Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. biedna Julka , a teraz szczęśliwa. Myślę że Julka kiedyś miała domek, bo to taki kanapowiec
  2. śliczny piesek , to teraz domek potrzebny
  3. mam śliczne zdjęcia Pixi tylko Kasia jakoś nie spieszy się z wgraniem
  4. po egzaminach i winie trzeba odpocząc- bawi w Poroninie
  5. tak się cieszę że Bambo znalazł domek, usuwam go z Allegro. Daje następnego
  6. jest zdrówko nie najlepsze , ale za to ma Was, jest Wam za to bardzo wdzięczna. Dziękuję ze zabraliście ją ze schronu, tam czuła by się bardzo zagubiona, a w domku pełnym miłosci czuje się bezpieczna i kochana
  7. piękne zdjęcia Julki. jak się obija o meble to moze przyczyna tak słabego wzroku
  8. [quote name='Alpina']A ja mam propozycję... Zamiast się tu przepychać,kłócić, żądać wyjaśnień i atakować każdego kto powie choć jedno dobre słowo o monie,spożytkujmy tę energię inaczej... Pełno tu wielbicielek małych kudłaczy a jeden taki jest w szczególnej potrzebie - co prawda nie york ale pewnie coś z domieszki yorka ma - potrzebna na cito specjalistyczna karma,środki na karmę i leczenie i pomoc w znalezieniu dobrego domu... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105353[/URL] Wspólnie pomóżmy tej zagłodzonej suni... [IMG]http://images32.fotosik.pl/134/bea49d0f249b0380.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5147/agf00003wf8.jpg[/IMG][/quo[B][SIZE=3][COLOR=red]jak najbardziej popieram[/COLOR][/SIZE][/B]
  9. TAK SIĘ CIESZĘ- czy coś wiadomo gdzie ma domek. Moge zmienić tytuł
  10. [quote name='karika']Popieram słowa Alpiny ,mogłyście to wyjaśnic na privie ,a nie linczowac kogoś tutaj,najpierw miała się Monika tłumaczyc ,a później piszecie że tłumaczy się winny .Monika wiele zrobiła dla nie jednego psiaka i przydałoby się więcej zaufania dla drugiego człowieka .Można było to wszystko wyjaśnic na privie ,a nie napadac na nią tutaj .:angryy:[/quote] popieram te słowa. Monika wiele zrobiła dla psiaków. Jednym z nich jest moja Pixi, mix yorka. Wzięła ją jako 8 letnią suczkę od baby, która ją wystawiła na Allegro. jak ktos ja nie weźmie oddaje do schronu.Suczka była bardzo zaniedbana, spalona skóra, place zamiast wósów. Włascicielka truła pchły nafta i przeterminowanym srodkiem. Monika pielęgnowała ją przez miesiąc , wożąc po wetach. Ja nie mogłam jej zabrać od razu, nie wzięła za to nic a powiewaz nie mogła jej zaszczepić bo mała brała antybiotyk dostałam pieniadze na szczepienie.Załatwiła transport do Krakowa żebym nie musiała jechac [COLOR=red][B]przeczytałam przed chwilą słoawa jednej z Was że nie muszę pomagać.CHYBA PO TO TU JESTEŚMY ABY POMAGAC ZWIERZĘTOM. [SIZE=6]NIEKTÓRE Z WAS SĄ PO ABY KRYTYKOWAĆ JAK WIDAC PO WASZYCH WYPOWIEDZIACH[/SIZE][SIZE=3]- NIE MACIE CO ROBIĆ TYLKO SZUKAĆ SENSACJI[/SIZE][/B][/COLOR]
  11. a mięsko z kurczaka, tylko bardzo chude. Ja jak gotuję to zmieniam z 3 razy wodę. Ja mam od 4 miesięcy 8 letnią mix yorka i shi-tzu. Nie wzięłam ją ze schronu , tylko od właścicielki , która wystawiła ją na Allegro bo jak nikt ja nie weźmie to schron.Mała była też zaniedbana.Wypalona sierć ,naftą i przerminowanym srodkiem leczyła pchły, a potem jak się okazało poród. Mała urodziła jednego szczeniaka , który nie przeżył. Spadek odporniści i zaczęły się infekcje, najpierw biegunka krwista a w trakcie leczenia infekcja dróg oddechowych. Zastrzyki, kroplówki, codzienne wizyty u weta. jest zdrowa a brzuszek bardzo delikatny.Nic nie może zjeść bo od razu nic nie je i wymiotuje. Gotuje jej właśnie tak kurczaka i marchewkę do tego.
  12. mamy pierwszego obserwatora i 100 osób , które zobaczyły aukcję
  13. gdyby była możliwość kojca na Dt a późnieej by sie powoli szukało
  14. ja mam w tej chwili 4 piesków na aukcjach na Allegro, Złotka znalazła dom. Nastepne wystawię systematycznie
×
×
  • Create New...