom. Piesek miał chorobę psychiczną. Leczenie nie pomogło i został uśpiony
  7. Pozdrowienia od nas wszystkich a szczególnie od Pixi
  8. pozdrowienia dla mamy od nas a szczegolnie od Pixi
  9. bardzo sie cieszę z szczęścia pieseczków
  10. oj, przepraszam, tak jakoś wyszło. Jak dziewczynki były chore to ciągle pisałam. Miałam taka potrzebę aby opowiedzieć Wam jakie dziewczynki biedne. A teraz moje kochane panienki narazie zdrowe.Co ta Pixula nie wyczynia. Zabawki to jej żywioł, nie wiem może takie pieski tak się bawia w tym wieku. Tabi choc młodsza pobiega chwilkę i koniec a to maleństwo to ma tyle energii ze trudno opisać. Ile ona się o skacze jak wracam z pracy ile się o stoi na dwóch łapkach. ma niespożyte siły. W tym tygodniu wkleje zdjęcia.Pozdrawiamy
  11. bardzo sie cieszę ze wszystko sie wyjasniło
  12. wasze zdjęcia są zawsze takie ciekawe, widać że te pieski na spacerkach są bardzo szczęśliwe-czekamy
  13. Bułeczka ma też śliczny plakacik. Będziemyrozklejać w Krakowie
  14. jesli chodzi o kontakt może być mój, lub schroniska w Mielcu. Bardzo dziękuję za pomoc
  15. http://www.allegro.pl/my_allegro.php?page=auctions&type=sell oto Allegro suni.
  16. plakacik jest super tylko mam małą prośbę że jest pomoc w transporcie z Olsztyna i moze dopisz że uwielbia jazdę samochodem, taki mały rajdowiec
  17. Dziękuję, a mogłabyś zrobić jeszcze dla Bułeczki , takiej maleńkiej z Mielca http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75246
×
×
  • Create New...