[quote name='karika']Popieram słowa Alpiny ,mogłyście to wyjaśnic na privie ,a nie linczowac kogoś tutaj,najpierw miała się Monika tłumaczyc ,a później piszecie że tłumaczy się winny .Monika wiele zrobiła dla nie jednego psiaka i przydałoby się więcej zaufania dla drugiego człowieka .Można było to wszystko wyjaśnic na privie ,a nie napadac na nią tutaj .:angryy:[/quote]
popieram te słowa. Monika wiele zrobiła dla psiaków. Jednym z nich jest moja Pixi, mix yorka. Wzięła ją jako 8 letnią suczkę od baby, która ją wystawiła na Allegro. jak ktos ja nie weźmie oddaje do schronu.Suczka była bardzo zaniedbana, spalona skóra, place zamiast wósów. Włascicielka truła pchły nafta i przeterminowanym srodkiem.
Monika pielęgnowała ją przez miesiąc , wożąc po wetach. Ja nie mogłam jej zabrać od razu, nie wzięła za to nic a powiewaz nie mogła jej zaszczepić bo mała brała antybiotyk dostałam pieniadze na szczepienie.Załatwiła transport do Krakowa żebym nie musiała jechac
[COLOR=red][B]przeczytałam przed chwilą słoawa jednej z Was że nie muszę pomagać.CHYBA PO TO TU JESTEŚMY ABY POMAGAC ZWIERZĘTOM. [SIZE=6]NIEKTÓRE Z WAS SĄ PO ABY KRYTYKOWAĆ JAK WIDAC PO WASZYCH WYPOWIEDZIACH[/SIZE][SIZE=3]- NIE MACIE CO ROBIĆ TYLKO SZUKAĆ SENSACJI[/SIZE][/B][/COLOR]