Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Mona sliczne te pieseczki
  2. jest sliczny, bardzo się cieszę
  3. Witam, jak to do szpitala
  4. bardzo proszę o konto
  5. domeczku pokaż sie
  6. bardzo się cieszę że sunia jest bezpieczna , jak ja znalazłam na Allegro i założyłam wątek bardzo sie bałam o jej los.Jestem pewna ze znajdzie super domek a przy niej moze i inne psiaczki
  7. jak się czuje piękny
  8. a co u Dinki nawet tytuł ma niezmieniony
  9. Pewnie że odpada. Najważniejsze to sprawdzenie domku
  10. Wysłałam jej telefon , bardzo jej zależy na Ślicznej
  11. W sierpniu wyciągnęłam ze schronu 12 letnią suczkę też Kajunię. Chciałam ją adoptować, niestety zanim do mnie dojechała odeszła na serduszko, dlaczego los tak okrutny
  12. Patia , dostałam wiadomość od Pani, która chciałaby zobaczyć suczkę w Wieliczce:lol:;)
  13. bardzo kochany ale bardzo skrzywdzony przez ludzi. Czym bardziej ją poznaję tym bardziej to widzę.Dzisiaj rano przydarzyło się jej co nieco zrobić w domu, ale tak malutko. Mąż z nią wyszedł a po powrocie wbiła się za wersalkę i nic nie jadła-dawanie pod pyszczek tez nie pomagało.Wystraszyłam się ogromnie. Nawet zadzwoniłam do Mony. O 13 wyszłam na spacer i wzięłam ciastka, na początku nie chciała jeść , ale chyba zauważyła ze wszystko w porządku bo zjadła. Po powrocie pies wyzdrowiał, biega, a jaki ma apetyt. Dzisiaj bardzo wkurzyła mnie sąsiadki, zapytała mnie czy zakładam psiarnię-takich mam sąsiadów
  14. może kiedyś namówię męża to pojedziemy- wezmę drugą sunię , którą adoptowałam - to ja poznasz
  15. sprzedawali jeszcze pod Halą targową
  16. proszę mi napisać którego chcecie aby wystawić i coś o nim
×
×
  • Create New...