Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. po południu p. Małgosia zadzwoniła do mnie że właśnie wraca z pieskiem do Krakowa i zaprasza mnie na wizytę poadopcyjną. Jutro zamierzam się wybrać.
  2. domek dla psiaczka
  3. prostuję , umówiona na jutro tz. na niedzielę
  4. jestem z panią omówiona na godzinę 17, po wizycie odezwę się
  5. Dzięki Mona. Kicia czuje się nieżle. To taka mała diablica. Wczoraj po operacji wyrwała welflon. Weterynarz powiedziała że jeszcze się nie spotkała aby zwierzak w dniu operacji wyrwał to urzadzenie. Dzisiaj juz zaczyna jeść, apetyt jej dopisuje, a Kasia nadal nad nią drzy, jak to Kasia
  6. śliczna maleńka ,mnie jsza od mojej Pixi, ona waży 4 kg.
  7. ucałowania duże, bardzo duże.
  8. Zadzwonię jutro i jak się zgodzi to pojadę w niedzielę. Dzisiaj byłam najpierw w pracy, później na wykładach. Jutro do 17 wykłady, mąż wraca około 20 z pracy . Tez nie da rady. Myślę że w niedzielę uda się załatwić. Mam jeszcze jedno na głowie. Córki kotek miał dzisiaj poważna operację. Usunięcie sutków z jednej strony, sterylkę i usunięcie przepukliny. Też prosiła aby ją odwiedzić.
  9. własnie wróciłam od Kasi. Kasia nie ma czasu na nic. Musi pilnować Klary, bo ta cały czas chodzi. A jej nie wolno skakać, nie wolno wskakiwać.Guzki były tez już na innych sutkach takie maleńkie. będzie jednak dobrze,PRAWDA
  10. ja mieszkam na Grochowskiej, też mogę pomóc
  11. jeszcze nie dzwoniłąm ponieważ muszę porozmawiac z mężem kiedy może ze mną podjechać. Tak jak pisałam nie jest daleko ale ja Nowej Huty nie znam nic a nic. A tak to podjedziemy samochodem . Mąż nie będzie miał nic przeciwko temu, juz wiele razy pomagał, woził pieski .
  12. kotka już w lecznicy, około 12 Kasia ma dostac wiadomość. Okropnie to Kasia przeżywa
  13. mam wszystkie namiary, postaram się jak najszybciej . Dzisiaj po południu mam zajęcia i cała sobotę, więc te dni odpadaja.
  14. witam gorąco, psiaczki śliczne
  15. kobieta na pewno chora,powinna być leczona i to można zrozumieć. Nie rozumiem tych ludzi obserwujacych co się dzieje. Czy w Polsce jest coraz większa znieczulica,czy ludzie nie wiedzą ze zwierzęta też czują. Rece opadaja
  16. sliczny do góry
  17. czyli rozumiem że bedzie w Krakowie. Dzięki DT
  18. kraków do dyspozycji, mogę jakos pomóc. Jaka to dzielnica, czy coś wiadomo.
  19. juz drukuję plakaty, porozwieszam z Kasią, choc ona o niczym teraz nie mysli tylko o kotku, który w piatek ma poważny zabieg.
  20. dzięki Jagódka. Trzymanie kciuków bedzie bardzo potrzebne. Nie chce nawet mysleć jak bedzie wygladac oddanie kotki w piatek rano do lecznicy przez kasię. bedzie na pewno duzo płaczu.
  21. jaki szczęśliwy Borysek. A jaka szczęśliwa pani.
  22. Klara po badaniach. krew w porządku, prześwietlenie tez nie wykazało nic groźnego. Kotka ma byc operowana w piątek.Usunięcie sutków wszystkich po prawej stronie , sterylka i taka mała przepuklina. Kasia bardzo płacze ze jest stara i nie przeżyje zabiegu.
×
×
  • Create New...